Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptySzer. Nov. 18, 2009 10:29 pm

Egyet értek, ez a párosítás egy nagy butaság. -.- Sokkal szivesebben látnék Seb mellett egy olyan nőt hagsúlyozom NŐT, amilyet már Miz is kifejtett...Ráadásul Seb így pedonak néz ki, szerintem. Hozzon már a mangaka be egy lelkileg sérült diliházból szökött vagy esetleg egy utca lányt.XD A Sweeney Todd-ban olyan jó volt látni azokat az elmeháborodott fruskákat.Smile Az lenne a legjobb ha kombinálná az elmeháborodotatt az utcalánnyal.XD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptySzer. Nov. 18, 2009 10:34 pm

én nem mondtam, hogy hülyeség ez a párosítás ( bár nem szeretem). ˇ.ˇ de én is szívesebben látnék valami belevaló csajt az oldalán. az olyan szép lenne. *.* xD
virágáruslányt nem lehet? sir ( Miz imádja a My fair lady-t xD )
úgyvan, az elmeháborodott fruskák a legjobbak ˇ.ˇ van valami szép az elmeháborodott nőalakokban, mint mondjuk Ophelia, meg Édes Anna. ( bár nem hiszem, hogy ő őrült lett volna, nála csak pillanatnyi elmezavar volt, vagy valami ilyesmi. )
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyCsüt. Nov. 19, 2009 12:22 am

Ezt előbb találtam(sirjak vagy nevessek?):
Kuroshitsuji - New Moon Trailer - (parody?)

A fekete gpthic napernyők nekem is a gynegéim,de nagyon unpraktikusak vagy hogy is fogalmazzak.
Ha meleg van és te egy fekete ernyőt emelsz a fejed felé akkor egyenesen szénné égsz v.v
Hugi,annyira hangoztatod,hogy nem érdekel a manga,hogy kezdem az ellenkezőjét hinni :DDD
Én sajnálom Cielt amiét ilyenné vált,ezt az utat választotta.És ismételten csak azt tudom mondnai,hogy
Seb dolga lenne felviditani őt egy kicsit!-,- Agni már egyszer kioktatta,ha nem többször,hát
ezügyben is ráférne Sebre egy kis kioktatás emberi pszichológa terén.Tudjátok mit?Karácsonyra veszek
Sebnek egy "a pszichológia alapjai" cimű könmyvet vagy simán egy könyvek a trauma által előtörő pszichés
zavarokról,hátha megokosodik u.u Ó,most eszembe jutott valami!Ugye Ciel midnig édességet enne
(én adnék is neki Seb helyében,aki midnig megtagadja,legalább felszedne pár kg-ot és normálisabban nézne ki)...
és tudjuk,hogy az édesség boldogsághormonokat szabadit fel az agyban.Ebből adódik,hogy azért kivánja annyira az édességet,
a csokit,mert az agya igy akar boldogsághoz jutni!Na,ezt elég durván fogalmaztam,de ez a tömör lényeg!
Szegény Cielke T,T Meg kéne ölelgetni,de nem agyonnyomni,mint ahogy Lizzy szokta....azért egy démontól
nem sok szülői gondoskodást vagy szeretet kap az ember szerintem....oO
Hugi,Ciele gyszerre kis szörnyeteg(ahogy a mangában mondták, "This is not a child.This is a demon!":3 ),de egyszerre
kis szerencsétlen tökmag is,csodás romantikus ellentét *g*
Hát....azon én sem csodálkoznék ha Ciel bekattanna...szerintem ha nem lenne egy támasza,Seb,akkor
már régen becsavarodott volna.Cielnek nagyon erős akarata,lelki ereje kell,hogy legyen,ha mindezek után még ép az elméje.
Bár azutána röhögőgörcs után amit valamelyik fejezet végén kapott,azért elgondolkodhatunk a dolgokon.
Ott már "túl sok" volt neki.Akkor tör ki az ember kacagásba ily módon.
Hidd el,én is jobban örültem volna egy karkateres nőalaknak,dehát ez van.Na meg Cielt simán vehetjük lánynak LOL
Hehe xD Az piáról eszembe jutott,hogy lehetne egy extra hide story vagy valami,amiben Ciel leissza magát bánatában LOL
Nagyon poénos lenne,nem?Very Happy Ott dudorszána vörös fejjel és hülyeségeket beszélne Very Happy De gonosz vagyok xD
Hugi,Seb nem csak bébiszitter!Ő "három az egyben",mint a nescafé vagy melyik kávé XD : bébiszitter,anyuka/apuka,lelki társ xD
Ja és komornyik természetesen és testőr,szóval nem csak 3,de 5 az egyben XD

Mokcsi: igen,az animé fanok(de nem csak ők),egyre inkább hard yaoi fanok.Én se tudok egy normális képet vagy doji-t találni
a neten anélkül,hogy ne esnék előtte ki a székből pár durva kép láttán -,- Ez nem cska a kuróval van igy,akármivel.
Ne akarjátok emgtudni milyen párositások hiveivel hozott már össze a sors! k.o
Ne sértődj meg krélek,de a SxC párositás jogos.Pároszor már kifejtettemXD Ciel csak tetteti,hogy a háta közepére kivánja Sebet,vagyis
ezt saját magával is elhiteti,de a Talbot-féle kamera megmutatta az igazságot Very Happy Most nem azt modnom,hogy szerelmes Sebbe vagy hasonló,
hanem csupán azt,hogy sokat jelent neki,ami teljesen érthető ebben a szituációban.De ezt is már párszor kifejtettem.
May Rin-chan,hányszor elmagyaráztam én már neked ezt a pedos dolgot,jaj,nincs kedvem még egyszer,belefáradtam! rain (XD)
Én is jobban szeretnék egy temperamentumos viktoriánus lady-t látni Seb meleltt,de ha egyszer NINCS akkor hiába lovagolunk rajta.
Én se vagyok shounen ai fan,ezt is már párszor kifejtettem.Cielt meg nőnek veszem ha úgy szottyan kedvem és kész lol
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyCsüt. Nov. 19, 2009 8:52 am

ez a videó nagyon tetszik Very Happy
na igen egy elmeháborodott,vagy bármilyen nő jobban illene Sebhez,mint Ciel.
ha jogos,ha nem attól még nem kéne őket összerakni.sokan csak azért nézik megaz animét,hogy lássák ezt a párost és aztán őúk is párosíthassák őket és ez szerintem hülyeség...
egy démon vidítson fel egy embert? ez azért egy kicsit furcsa lenne,de Sebből már mindent kinézek ezután a sok minden után... Smile
én nem nézem nőnek én inkább átnézek rajta,ha úgy tartja kedvem Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyCsüt. Nov. 19, 2009 11:41 am

Az édességes dologra már én is gondoltam, hogy az összefüggésben lehet a lelki világával. Olyan mint mondjuk ahogy más ilyenkor cigihez, piához vagy droghoz nyúl... ő a cukorkát választotta ^^ (Meg most a bort XD) És vannak azért kitörései is a múltjával kapcsolatban. Amit Lady is írt, az a kacagás például, meg amikor lelőtte a kopaszt (nem emlékszek a nevére, már ha volt neki) aki egy az egyben elé tette a halála helyszínét. Aztán pedig ugye kiborult és Seb "kaparta össze" és vitte haza.
És Seb is próbálkozik azért az emberséggel Ciellel szemben. Na nem viszi túlzásba, de azért néha sikerül neki picit kedvesnek lenni. Pl amikor Ciel beteg volt a cirkuszban és ágynak esett, vagy ennél a kiborulásnál is amit az előbb írtam, megnyugtatta végülis.
Arról meg hogy Ciel játszaná a "normális" embert és közben magában kiröhögné a többit, a cirkuszban ez is jelen volt valamilyen szinten, amikor tettette hogy Freckles/Doll barátja. Ő el is hitte (: A látszatra őszinte mosoly rögtön eltűnt mikor Freckles elment. Nem tudom már pontosan melyik jelenetnél is volt az... azt hiszem az után lett Ciel rosszul. Szóval na, van azért nagyjából minden amit hiányoltok, csak kis mértékben ^^ Én meg személy szerint nem is vágyom többre, pont azért hatásosak az ilyen jelenetek mert kevés van belőlük. Meg nekem az is tetszik hogy Ciel olyan kis egyszálbél, szerintem ha nagyobb/erősebb lenne, már nem azt a hatást keltené amit most. Nem tűnne olyan gyámoltalannak, Seb sem úgy mutatna már mellette (persze lehet hogy ez innen csak engem zavarna XD) és a felnőttes viselkedése sem tenne olyan benyomást egy nagyobb Cielből, mint amilyet a jelenlegi kis piszkafa valójából tesz (:
Na, a lényege az egésznek hogy én még mindig kitartok mellette ˇ.ˇ Szerintem pont azért jó Ciel, mert olyan amilyen. Nem szokványos főhős figura, nem a hősiesség hajtja és nem az akire felnézhet esetleg az ember (nem mintha fel kéne nézni úgy különösebben egy főhősre, de azért ez is egy szempont).
De már megint nagyon beleéltem magam végre Nem akarom én isteníteni Cielt ^^' Csak mindig fel-felbukkan a "Legyen már Ciel nő/idősebb/boldogabb" téma... én meg ellene vagyok és hát az ellenzéknek is fel kell szólalnia ha el akar élni valamit :Đ ...ezzel nem azt mondom hogy én azt akarom elérni hogy mindenki szeresse Cielt XD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyCsüt. Nov. 19, 2009 6:29 pm

Azért mostmár sietheznének, hogy angolul is eltudjuk olvasni az újabb fejezetet. -.- Ez így nrm franco.XD Én Ciel helyében a piához nyúlnék, persze SEb biztos elrejtené....Hát egy ilyen képmutató kiscsávcot, néha kedvem lenne felpofozni....
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyCsüt. Nov. 19, 2009 8:44 pm

de én nem utálom Cielt csak nem bírom a fejét =D
megjegyzem azt is, hogy amit abban az iménti, szép hosszú hsz-mben írtam Cielről, úgy írtam, hogy közben tudatában voltam annak a röhögéses rohamnak, meg a hasonlóknak. minden szempontot figyelembe vettem, Sebtől az instant őrületig kezdve, és nekem ez jött le belőle. persze, egy Cielhez hasonló karakter szerintem mindenkinek szubjektív. én a mangaka helyében kicsit feltupíroznám a személyiségét, kicsit kiadósabbá, tartalmasabbá tenném, de végülis, neki így jó, én meg úgyse szólhatok bele. nem azt mondom, hogy faragjunk belőle életvidám pozitív hőst. nem is szeretem az olyan szereplőket, Ciellel elviekben nem lenne semmi bajom. csak valamiért nem tudom... igazán, nem tudom megmagyarázni, miért nem szeretem. én imádom az ellentéteket, lehet hogy az a bajom, hogy benne túl kevés van belőle. nekem legalábbis ˇ.ˇ én komplikált emberke vagyok, és azokkal a karakterekkel tudok igazán azonosulni, azokat tudom igazán szeretni, akik hozzám hasonlóan komplikáltak. neked, Koffeey, nyilván azért ennyire szimpi Ciel, mert tudsz vele azonosulni, Ladynek meg... háttégedet nem tudlak... talán te meg megérted. és én is értem Cielt, ennek ellenére nem szeretem. hiába elemzgetjük ki itt újra és újra Cielt, mikor én tudom milyen, és még így se sikerül szeretnem.
istenem csak a New Moon-t ne! meglepődött-ilyedt egész kib*szott nap csak erről tudtak beszélni az osztálytársnőim, mert ma lesz a premiere -.- nap végére már le tudtam volna lőni magam upsz ( meg őket...)
de Seb egy démon, Seb gonosz, mint én xD ő szereti cukkolni és szeret cinikus lenni vele ˇ.ˇ bár most hazudtam, mert képzeljétek, még én is megpróbálnám felvidítani Razz hordanám neki a kis csokikákat meg sütikéket dugiba xD ezt most komolyan mondom. ha valaki szomorú mellettem, nem állhatom, hogy ne próbáljam felvidítani. ezért is van, hogyha valakinek valami problémája van, általában engem boldogít vele. de végülis nem zavar, nincs semmi bajom vele, hogy én itt olyan vagyok, mint egy terapeuta =P
lehet, hogy Ciel biológiailag erősen a gyengébbik nem felé hajlik, de csajnak akkor sem nevezném, mert egyszerűen személyiségét tekintve nem az. hiányzik belőle az a valami, amitől lelkiekben lány lehetne.
vááá, itassuk le Cielt xD milyen poén lenne tényleg =D és milyen kis édes lenne, ahogy ott marhaságokat beszélne egy székre rogyva, dülöngélve, közben ide-oda hadonászna a karjával, kezében piásüveggel, és közben mondjuk Pinket énekelne, vagy mégjobb, Lady Gagát xD ( asszem én is ihattam valamit o.O xD )
valamiért nem szereti a mangaka az öntudatos, akaratos, pimasz viktoriánus lánykákat. hát, ez van. ( bármennyire is sajnáljuk )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyCsüt. Nov. 19, 2009 8:56 pm

hát nem tudom én nem biztos,hogy igyekeznék felvidítani Cielt,mert nem vagyok valami jó felvidító,vagy legalábbis én nem szeretem,ha fel akarnak vidítani,mikor rossz kedvem van.
azt a Cielt megézném amelyik annyira bepiál,hogy azt sem tudja hol van és mindenfélét csinál.azt megnézném Razz
nyugi Miz nem csak a te barátnőid ilyenek...én csak egy karaktert szeretek ebből az egész new moon,twilight stb. dolgból és az nem egy fő-fő szereplő,mert azokat nem bírom... -.-
nem biztos,hogy a mangaka nem szereti az ilyen lányokat,az már valószínűbb,hogy a mangájában nem akar ilyen lányokat látni...csak tudnám miért nem... Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyCsüt. Nov. 19, 2009 9:18 pm

Hát ott van Grell gyerekek :} Ő testesíti meg a nőt, az igazi belevaló nőt xD Nah jó.......
Különben igen, tudok vele azonosulni és biztos ezért szimpi, ahogy írtad Miz ^^ De vele mondjuk tényleg nehéz, ezért nem csípik (gondolom) sokan, aki meg megérti/átérzi/azonosul vele annak meg bejön, úgyhogy ez az "ellentét" nem is nagyon fog elsimulni gondolom. Dehát úgyse lehet vele mit kezdeni, sok karakter osztja két felé a nézősereget Rolling Eyes

Am van már angol fordítás? pirulós nemértős *lusta megnézni*
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyCsüt. Nov. 19, 2009 9:21 pm

na Grellről inkább ne beszéljünk... xD különben is, leutánozni egy nőt, és nőnek lenni két külön dolog ˇ.ˇ
most néztem, még nincs. de eszembe se jutott volna, ha nem mondod. Razz
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyCsüt. Nov. 19, 2009 9:32 pm

na igen Grell az jófej,de egy nőt sosem fog tudni helyettesíteni bármennyire is akarja Very Happy
én most jól megvagyok a manga nélkül,végre tudom írni a fanfickem,mert megálmodtam a folytatást...tudom ez olyan furcsán hangzik,de télleg így volt... Shocked
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyCsüt. Nov. 19, 2009 9:34 pm

Grell sokszor normálisabb mint a csajok többsége. Na ez most jó hülyén jött ki. Shocked Grell-t ne tessék szidni, mert akkor harapok. Twisted Evil Alig várom a kövi fejezetet Mokcsi.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyCsüt. Nov. 19, 2009 9:37 pm

senki nem szídja,csak nem lehet igazi nőnek tekinteni Very Happy
hát remélem is Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyCsüt. Nov. 19, 2009 9:46 pm

Óh, dehoghyis nem!XDŐ egy igaz hölgy, csak éppen rossz testbe született.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyCsüt. Nov. 19, 2009 9:49 pm

na igen ha így nézzük akkor van benne igazság xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyCsüt. Nov. 19, 2009 9:50 pm

Kitolt vele a természet ^^' Szegénynek milyen nehéz lehet.... na mindegy, nem merülök el az érzelmeiben Razz Bár érdekes lelke lehet :]
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyCsüt. Nov. 19, 2009 9:51 pm

Grellnek nem csak a lelke érdekes de ő maga is.szerintem a lelkéről Seb többet tudna beszélni,bár azt hiszem,hogy azok után,hogy Grell mindig rajta lóg,nem kívánkozik megismerkedni a lelkével,meg úgy a halálistenek lelkével alapból Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyCsüt. Nov. 19, 2009 10:03 pm

Hát ő maga is, az biztos. Érdekes személyiség ^^' Nem tudom eldönteni hogy tisztában van-e vele hogy ő eredetileg férfi XD Annyira nőként beszél magáról Razz
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyCsüt. Nov. 19, 2009 10:07 pm

szerintem tisztában van vele,de nő akar lenni bármi áron.főleg mióta találkozott Sebbel Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyCsüt. Nov. 19, 2009 11:16 pm

Hát azt elhiszem légyszii-örülős Ennyi előnyünk van XD De neki is van azzal, hogy egy "világban" él vele bocsánat ->Itt<- még egész férfiasan néz ki XD Meg Agni fejét bírom még rajta (:
És itt egy ->vetkőzős Seb<- Orrvérzés ...remélem még nem volt ^^' Meg még akkor;

Mosolygós Ciel :}
Will

...tuti voltak már, amilyen az én szerencsém a képekkel ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyPént. Nov. 20, 2009 3:16 pm

nem akarlak lelombozni,de tényleg voltak.Lady minden jó képet be szokott rakni Very Happy
hát igen...én szívesen lennék Grell helyében és engem talán még jobban meg is tűrne Seb,mint Grellt...de jó is lenne... Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyPént. Nov. 20, 2009 3:44 pm

Hát igen, gondoltam izé Na nem baj, előbb-utóbb csak hozok majd egyet ami még nem volt xD
Amíg nem mondasz neki olyanokat, hogy szívesen kihordanád a gyermekét, addig jó vagy nála szerintem ^^ XD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyPént. Nov. 20, 2009 3:57 pm

amíg a falra mászom a gyerekektől addig nem kell attól félni,hogy ilyesmivel kezdem el zargatni Sebet xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyPént. Nov. 20, 2009 8:13 pm

hát, Seb szívéhez valószínűleg nem a kölykökön keresztül vezet az út... bár Cielt elnézve, ki tudja xD ha elém állítana Grell azzal, hogy ki akarja hordani a gyerekeimet, valószínűleg én még durvábban is reagálnék ^^' de így, hogy csak pasikat zaklat vele, elég vicces =D
Maylene - This is how it goes down itt egy nagyon jó Maylene videó, amit most találtam, szerintem főleg May Rin fog neki örülni Smile és a csaj rohadt jól néz ki szemüveg nélkül *.*
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 EmptyPént. Nov. 20, 2009 8:20 pm

hát nem tudom én először melepődnék,majd csak utána lenne valami durvább megnyilvánulásom Grell felé Very Happy
ez a videó nagyon tetszik.én mindig is mondtam,hogy szemüveg nélkül sokkal jobb,mert úgy olyan komolya,de mégis aranyos.szemüvegben meg szimplán aranyos,meg néha furcsa.
amúgy egész jól haladok a fickemmel,lehet,hogy holnapra meglesz a kövi fejezet Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
10 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: