Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 9:48 pm

(egy egyes és egy kettes,de nem tud róla senki xD) igen beszedik... -.-
jajj de jó találtam új avatarokat *.*
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 9:50 pm

( hallod Mokcsi, büszke vagyok rád =D xD ezt én se csinálhattam volna jobban ˇ.ˇ )
jujuj, és van köztük sok Sebes? *.*
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 9:51 pm

(én nem vagyok büszke...anyám meg főleg nem lesz...)
igen van,igaz a kép már kb. háromféleképpen megvan nekem,de kell egy negyedik fajta is.Sebből sosem elég Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 9:57 pm

( igen igen, a szülők... gyakran hajlamosak felkapni a vizet holmi iskolai jegyek miatt ˇ.ˇ )
jól mondod =P
mellesleg, te elolvashatod a fanficem legújabb fejezetét. Mar Rin nem ˇ.ˇ akik rosszak, büntit érdemelnek. xP
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptyKedd Nov. 10, 2009 8:46 am

ó köszönöm.de egyébként mindenképpen el tudom olvasni,elvégre nekem küldöd el és én rakom fel Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptySzer. Nov. 11, 2009 11:08 pm

A potroh vaz csak -h,de tudod agyamra ment a sok németóra xDDD
May Rin,tudnék ilyesztő (igaz) történeteket mesélniszellemekről,nem ajánlom a megidézést.
Seb megidézését se ajánlanám senkinek.
Senkinél sincs ostor,mert én vagyok a királynő és én apritok fel mindnekit!xDDDD(vicc volt)

Még midnig semmi friss T.T

Találtam egy fan artot.A rajzoló állitja,hogy nem Cielről mintázta,de utólag belátja,hogy
valóban eléggé Lady Cieles lett(és akkor még enyhén fogalmaztunk szerintem,mivel
tök Lady Ciel csak dús keble van és picit más a rucija:P)xD:
Alice n Roses

Kedvenc cosplay csoportom új képei:
Noah's Arc group photo
Smile 1
Smile 2
Black
Black 2
Joker 1
Joker 2
Beast 1(aki Madam Red szokott lenni)
Joker and Beast
Dagger
Snake
Snake 2
Doll
Doll and Snake
The twins: Peter and Wendy
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptySzer. Nov. 11, 2009 11:22 pm

Jó képek :Đ Nekem főleg Joker tetszik ^^ Jó a műkeze :}
A fanart pedig tényleg elég... hihetetlen egybeesés, bár ki tudja, megeshet hogy csak így sikerült. (Már ha csak magamból indulok ki például XD Az egyik OC-m kiköpött Ciel csak a másik szeme lila és kicsit más a démonokhoz fűződő viszonya, pedig még csak nem is tudtam a Kuroról amikor "megalkottam" XD)
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptySzer. Nov. 11, 2009 11:25 pm

Hát a rajzoló váltig álltija,hogy valóban meg sem fordult a fejében Ciel és egy Cieles képre se nézett rá
mikro készitette,a szienzéskor sem.Teljesen véletlen egybeesés-állitólag.Hogy igaz vagy sem,az engem kevésbé érdekes,a kép jóxD
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptySzer. Nov. 11, 2009 11:30 pm

Igen, a kép jó és ez a lényeg XD
Am elkezdtem rajzolni egy Kuros képet :3 Sacperkábé kész a vonalrajz, csak Cielen még kicsinyíteni kell egy kicsit meg Sebnek nincs még meg egy lába ^^' Majd belinkelem ha ezekkel megleszek XD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 12, 2009 9:01 am

jó az a kép,tényleg iköpött Ciel.végülis lehet,hogy csak egybeesés és tényleg nem Cielről mintázta sok ilyen egybeesést láttam már Smile
a cosplay képek nagyon jók,nekem mindegyik nagyon tetszik Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 12, 2009 3:33 pm

Nagyon cool képek, Doll nagyon szép lett. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 12, 2009 8:42 pm

Egy érdekes videót fedeztek fel a BA fórumon és most kezd kitörnia tömeghisztéria,hogy mi is lehet.
Vagy live action movie trailer,vagy musical trailer vagy valami más,esetleg fan made,amit kétlek emrt ott van,hogy november 21, 11:45-kor!.
Nem tudom,elég rövid,de nekem nagyon bejön!Odáig vagyok érte!Nagyon örülnék ha eredeti lenne!*g*
Bár a musical-re is kiváncsi vagyok,lassan itt a december és kint lesz a musical DVD amit gondolom és merem remélni
a BA fórum rögtön feltesz!
Itt a szóban forgó vid(kinai a szöveg):
[J2]《黑執事》宣傳片1
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 12, 2009 8:50 pm

ez a videó nagyon jó! kíváncsi vagyok,hogy mi is lesz,ha egyáltalán hivatalos,bár remélem az Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 12, 2009 9:25 pm

OMG! Ez...*Nem jut szóhoz* Remélem hogy a hivatalos Trailer, mert ha nem, én becsavarodok!
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 12, 2009 9:47 pm

Szerintem musical trailer lehet, mert láttam már olyan képeket, amire musical volt írva (meg egy szép Seb és Ciel volt rajta) ^^ De film is lehet nyugodtan légyszii-örülős Mindkettőnek örülnék 3
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 12, 2009 10:25 pm

黑執事 Nagyon szép a zenéje. *.*
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 12, 2009 10:48 pm

jujujuj, az a Lady Cieles kép gyönyörű *.* majdnem dobtam egy hátast tőle xD minden elismerésem a készítőnek Razz
én arra a trailerre csak azt tudom mondani ( elnézést a kifejezésért előre is ) , hogy mi a fákk van?! xD ez furi, és nem is értem, de tetszik =D jó lenne, ha lenne egy ilyen live action movie, akkor kezet csókolnék a mangakának xP
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptyPént. Nov. 13, 2009 7:24 pm

hát igen nem lenne rossz,csak akkor találjanak olyan embert aki megközelítőleg olyan jól néz ki mint az eredeti Seb és akkor semmi problémám nem lesz vele Very Happy
bár egyelőre annak is örülnék,ha tényleg lenne egy ilyen Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptyPént. Nov. 13, 2009 9:39 pm

na, drágáim, örömmel jelentem be, hogy kész a fanficem 6. fejezete is. ^^ nos, ez eddig a leghosszabb fejezet, amit produkáltam, wordben több mint 11 oldal volt. ( May Rin, úgyis panaszkodtál még a múltkor, hogy túl rövid, most meg annyi van, hogy a végén még talán meg is unod xD )
nos, azért lett ilyen hosszú, mert értelemszerűen sok minden történik benne, úgyhogy remélem annak ellenére, hogy sok, azért olvasható ˇ.ˇ
( és Lady nővérkém, remélem, hogy elfogod olvasni végre, de ha még nem, az se baj, mert úgyis kíméletlenül behajtom rajtad előbb-utóbb xD fogd fel úgy, mint bókot, a húgodnak számít a véleményed xD )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptyPént. Nov. 13, 2009 9:43 pm

ez a fejezet is jó lett Miz,mint már mondtam Very Happy
az enyém szépen lassan készülget,az elejét már megírtam kémián xD
nem tudom mikor lesz kész,de remélem,ha meg lesz akkor mindenkinek tetszeni fog majd Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptyPént. Nov. 13, 2009 9:48 pm

igen, tudom Mokcsi, te már kifejtetted a véleményed xD
mire jó a kémia óra, ugye? Razz kieresztheti az ember művészi hajlamait ˇ.ˇ
én már előre megmondhatom, hogy tetszeni fog =D az összes eddigi tetszett, akkor ez is fog ^^

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptyPént. Nov. 13, 2009 9:50 pm

igen tudom,de gondoltam ide is leírom Very Happy
hát igen ha másra nem is erre jó Razz
ennek örülök Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptySzomb. Nov. 14, 2009 2:28 pm

Az a videó,amit legutóbb betettem és nem tudtuk mi,na ahhoz feltettek még egyet és ez még jobb!!!!
ah,ahogy Seb elveszi a lelkeket!!!látnu kell,imádom!!!!!nem tudom mi ez,de a nem a musical az tuti,ez más és odáig vagyok érte!!!!!
[J2]《黑執事》宣傳片2:「這個執事,契約」

Na,ez állitólag csak az animé promója a hon kongi tv-ben...nem tudom,de nekem nagyon tetszik!
Érdemes lenne belőle live action movie-t vagy oav-t vagy akármit csinálni

Rotten & Beautiful wall

Még egy fotó:
Starring: Black and Smile
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptySzomb. Nov. 14, 2009 3:03 pm

Ez nagyon tuti! *.* Kár, hogy ilyen rövid.Xd Miz, tökéletesen megvoltam elégedve a történet hosszával és tartalmával.XD Bár azt hittem, hogy büntiből nem olvashatom el. Razz De azért szeretlek, mert irtó jó fejezet volt. És felkeltetted a kíváncsiságomat, lesz min agyalnom a kövi fejezetig.Xd
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 EmptySzomb. Nov. 14, 2009 4:03 pm

ez a videó is nagyon tetszik.hát igen érdemes lenne valamit csinálni belőle,de nem tudom,hogy a készítők is így gondolják-e Neutral
a képek is nagyon jók Smile
hát igen Miz az biztos,hogy nem fogunk unatkozni a kövi fejiig,mert találgathatunk,de hála neked megint van egy kis ihletem,így nagyábból már tegnap elgondoltam egy kis részletet az enyémből,csak valahogy majd össze kell hozni,mert amit elgondoltam az a vége vagy a közepe táján foglal majd helyet és még csak az eleje van meg,így most nekiállhatok dolgozni rajta,bár nem bánom Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
7 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: