Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptySzomb. Nov. 14, 2009 9:00 pm

mostmár legalább tudom, hogy micsoda az a valami xD de nekem is tetszik, igazán lehetne valami jó kis filmet csinálni belőle, bár azért annak nem örülnék, ha a szereplőgárda nem lenne elég hű az animéhez... úgy értem, szeretem, ha a szereplők igenis nagyon hasonlítanak azokhoz, akik az animében vannak. ha egy hangyányit is más, nekem az már illúzióromboló ^^'
ez is rövid?! xD na, többet aztán nem hallgatom meg a reklamációkat, olyan hosszú lesz, amilyen, és kész ˇ.ˇ de végülis, ha rövidnek tűnik, az azt jelenti, hogy jó, mert a jó dolgokat mindig rövidnek érezzük Razz szóval ezt bóknak veszem ^^
az volt a célom, drágáim, hogy felkeltsem az érdeklődéseteket. kényesen ügyelek rá, hogy a dolgok szép fokozatosan bontakozzanak ki egyenesen a végkifejletig. az nem lenne poén, ha már rögtön az elején kiderülne minden. meg aztán, egy olyan történet, ahol démon is van, feltétlenül kell hogy tartalmazzon homályos és rejtélyes dolgokat. és bordélyházakat. ˇ.ˇ
jaj, mindig úgy örülök, ha egy írásommal inspirálhatok másokat =D olyan jó érzés, hogy ha közvetve is, de segítettél egy kicsit a másiknak. nekem ez elismerés ^^

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptySzomb. Nov. 14, 2009 9:39 pm

már a fejezeted elkészülése előtt sejtettem Miz,hogy nem fogsz minket cserben hagyi és valami olyat találsz ki ami mindenképpen felkeltené még egy kívülálló figyelmét is Very Happy
hát igen ez jó érzés,csak nekem még sosem volt ilyen,mert az enyémeket elolvassák azt mondják tetszik és le van tudva...én sosem inspirálok senkit... na mindegy egyszer majd összejön Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptySzomb. Nov. 14, 2009 9:56 pm

mondtam én, hogy úgyis megleplek majd! Razz és hahh, sikerült! =D lehet, hogy hatásvadásznak tűnök, de mindenesetre, szeretek minél több csavart beletenni a történetbe.
engem igenis inspirálsz. valahányszor kész van valamelyik fejezetet, nekem mindig meghozza a kedvem az íráshoz, és lendületet ad ^^
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptySzomb. Nov. 14, 2009 10:08 pm

akkor te vagy az első így "írói" pályám alatt ,ami kb. három éve kezdődött.kezdetnek nem rossz Very Happy
hát remélem azért,hogy a kövi fejiben is képes leszel meglepnimert ha nem.... Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptySzomb. Nov. 14, 2009 10:20 pm

biztos vagyok benne, hogy meg fogtok lepődni. =D de nem árulok el semmit ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptySzomb. Nov. 14, 2009 10:21 pm

a számból vetted ki a szót . én is ugyanezt akartam volna mondani a sajátommal kapcsolatban Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptyVas. Nov. 15, 2009 1:16 pm

Én meg remélem, hogy mind2-en megfogtok lepni.XD Mert én nagyon szeretem olvasni mind a két történetet. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptyVas. Nov. 15, 2009 5:37 pm

hát egyelőre még magamat kell meglepnem a folytatással utána meg titeket,csak nem tudom mikor lesz.már az is meglepetés lesz mikor elkészül.de ígérem még karácsony előtt meglesz Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptyVas. Nov. 15, 2009 7:27 pm

Még új cosplay fotók *g*:
Noah's Ark group
Noah's circus - Black and Smile
Lifting the Devil *g*
'Ouch it hurts.' >.<
Smile for Joker

Lányok,holnap után nem egy katasztrófafilm,hanem jöna kövi fejezet nevet

A musical dvd-hez lesz egy extra kép a mangakától,amineke gy részlete közzé lett téve a blodgján:
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 091113
Gondolom imitálja,mintha Seb és Ciel játszaná saját magát-ezért van rajtuk mikroport szerintem.
Minden esetre aranyosXD
The dark crow smile wall
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptyVas. Nov. 15, 2009 7:35 pm

nagyon tetszenek ezek a cosplay fotók is,annak a képnek az egészére pedig kíváncsi vagyok Very Happy
jujj már nagyon várom a következő fejezetet,egyre érdekesebbé válik a cselekmény Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptyVas. Nov. 15, 2009 9:17 pm

Jön a kövi fejezet? *.* *Fellegekben jár* Mostmár biztos, hogy mosojogva fogok elaludni.XD
Remélem, hogy szép terjedelmes fejezet lesz.XD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptyVas. Nov. 15, 2009 11:07 pm

juj, az a kép nagyon jó! Smile istenien áll Sebnek a mikroport *.* nekem már nemegyszer eszembe ötlött, milyen rohadtul szexi lenne rocksztárnak x3 xD na, talán majd a 2. évadban... Razz
őszintén, nekem szemem se rezdült az új fejezet hallatán, nem is nagyon érdekel a manga, én animepárti vagyok. ˇ.ˇ talán azért, mert a manga sokkal inkább SebxCieles, mint az anime. vagy legalábbis én úgy érzem. nem szeressük a mangát xD
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptyVas. Nov. 15, 2009 11:56 pm

Gothic Lady írta:
A musical dvd-hez lesz egy extra kép a mangakától,amineke gy részlete közzé lett téve a blodgján:
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 091113
Gondolom imitálja,mintha Seb és Ciel játszaná saját magát-ezért van rajtuk mikroport szerintem.
Minden esetre aranyosXD

Olyan mintha Ciel mosolyogna légyszii-örülős Széép, széles mosoly... sőt, nem is mosoly, hanem nem is tudom Very Happy király!
Tényleg jól áll nekik a mikroport :} Várom már az egész képet ^^ Meg a kövi manga fejezetet is :3
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptyHétf. Nov. 16, 2009 9:46 am

LOL! Akkor én mit mondjak? Holnap már itt lesz a következő fejezet! Smile Alig várom!XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptyHétf. Nov. 16, 2009 6:43 pm

hát remélem,hogy jó lesz és nem valami jelewntéktelen dolog lesz benne...nem azért vártunk ennyit,hogy csalódjunk Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptyHétf. Nov. 16, 2009 8:26 pm

Így igaz! Vért akarok, gyűlöletet akarok, katasztrófát akarok! Magát a poklot akarom, a következő fejezetben.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptyHétf. Nov. 16, 2009 8:29 pm

azt azért kétlem,hogy ilyesmi lenne a következőbe,de tény,hogy nem lenne rossz végre egy kis vér... Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptyHétf. Nov. 16, 2009 8:31 pm

én most ideges vagyok, nem tudok veletek örülni xD már megint felhúzta jóapám az agyam, a sok idegességtől már beremeg a gyomrom ˇ.ˇ xD komolyan, idegi roncs leszek a családom mellett.
Nővér, költözök hozzád Razz xP én már itten nem bírom ki tovább otthon ˇ.ˇ
szerintem azon a képen Ciel nem mosolyog. az arckifejezése leginkább egy meglepett ribiére hasonlít, akit épp hirtelen felkapott valaki xD nem tetszik. nincs benne spiritusz ˇ.ˇ na, kicsit vidámabb hozzáállást kéne tanúsítania, ha egyszer már Seb felkapja =D
a manga meg még mindig rohadtul nem érdekel xD


Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptyHétf. Nov. 16, 2009 8:37 pm

azon a képen Ciel szerintem sem mosolyog.ugyan emberek Ciel és a mosolygás? évente egyszer ha látnánk egyet még az is meglepő lenne.bár nem mintha érdekelne Razz
engem azért érdekel,bár már annyira nem hoz lázba mint régebben,bár lehet,hogy azért,mert lefoglal a fanfickem Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptyHétf. Nov. 16, 2009 8:44 pm

na, pont ezaz. Ciel és a mosolygás két igen távoli fogalom. ˇ.ˇ
engem egyáltalán nem hoz lázba. a manga olyan történetszálon fut, ami csak összezavar az alkotásban, meg aztán az a sok SebxCiel iszonyúan el tudja venni az ihletem és a kedvem az írástól. ezt halál komolyan mondom. úgy elszomorít xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptyHétf. Nov. 16, 2009 8:51 pm

nincs benne annyi CielxSeb,vagy ha van akkor engem nem tud érfdekelni.mint már mondtam én sokszor csak átrnézek Cielen és csak a lényegre koncentrálok és ugye mondanom sem kell,hogy a lényeg itt Seb Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptyHétf. Nov. 16, 2009 9:00 pm

jó, jó, igaz, de engem attól még mindig idegesít xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptyHétf. Nov. 16, 2009 9:05 pm

engem szerencsére már nem Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptyHétf. Nov. 16, 2009 10:43 pm

Ugyan gyerekek! Ha velem szembe jönne az a kölök az utcán és belémennék, még bocsánatot sem kérnék tőle, akkor sem, ha én vagyok a hibás. Még Sebbel se tudna rávenni. Teljesen hidegen hagy ez a gyerek. Ez a... hogy is hívják?XD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 EmptyHétf. Nov. 16, 2009 10:56 pm

höhh, ha én összetalálkoznék vele az utcán, nem úszná meg annyival, hogy belé megyek... xD minimum megfojtanám ˇ.ˇ minimum. az a legkevesebb.
engem irritál a feje xD nembírom, egyszerűen rühellem. eredendően ellenszenves. Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
8 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: