Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptyPént. Nov. 20, 2009 8:29 pm

nekem is tetszik, már századszorra nézem újra =D szerintem is kevesebbet hordhatná azt a szemüveget, olyan dögös nélküle ˇ.ˇ dögös fegyveres ribi x3
tessék vele haladni, már kíváncsi vagyok Smile
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptyPént. Nov. 20, 2009 8:34 pm

márt így is mgyorsabban haladok vele mint számítottam úgyhogy nyugi Razz
na igen az a szemüveg nem kéne és akkor nem lenne semmi baj Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : bloody heaven

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptyPént. Nov. 20, 2009 9:45 pm

mint látom itt nem állt meg az élet.most nincs kedvem visszaolvasni ezt a párszáz hozzászólást,ami távollétem alatt keletkezett,csak ezt a párat amit most így látok Very Happy már várom a manga követkző fejezetét angolul.a rawot már letöltöttem és az alapján elég érdekes,de így nem értettem semmit,úgyhogy jöhetne az az angol Smile a Maylene-s videó tényleg nagyon jó.az a csaj tényleg csak szemüveg nélkül néz ki jól,az a szemüveg elcsúfítja szegény és így megfosztja a vonzerejétől.a fanfickeiteket már elolvastam és nagyon tetszik mindkettő és már várom a folytatásokat,mert mindkettő igencsak érdekesnek ígérkezik.
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptyPént. Nov. 20, 2009 9:50 pm

( off istenem, az ott csak nem Emilie Autumn? király! on )
angolul még nincs fenn a fejezet, legalábbis onemangán még nem láttam, a rawot meg nem töltöttem le, mert szerintem fölösleges ˇ.ˇ
pontosan, az a szemüveg csak ront az összhatáson. olyan jellegtelenné teszi az arcát.
hát, az enyémre még egy kicsit várhatsz, tudom, mit írjak, de most tartok egy kis szünetet, mert kifogytam a szuszból xD
Vissza az elejére Go down
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : bloody heaven

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptyPént. Nov. 20, 2009 9:54 pm

(de bizony ő az Very Happy)
igen tudom,de már várom.szerintem nem felesleges,vagy legalábbis én szeretem minél előbb és bárhogy elolvasni (vagyis a japánt csak nézegetni),és utána el is olvasni.
ha nem is teszi jellegtelenné az arcát,de elcsúfítja,legalábbis szerintem igen béna egy szemüvege van szegénynek... -.-
megértem,nekem ilyen terjedelmű fanfickem sosem volt és valószínű,hogy nem is lesz,nincs ennyi türelmem meg ihletem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptyPént. Nov. 20, 2009 9:59 pm

örülök Yume,hogy tetszik a fickem,az enyém kövije elvileg holnap meglesz és remélem majd mindenkinek tetszeni fog.azt előre elmondom,hogy unatkozni nem fogtok Very Happy
úgy tűnik mindenki szemüveg nélkül szereti Meirint (vagy legalábbis a többség)
nekem sincs mindig türelmem,de ezzel most jól megiramodtam és nem tudom,hogy mikor fogok a végére érni,mert szórakoztató és érdekes,így egy ideig még szertném írni Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptyPént. Nov. 20, 2009 10:05 pm

( nem is tudtam, hogy szereted Emilie-t x3 )
én nem, mivel úgyse értem a japánt, ezért csak csigázom a kiváncsiságom, akkor meg inkább alapból angolul olvasom ˇ.ˇ
ugyan Yume, sose lehet azt tudni Smile
ajánlom is, hogy ne unatkozzak xP
én most képzeljétek leragadtam. =( vagyis, lusta vagyok, csak szimplán xD tudnám én folytatni, mert tudom, hogy mit akarok írni, csak kell a löket. de tudom, az lehet a baj, most nem Emilie-t hallgatok, pedig a történetírásnál mindig az segít. inspirál ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptyPént. Nov. 20, 2009 10:09 pm

mikor unatkoztál egy fejezetemen is? Razz
majd megjön az iheleted,az előzőnél is mondtad,hogy leragadtál aztán megírtad az eddigi leghosszabb fejezetet Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : bloody heaven

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptyPént. Nov. 20, 2009 10:12 pm

(nem is tudhattad,mert nem régen szerettem meg Very Happy)
de én tudom,ismerem már magam annyira,hogy tudjam.
Sebastian az egyetlen aki nem képes észrevenni,hogy szemüveg nélkül Meirin igenis aranyos, és helyes...bár Sebastiannak egyik nő sem jön be mint nő,max mint egyszeri alkalom,de az nem ugyanolyan Neutral
hát én eddig egyikőtök fejezetein sem unatkoztam,remélem,hogy nem is fogok Razz
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptyPént. Nov. 20, 2009 10:29 pm

de az más xD most rajtam van a nyomás, hogy az előző nagyon jó lett, és mindenki nagyon dicsérte, és félek, hogy ez kevésbé lesz jó ˇ.ˇ de már megvan az ötletem, robbantom a bombát xD az előzőben is robbantottam, nem is egyszer. először a bordélyházban, aztán meg a hallgatózós jelenet. ezek úgy megdobták az egészet. tudjátok, én nem tudok tömören fogalmazni, és hajlamos vagyok azt is rövidnek hinni, ami valójában nem az.
és most néztem, wordben már több mint öt oldalt írtam o.O ez azért meglepett, tekintve, hogy sokkal kevesebbnek hittem. én nem wordben szoktam írni, hanem megnyitom a postafiókomat a citromailen, aztán mintha levelet írnék, oda írom, aztán elmentem piszkozatként xD tudom, fura szokás, de én így szoktam csinálni. így megy a legjobban, vagy valami ilyesmi. és ugye ott levél formájában sokkal rövidebbnek tűnik, mert máshogyan van elrendezve.
bejönne neki, ha lenne valami olyan a környéken. valami hozzá való =D
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptyPént. Nov. 20, 2009 10:38 pm

ne félj attól,hogy nem lesz jó,eddig nem csalódtunk benned akkor ezek után sem fogunk,ebben biztos vagyok Very Happy
hát igen lehet,hogy más környezetben máshogyan viszonyulna Meirinhez,meg azért szerintem lenni kéne bennük némi közös vonáshoz is ahhoz,hogy Sebastian ne nézzen át Meirinen Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptyPént. Nov. 20, 2009 10:42 pm

már nem félek. képzeljétek, elkezdtem Emilie-t hallgatni, és működik, most megy az írás xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptySzomb. Nov. 21, 2009 5:18 pm

na ugye hogy megint sikerült írnod Smile
én most kezdek írni,és valószínű,hogy kész leszek még ma,mert már csak a vége kell Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptySzomb. Nov. 21, 2009 6:50 pm

Nagyon jó videó Miz, de úgy emlékszem, hogy egyszer én is betettem.XD Én is nagyon szeretem, ezt a vidid, Meirin olyan dögös kis dög.XD Mokcsi, a kövi fejezetet egyszerűen nem bírom kivárni.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptySzomb. Nov. 21, 2009 7:26 pm

hát akkor ne is várj tovább ugyanis kész vagyok Very Happy
itt a 6. fejezet Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : bloody heaven

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptySzomb. Nov. 21, 2009 8:01 pm

nagyon jó lett ez a fejezeted is Mokcsi,de nem szeretem,hogy mindig végére beraksz valamit ami miatt izgulhatok a következő fejezetig.olyan gonosz vagy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptySzomb. Nov. 21, 2009 8:04 pm

direkt csinálom így,mert így ott van az izgalom,meg ha túl sok dolgot írnék egy fejezetbe,akkor nehezebb lenne a kövibe valami új és érdekes dolgot kitalálni Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptySzomb. Nov. 21, 2009 8:47 pm

Mindig is tudtam,hogy Ciel läny csak tagadja XD
A nővérem tegnap éppen J-pop/rock vidiket nézett,mikor egyszer csak felszólalt,hogy "Ciel."
Odasanditottam az ő képernyőjére és valóban!Az egyik japán énekesnő az egyik videójában úgy néz ki mint Ciel!
Nézzétek csak meg!Főként az utolsó pillanatban,ahol ráadásul öltönyben van!lol:
Anna Tsuchiya - Taste My Skin

Az nekem se tetszik,mikor yaoi fanok csak azért nézik....v.v
Hát valóban érdekes lenne,de Seb feladata szolgálni Cielt és igy a jóllétét is biztositani,
szerintem ebbe a lelki épség is beletartozik,bár lehet,hogy csak az én véleményem.
Na,legalább Koffeey is igy látja a dolgot.pl a depressziós emberek is sokszor édességhez,kajához nyúlnak(hogy enyhitsék fájdalmukat).
Szerintem Ciel asztmája egy részt a lelki egyensúlyának felbomlása miatt jelent meg ismét,nem csupán a környezeti hatások miatt.
Pszichoszomatikus volt,biztosra veszem,mivel aztán el is múlt hamar!
Egyetértek Koffeey,Ciel a tipikus realisztikusabb hős,nem a megszokott tündérmeséből jött ahola főhős srác tökéletes,erős,ügyes,
szegény és legyőzi a gonoszt.Nem,Ciel más.Teljesen.Kell ez a viselkedsés,amit sokan utálnak,ez a tipikus angol sznobizmus.
Egy kis féreg,nem vitás,de éppen ez teszi mássá.Bár azért egy elmeháborodott lady-t szivesebben látnék,mint ahogy Hugi is,de
ha ez nem adatik meg,akkor ez van.Majd elolvaspom végre Hugi fan fickét és kiélem magamat XD De az még várat magára,mert megint
annyi mindennel havaztak el a suliban,hogy alig látok....msot fejeztem be egy Mikszáth életrajzt irását(net segitségével,de akkor is sokáig tartott) -,-
Hugi,remélem a jövő heten emberségesebb lesz és végre hozzáférek a történetedhez v.v

May Rin,abban a korban a 12-16 éves korosztály még nem a pia után nyúlt,Ez csak a mostani világ züllöttsége.Undoritó.
Megvetem azt,aki ilyen fiatalon iszákoskodik.Sajnálom.Akkor már inkább édesség,az nem árt és nem okoz maradandó fizikai elváltozásokat.
Az édesség élvezetesebb is,előkelőbb.A nemes emberek csakis a legdrágább italokat itták,nem minden féle (magas alkoholtartalmú)löttyöt,
mint a mai zülött réteg.pl ugye bor,attól nem rúg olyan hamar be az ember.Illetve Ciel poziciójában,mint
már ezt is elmondtam,nem lehet nem képmutatónak lenni.Az más,hogy egyes esetekben talán eltúlozza,de őt Seb nélkül és képmutatás nélkül hamar levadásznák.
A maffiózók is képmutatóak,nem tehetik emg,hogy ne legyenek azok.Emellett nem lenne korhű,egy hazugság lenne,ha egy örök vidám és befolyásos lánykát látnák a történetben.
Hugi,nekem nem azok a karakterek szimpatikusak akikkel tudok azonosulni.pontosabban nem minden esetben.Kevés figurával tudok azonosulni,tulajdonképpen csak Divát tudnám emliteni a Blood plus-ból és Sunako-chant a Shichi Hengéből ....de pl szerepjátékban minden karimmal egy kissé azonosulni tudok.De könyvekben,filmekben,animékben ez már nehezbb.Nem is azonosulni tudok a kedvelt szereplőkkel,hanem akiekt kedvelek,ők azok akiket megértek,akik valamiért megfognak,akiekt különlegesnek tartok.A sablon figurálat(lásd: yuuki) pl általában nem szeretem.De ez egy nehéz sé bővebb kifejtést igénylő kérdés lenne.
Legyen ennyi elég.Nem tudok Cielle azonosulni,nem is akarok és nem is fogok.Ciel karaktere tetszik,mert korhű ,eltér a megszokott-tól.
Még ha unszimpatikus is lenne a jelleme,(pl egy konkrét ember lenne,akit ismerek,akkor bizonyára nem lennénk jóban és nem biznám)akkor is érdekes és megfog,hogy más mint a többi.De ezt nehéz elmagyarázni.Nem a kedvencem,de érdekesnek tartom.
Szerintem is felesleges újra és újra előhuzakodni ugyanazzal a témával.Cielt van aki szereti,van aki nem.Van akit nem rédkeel,hogy igy realisztikus-e,van akit emg igen.Ennyi.
OFF Hugi,nézz be a zenés topicba,ha te is ilyen anti-twilight.os vagy,megéri!xD ON
Hugi,meghatódtam!Én is iylen vagyok,nem tűröm,ha depi van körülöttem(de azért ha én depizek mindnekit eélküldenék a...!xD).
Nem mdonomh,ogy Ciel vidám termlszet legyen,de jó lenne,ha néha felviditanák kompenzálásként.És valóban lelkielg nem lány,de
biológiailag attól még annak tekinthetem xDDD
Ó,valóban kis édes lenne piásan,azért én is megnézném!XD pl mikor a puncsból töbebt inna a kelelténél egy szép karácsonyestén XD
Szerintem a mangakának semmi baja az akaratos viktoriánus ladykkel,csak éppen ez neki nem jutott eszébe,mivel ő nem a te vagy az én fejemmel gondolkodikXD
Illetve nehéz lett volna abban a korban befolyásos lady-t találni,na emg lehet,hogy túlságosan Jane Austen-esnek tartotta volna ha lány a karaktere,nem tudom.
Akarva-akaratlanul lejátszódott egy"Ciel-piás" jelenet a fejemben:
Ciel leitta magát...véletlenül.A borosüveggel dölöngés felfelé a lépcsőn,aztán párszor le is esik,de feltápászkodik...mire jó a korlát?
Aztán eléri a fürdőszobát,amit a szobájának néz és belemászik a kádba,hogy aludjon.Mivel részeg,nem gondol a szokásos rituálére,a pizsamára stb,
menne aludni úgy ahogy van.Le is dől a kádba és elalszik.Seb közben égen-földön keresi,hamar megtalálja a fürdőszobában.Sóhajtva
áll meg a kád mellett és csóválja a fejét.Megszólitja Cielt,az iyg felel:
"Haggyá' má' Sebas-chan,nem látod,hogy alszom?!Ne zavarjá'..." *visszaalszik* LOL

A beugrott jelenet nem tudom hogyan végződheetne,talán úgy,hogy Seb közben utána néz mi jó másnaposság ellen
és Ciel másnap átvészeli az első másnaposságát XD

Még nincs angol forditás,mindig rögtön beteszem ha megjelnik.De szerintem már bármelyik nap fent lehet.

Egyetértek Hugival: más leutánozni egy nőt,mint nőnek lenni.
Bár Grell szellemielg nőnek hiszi magát(amúgy van ilyen betegség is),nem csak "játsza" ha azt vesszük lol
Hogy mi lenne ha én és Grell találkoznánk?Először csak álnánk bambán egymással szemben,aztán elvigyorodnák
eszelősen és kitépném a kezéből a drága kis láncfűrészét és körbekergetném a Phantomhive ház körül és nagyon élvezném :DDD
Aztán valószinűleg Will megmentené,mint ahogy Sebnél is tette.Én ekkor visszaszolgáltatnám a gyilkos fegyvert és tovább állnékxD


Kuroshitsuji X-Mas wallpaper: Keep smileing!
Merry Chrismtas with Ciel wall
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptySzomb. Nov. 21, 2009 8:53 pm

könyörgöm csak Annát és Ciel ne hozzuk össze.már minden kedvencemet valamiért Ciellel akarják összehasonlítani... rain (amúgy tényleg van hasonlóság Very Happy)
ezek a képek nagyon aranyosak,nagy kedvenceim közé tartoznak Smile
ezt a jelenetet megnézném mikor Ciel a kádban fekszik részegen.kíváncsi lennék Seb arcára és hogy mit csinál.bár Ciel sem lenne semmi részegen a kádban...lehetne egy ilyen ova is mikor Ciel részegre issza magát egy partyn vagy valami xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptySzomb. Nov. 21, 2009 9:40 pm

jaaj, én azt az Anna Tsutchiya videót még láttam anno, csak akkor még nem volt Ciel xD és tényleg hasonlít =D
nem tudom, nálam nem csak a csoki segít, én akkoris elvagyok, ha fogok egy befőtt csemegeuborkát, és azt elmajszolom xD ( tudom, fura az ízlésem ˇ.ˇ ) de tény, hogy az édesség nagyot dob az ember hangulatán Smile
szerintem már ne firtassuk Cielt, most nincs hozzá energiám, belefáradtam.
höhh, mondom én, hogy előbb utóbb el fogod olvasni Nővér ˇ.ˇ mindegy mikor, de elfogod, ez a lényeg. Razz mellesleg, majd meglátod, miről pofázok én itt már hetek óta, ha elolvasod. úgy értem, hogy milyen személyiségnek örülnék nagyon a Kuroban. nem is mondok ezentúl semmit, abban a történetbe minden benne van. ˇ.ˇ
héé, ne szóljad le azt a korosztályt, énis odatartozom xD jó, mondjuk én nem nyúlok mindig a pia után, és ha iszom is, nem iszom magam le a sárga földig, inkább egy-két pohárkával valami töményből, abban a féldecis kiszerelésben. ritkán fordul elő, hogy nagyon felöntök a garatra. mert anyámnak jó a szimata, azért, és tőle minden kitelik xD
én azért szeretem, ha egy történetben bizonyos szinten tudok azonosulni a főszereplővel ˇ.ˇ nem muszáj teljesen, csak egy kicsit.
Lady, valahogy én is így vagyok ezzel. legalábbis reggelente, akkor jobb ha nem találkozik velem senki, mert akkor egy kedves szavam nincs senkihez, de komolyan. olyankor én vagyok a bunkóság netovábbja xP de amúgy én is szeretem vidítani az embereket =D
hát Yana kisasszony se hallgatott még Rasputinát vagy Emilie Autumn-t, akkor biztosan más lenne a véleménye a viktoriánus hölgyikékről ˇ.ˇ esküszöm, ha EA és a Rasputina nem lenne ( de főleg EA ) , akkor valószínűleg bele se kezdtem volna a történetembe. különben is, netántalán valami baj van Jane Austennel?! nem szabad ( Miz egyik kedvenc írónője, jobb ha nem köt bele senki xD )
egy bepiázott Cielről én még azt is ki tudnám nézni, hogy a nagy csilláron hintázik a hallban, mint Tarzan xD közben meg az Isten óvja a királynőt énekli. ˇ.ˇ
jajj, azt megnézném, ahogy te láncfűrésszel kergeted Grellt xD
Mokcsi, most olvastam a legújabb fejezetet, nagyon tetszett! Very Happy főleg az álom ^^



Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptySzomb. Nov. 21, 2009 9:45 pm

örülök hogy tetszett.valahogy sejtettem,hogy az álom különösen tetszeni fog neked Razz
én alapból nem vagyok egy ivós típus,én már egy pohár pezsgőtől is rosszul vagyok,nekem még annyi is megárt Very Happy (kíváncsi lennék Cielnek mennyi kell ahhoz hogy netudja,hogy hol van.ha megtudnám utána biztos nem hagynám békén addig míg józan xD)
én nekem semmilyen énekesi inspiráció nem kellett a fickem elkezdéséhez,csak egy szereplő akit kitaláltam aztán a többi már jött magától,bár tény,hogy ha szól valamilyen zene akkor gyorsabban haladok Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptySzomb. Nov. 21, 2009 10:08 pm

én se vagyok iszákos... ( annyira xD )
nem tudom, velem úgy volt, hogy... hogy egyszerűen az Emily-féle nőalakhoz rengeteg ihletet és inspirációt alkotott Autumn kisasszony zenéje. színpadias és egyben nagyon "komoly" . és ugye azok a drága ellentétek. ezek segítettek, hozzáadtak egy kicsit Emily-hez.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptySzomb. Nov. 21, 2009 10:10 pm

nekem Arabella változó személyiségű,tehát nem tudnám kihez hasonlítani.talán csak egy kicsit magamhoz,mert én is elég sokat tudok változni.bár én inkább Alice helyébe képzelném magam elvégre ő van Sebbel xD
na most alkotói válságban szenvedek,mert nem tudom,hogy még mivel tudnám fokozni a fickemet Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptyVas. Nov. 22, 2009 12:29 am

De nem akar jönni az az angol fordítás bocsánat Pedig már nagyon el akarom olvasni T-T
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 EmptyVas. Nov. 22, 2009 11:18 am

és még ma sincs fenn.jajj már annyira érdekelne angolul is,remélem azért hamarosan meglesz.... Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 11 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
11 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: