Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptyKedd Nov. 17, 2009 8:37 am

van egy olyan érzésem,hogy nem sétálna Seb nélkül az utcán és Seb pedig nem hagyná,hogy megfojtsd Cielt Very Happy
én szerintem átnéznék rajta,vagy pedig ha neki mennék én sem tödőrnék vele sokat,elhihetitek nem törném magam,hogy bocsánatot kérjek Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptyKedd Nov. 17, 2009 9:28 am

Jaja, a kis vakarcs csak Sebbel mer sétálni az utcán...Gyáva kukac.XD
Nem tud valaki híreket az új fejezetről?
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptyKedd Nov. 17, 2009 12:46 pm

Hehe,nem hiába ők a kedvenc Kuro cosplay csapatom!Szerintem ők a legjobbak Smile
Ma,reggel 8-kor már megnyitották a BA fórumon a "Kuroshitsuji chapter 39" témát,
szóval már folyamatban a scannelés!Mint legutóbb,szerintem már ma fent lesz a raw és holnap az angol:)
Ennyit tettek be,a G Fantasy magazin coverje:
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 2qcq9v9

Hugi,akkor gondolom az egyik kedvenc Kurós képed az ahol Seb mikrofont ránt,vagy a visual key-s képxD
Szerintem is jó rockstár lenne Very Happy
Ciel nem mosolyog azon a képen,hanem éppen frászt kap,mert Seb felemelte Very Happy xD
De nekem is tetszik,várom magát a musical DVD-t,emrt már kiváncsi vagyok a show-ra és várom
ezt a képet is Smile
Én is remélem,hogy az új fejezet véres,vuktoriánus gótikus lesz!Muhahaha! nevet
Hugi,gyere csak Very Happy :3


Dark and white angel wall
And so did Wonderland...wall


A hozzászólást Gothic Lady összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 17, 2009 8:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptyKedd Nov. 17, 2009 3:15 pm

tetszik ez a címlap Smile
már várom a fejezetet,remélem hamar meglesz.a musical dvd-re is kíváncsi vagyok és persze arra is,hogy a musical milyen,bár így a bemutató videók alapján nem lehet olyan rossz Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptyKedd Nov. 17, 2009 4:29 pm

Na mostmár egyre kíváncsibb vagyok.XD Mihamarabb angolul akarom a 39.-ik fejezetet. Smile Persze a követőzéseimmel még nem leszek előrébb. Razz
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptyKedd Nov. 17, 2009 7:42 pm

nem leszel valóban előrébb,de attól még lehet követelőzni,én is már nagyon akarnám olvasni Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptyKedd Nov. 17, 2009 8:56 pm

Csodálkoztam,hogy még nincs fent a raw,bizonyára közbejött valami a feltöltőnek.
Bizakodjunk,lehet,hogy még ma,csak később lesz fent,legkésőbb holnap.
Az a kép szerntem is jó,hasonló szerkóban van Ciel a DS Game egy hiavatlos képén.

Új,pici Kuro figurák a mangaka blogjáról(Wonderlandosak is!*g*):
Klikk

Amúgy ha valaki rábukkan Kurós Alice-os képre,fan artra,videóra vagy akármire,akkor
örülnék ha betenné :3
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptyKedd Nov. 17, 2009 9:07 pm

jaj azok a figurák nagyon aranyosak Very Happy
hát mindegy,ha ma nem is,de reméljük,hogy holnap már fenn lesz. Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptyKedd Nov. 17, 2009 10:13 pm

juj, Ciel olyan édes azon a címlapon ^^ mint egy csini covergirl Razz nem is értem, miért nem rajzol neki a mangaka többször ilyen mosolygós arcot, olyan idegesítő, hogy mindig olyan feje van, mintha meg akarna halni. ˇ.ˇ olyan öngyi depis elcseszett imós ábrázat xD na, de ezen a képen legalább nem úgy néz ki, mint maga a megtestesült búbánat. =D
nem tudom, szerintem én nem töltöm le a rawot, majd elolvasom angol fordítással, és még le se kell töltenem ˇ.ˇ minek vesződni vele? főleg, hogy a manga annyira nem is izgat.
Lady, nem kell biztatni, megyek én magamtól is xD majd elgyalogolok innen Siófokról odáig. nem is, repülni fogok, és berobbanok az ablakon, hogy aztán majd csak pisloghatsz ˇ.ˇ xD ( és te majd segítesz nekem a bioszban meg a németben xP )
hát, majd igyekszem szemfüles lenni, bár igazából én nem sok Alice-os Kuroval találkoztam eddig, amivel meg igen, azok meg már be lettek téve ide.

Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptyKedd Nov. 17, 2009 10:24 pm

Szerintem is jól áll neki a mosoly,főleg a sunyi/gonosz kis mosoly :3
Viszont mit csináljunk ha ő egy iylen imós lelkületű ,Byron-i spleen-es kis viktoriánus királyfi?XD
Bár én Seb meleltt tuti nem lennék szomorú,úgy vigyorognék,mint a Cheshire cat :DDD
Hugi,gyere....de hozz kést,mert szúnyogháló van az ablakokon és valahogy be kell jutnod XD
Én nem birom ki,hogy ne nézzem emg a raw-ot Very Happy
Még midnig semmi :/ Pedig ötpercenként nézem!Tudi akkor fogják feltenni mikor megyek aludni -,-
(sebaj,a koporsóba befér a laptop-asszem' xD)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptyKedd Nov. 17, 2009 10:42 pm

én jobban szeretem, mikor ilyen aranyos, felszabadult mosolya van =) olyan természetesnek hat. mintha azt mondaná, " Imádom a rock 'n' roll-t és imádom az életem " xD ( vagyis, ezt inkább Mizeria mondaná, de ettől eltekinthetünk Razz )
de én nem bírom az imósokat xD ( már ha rájuk gondolok is felfordul tőlük a gyomrom. jó dolgukban felcsap pár "lázadó" tizenéves öngyi depisnek, és elkezdi vagdosni magát, mert nem volt otthon a kedvenc samponjából... szánalmas ˇ.ˇ ) és emiatt az imós vonal miatt Ciel is unszimpatikus.
hát épp ez az, Seb mellett ki lehet szomorú? dühös, elháborodott, boldog, szerelmes, durcás, stb. lehet az ember, nade szomorú? abszurdum ˇ.ˇ
izé, kisbalta is jó lesz? xD azt hordom magamnál általában, azzal is bejutok. xP
hát mit mondjak én, akinek még laptopja sincs? =P

Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptyKedd Nov. 17, 2009 10:45 pm

OFF *Miz, ez a kép amin az a három csaj van, az melyik filmből van?* ON
Ezek a figurák nagyon édesek, bár kicsit furi a szemük....Szerintem is sokkal jobb lenne ha többet mosojogna, dehát Yana kisasszony tudja. -.-
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptyKedd Nov. 17, 2009 10:50 pm

( off ez nem film, ez itt Beth, Veronica és Lady Aprella a Bloody Crumpetsből, Emilie Autumn háttérénekes és táncoslánykáiból. amúgy EA egyik nagy kedvencem ^^ on )
sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de Yana kisasszony NEM tudja. -.-' egyszerűen, megalkotott egy karaktert, aki teljességgel kiállhatatlan és valószínűleg utálja az életet. ez nem normális ˇ.ˇ főszereplőnél semmiképp sem. legalábbis, nekem ez nem jön be.
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptyKedd Nov. 17, 2009 10:52 pm

ON*hupsz, hát igen aki nem jártas ebben a témában...Tetszik a ruhájuk!*ON
Felkéne nyitni a kisasszonyka szemét, hogy vegye már észre Ciel-t! Meg öregíthetne is egy kicsit rajta, szerintem.
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptyKedd Nov. 17, 2009 10:59 pm

( off na majd ha leszel msnen, mutatok neked Emilie Autumn-t =D on )
szerintem is öregedhetne pár évvel Ciel, akkor talán annyira nem utálnám. bár úgyse lenne a szívem csücske. ˇ.ˇ meg aztán, nem szeretem a pedokat ( ejnye Seb) , csak akkor oké, ha az illető olyan korú, mint Ciel, ha csaj. meg aztán az még korhű is lenne, mert mentek férjhez lányok az ő korában akkoriban. úgy oké.

Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptyKedd Nov. 17, 2009 11:01 pm

Hmm, én nem emósnak (nekem e és kész XD) mondanám Cielt, inkább csak olyannak mint én... XD Jó persze pár fokkal rosszabb, nekem többet virul a fejem, de azért engem is elég ritkán látni mosolyogni, az nekem inkább itthoni elfoglaltság. De szóval na, szerintem nem emós ő, csak nincs sok oka vidámkodni, kicsit (vagyis nagyon) passzív és szűkszavú. Seb mellett persze én is örülnék hogy vagyok, de neki viszont Seb annyit jelent hogy előbb-utóbb megeszi a lelkét a drága. Szóval neki nem sokat számít hogy Seb milyen szexi meg hasonlók XD És épp azért olyan szívmelengető (nekem XD) az a bizonyos ritka mosoly, mert olyan ritka (: Ha sokat mosolyogna, akkor nem lenne benne semmi extra ha mosolyog egy címlapon. Ő így Ciel, mosoly nélkül XD Kilóg a többi "életvidám" főkari közül.
Na mindegy, tudom én hogy ettől nem fogja őt senki megszeretni, nem fogok senkit meggyőzni, csak gondoltam leírom már ami megfogalmazódott bennem :] Mert lehet hogy ha valaki a SebxCiel ellen van annak zavaró SebxCielt látni akárhol is, viszont ugyanez igaz arra is hogy egy Ciel fannak (legalábbis nekem) szintén zavaró Ciel szapulását látni (: Nem nyafogás vagy reklamáció, csak megjegyzem már hogy néha kis gombóccal a torkomban nézek be ebbe a topikba ^^'

A mangát én is várom már :3 De a RAWot szerintem nem fogom letölteni én sem, majd angolul elolvasom, úgy legalább értem is rögtön (:
Második évadról még mindig semmi, ugye? :/
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptyKedd Nov. 17, 2009 11:28 pm

ugyan, szerintem te azért távol állsz ettől a hallgatag, zárkózott dologtól. tény és való, hogy vannak emberek, akik egyszerűen nem tudnak megnyílni mások előtt. na, elragadtattam magam az imént, túl erősen fejeztem ki magam. ( Miz szemlesütve felírja a tenyerére, hogy " Fogalmazz finomabban és ne sérts meg másokat " ) mindenesetre, bocsi Koffeey, nekem akkor volt az a bizonyos kicsi gombóc a torkomban, mikor elolvastam, hogy neked meg akkor van, ha feljössz ide... nekem is van ám lelkiismeretem, bűntudatom, meg empátiám, csak az a gond velük, hogy általában későn kezdenek működni. csak utólag gondolok bele a dolgokba, utána meg már ugyanúgy megsértettem valakit, mikor nem is akartam. na, még egyszer bocsi. =( mellesleg, nem is utálom annyira, ha jobban belegondolok, mert néha van olyanom, hogy még őt is szeretem, csak aztán lerombolja az idilli pillanatot az, hogy megint olyan jégkockásan viselkedik. nem is azt mondom, hogy legyen mindig vidám, és röpködjenek körülötte szivárványt okádó pónik, akiknek vattacukor gomolyog a fülükből, csak ne legyen ennyire passzív. de bizonyos szinten még a passzívságot is megérti az ember, azok után, amik történtek vele. bár én szívesebben vettem volna, ha megőrül, elkezd késsel rohangálni, és bezárják egy őrültekházába =D de tudom, ez csak az én személyes véleményem xD
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptySzer. Nov. 18, 2009 12:26 am

Á semmi baj, nem azért írtam hogy lelkiismeret furdalást okozzak bárkinek is csak... hát csak megírtam mert így van xD Tudom hogy attól hogy én szeretem, még sokan nem fogják, nem is baj az mert ez mindenhol/bármelyik karakternél lehet így ^^' (Legjobb példa Ucsiha Szaszke asszem de ő itt OFF -,-') Szóval amiért én mondjuk bírom Cielt, ugyanazért mások utálhatják, azzal én úgyse tudok mit kezdeni. Csak rosszul esik olvasni a szapulást, viszont ugyanez fordítva is igaz, vagyis hogy annak rossz olvasni az istenítést aki nem csípi az adott célpontot, szóval tényleg nem rinyálásból írtam csak felszólaltam az ellentábor oldalán, hogy Ciel kapjon pár pozitív sort is (: XD
Yana meg szerintem patt helyzetben van ezzel kapcsolatban; ha változtatna Cielen, akkor ugyanúgy kapna egy ellentábort, aki a régit követeli, és ha egyszer ő így alkotta meg, akkor kitart mellette ^^
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptySzer. Nov. 18, 2009 3:22 pm

én most már úgy vagyok vele,hogy nem utálom Cielt,de sokszor irritál.nem lenne vele egy szemernyi problémám se,ha változna a viselkedése és havonta egy mosolyt megengedne,mert akkor legalább olyan arca van mintha ember lenne és nem egy érzéketlen szikla Smile
nem tudom én azért letöltöm a rawot is majd,eleve az angolból sem értek sokszor többet,mint a japánból,szóval nekem mindegy Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptySzer. Nov. 18, 2009 6:11 pm

A frissbe beraktam az új fejezet raw-ját és egyebeket!Lessétek meg!Smile
Az új Kuro cuccok nagyon tetszenek,a gothic napernyő,na meg a kártyák.
Nagyon jópofána,ötletesnek tartom,hogy ráirták a kártyák dobozára,hogy "Produced by Funtom company" :3

Hugi,mindig modnom,hogy megértem,hogy nem szimpi neked Ciel,de ne várd el egy fiatal fiútól,aki látta
10 évesen a halott szüleit és majdnem bentégett a házukban,hogy egy életvidám,kiegyensúlyozott személy legyen.
Illetve a tradéia után pedig belecsöppent az alvilági Londonba,ami szerintem szintén nem tett jót a lelki világának.
Ja,és nem is beszélve arról,hogy ugye elrabolták és megölték,amire pontosan emlékszik!És ne felejtsük el,hogy
egy démon az egyetlen társasága,azért ez sem túl rózsás,ha a lélektani oldalát nézzük a dolgoknak és nem azt,hogy
Sebtől orrvérzést kap mindenki(szerintem még Ciel is csak tagadjaXD).Képzeld el,hogy mindezt átélted
ennyi időseb és,hogy egy sötét árnyék követ örökké és mindig az eszedbe jut mikor rá nézel,hogy akár mikor
meghalhatsz (ismét)és akkor ez a kellemesen sötét árnyék már nem lesz többé olyan hizelgő és kedves,hanem
felfal vagy magával ránt a pokol legmélyére!Cielnek semmi oka a mosolygásra,sok a pénze,igen,de a pénz nem boldogit.
Erre Ciel a legjobb példa.
Az emósokról pedig fejezzük be a témát,a fórum szabályzata ugyanis kimondja hogy tilos más vallású,bőrszinű,nézeteket valló,nemi identitású stb
embereket ócsárolni!Köszönöm.(még ha azonos véleményen is vagyok egy szinten mint te,akkor sem.)
Nekem tetszik,hogy a mangaka ilyesmire is ügyelt,az ember lelki világára,kissé belevitte a realizmust,amit jól tett,ugyanis a viktoriánus kor a romantika és realizmus találkozása,mind a kettő jelen van,sokáig futnak párhuzamosan.Szóval a mangában a romantikus elemek meleltt megjelent
viszont a realista ábrázolás,vagyis az ember lelki világa,impresszionista elemek.Yana sensei,profi vagy!X3
Direkt alkotta ilyenre Cielt,kiállhatatlan még is sokan megszeretik,pl megfogja őekt mikor Ciel elérzékenyül
(pl megkéri Sebet,hogy maradjon a szobájában mig elalszik -//-)

May Rin,a kis figurákhoz annyit,hogy ezek a figurák a Kuró chibi ábrázolások figurákba öntve.Ha megfigyeled a mangát,
mikor Yana sensei chibi-ben ábrázolja a figurákat,akkor igy néznek ki.Itt egy példa,hogy ne kelljen keresgélned(pontosabban az egyik fajta chibi ábrázolás,de ahogy észrevettem ezt alkalmazza gyakrabban és konkrétan a mangában,nem csak illusztrációként)
Chibi Seb and the kitty
Chibi Ciel (mosolyog!Very Happy)
Chibies (Tanaka,Seb,Ciel,Grell)
Sweet tea time (Seb,Ciel)
Ha megfogyeled,a Ciel in Wonderland cuccok(merchandies) is ilyen chibisek.

Amúgy Ciel tényleg fejlődhetene már egy kicsit.Abban a korban van,hogy úgy kéne változnia,mint a...mint a...sziváltós hajú barbie
hajának!vagy mint az indikátorpapirnak ha erős savba mártodXD(nbem jutott jobb haosnlat eszembe lol)
Legalább magasodhatna....a kedvenc cosplay csapatomban a magasság nekem pont megfelel,ugyanis Cyv,aki Cielt játsza,
Seb válláig ér.Szerintem Ciel is már érhetne Seb válláig.Egy biztos: Cielnek borotválkozással sosem fog kellenie bajlódni!v.v (LOL)
Koffeey,engem is zavar,hogy szapulják,peidg már emgmagyaráztam miért ilyen XD dehát ez van :/

És most jön a fejezet értékelése!Spoiler veszély!:
A coverkép igy nagyobban még helyesebb Smile Hajrá Ciel,tudsz te mosolyogni,ha akarsz!:3
Mellesleg Seb megerőltethetné magát ezügyben!Szerintem ha valaki,akkor ő valamivel el tudná
érni,hogy Ciel ismét mosolyogjon!-,-
Annyira csini ahogyan Seb telefonál morcosan Orrvérzés Eleve tetszik az a régi tipusú telefon.
Kiváncsiságból megnéztem,hogy korhű-e a telefon ha a mangát nézzük,és természetesne igen,mert 1876-ban találták fel Smile
Viszont az animében volt egércsapda,az viszont nem volt korhű,mert kicsit később,az 1890-es években találták fel.Tudom,hogy
ez szőrszálhasogatás,hiszen csap pár év az eltérés,csupán érdekességnek jegyeztem meg Smile
Ciel viszotn kifejezetten csini ebben a fejezetben és rögtön úgy indit,hogy kis mosoly van az arcán Smile
(talán lesz belőle valami!XD)
Ran Mao-nak olyan jó alakja van T.T *kisebbségi komplexus* rain
A 10.oldalon rendkivül bájosan,vonzóan mosolyog!Hajrá!Hugi,kellett neked hiányolni a mosolyát,
ebbena fejezetben többsör is megerőlteti magát!XD csak a te kedvedért,fogadjunk!XD
A 17.oldalon rajtakaptam Cielt a sarokban borozgatni!xD
A 19.oldalon annyira nagy,hoigy a kis történetirónk frászt kap Cieltől,aki mellé ült XD
Ah,Ciel a 25.oldal maitt nagyot nőtt a szememben!A nő elé állt ,hogy ne azt öntse le az a részeg hapsi
és hősiesen tűrte,hogy valami bűzös szeszesitallal telibe leöntsék!*taps*
Ezután orrvérzés következett annak láttan mait Sebby lerendezett Orrvérzés happy
Annyira drága volt ahogy Seb a törülözővel Cielt törölgeti -///-
Meg vagyok elégedve evvel a fejezettel,viszotn a történet megint alig haladt előre,csak a pacákot nyirták ki....
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptySzer. Nov. 18, 2009 7:12 pm

Az az esernyő nekem is nagyon bejött :3 Akarok egyet végre
Hmmm jól hangzik amit leírtál a fejezetről légyszii-örülős Megvárom az angol fordítást és élvezkedek majd rajta >3
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptySzer. Nov. 18, 2009 9:03 pm

ugyan én kapucni párti vagyok,de egy olyan ernyőt biztosan nem utasítanék vissza.a kártyákat is elfogadnám,mindegy,hogy mi csak kuros legyen Very Happy
a fejezet tetszett,bár az akciót hiányoltam belőle,de azért így is érdekes volt .)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptySzer. Nov. 18, 2009 9:13 pm

Igen én is hiányoltam belőle az akciót, de attól még élveztem.XD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptySzer. Nov. 18, 2009 9:15 pm

én csakazértse nézem még meg a rawot xD nem foglalom vele a helyet a gépemen, mert kevés van, meg mert úgyis fenn lesz angolul előbb utóbb ˇ.ˇ annyira nem érdekel, hogy még le is töltsem.
nem várok én el Cieltől semmit, csak annyit, hogy néha egy kicsit, csak egy egészen aprócskát próbálhatna emberként viselkedni. még mulatságosabb érzések nélküli tompa jégkockának lenni, ha közben eljátszhatod, hogy olyan vagy, mint mások, közben pedig kineveted őket. mint valami hobbi. a képmutatásnál nincs szórakoztatóbb tulajdonság. semmiképp sem helyes, de szórakoztató. ˇ.ˇ és az egész viktorianizmus is a képmutatásról szólt, sőt, most is nap mint nap ugyanaz megy. lehet, hogy néha igazságtalan vagyok Ciellel, de nézzétek el, kettőnk személyisége nagyon nem összeegyeztethető, én nem tudnék meglenni anélkül, hogy ne mutassam ki az érzéseimet. nekem nincs olyanom, hogy önuralom és önkontroll. Razz ezért is nem tudom megérteni Cielt, aki az egész életét úgy éli, hogy folyamatosan uralkodik magán, és magába rejti az érzéseit és a gondolatait. na, persze, egy démon mellett necces önmagadnak lenni. Seb mellett érthető, ha játszani akarja a hideg nagyfiút, csak az a gáz, hogy Seb úgyis tudja, hogy milyen Ciel igazából, és azért ismeri, ha olykor meg is lepi. de, ez a szép az emberekben, azt hiszed, kiszámíthatóak, de meg tudnak lepni. mellesleg, szerintem embertől is függ, mennyire akad ki olyasmiken, amiket Ciel átélt. el is temethette volna magában a régi emlékeket, és megpróbálhatott volna úgy tenni, mintha mi se történt volna, hogy aztán egy szép nap mind a felszínre törjön, és csináljon valami őrültséget a heves érzelmek hatása alatt, de ő ehelyett azt választotta, hogy passzív lesz. hogy is mondjam, nem az, hogy a múltnak él, hanem sokszor olyan, mintha érzelmi analfabéta lenne, vagy nem tudom. nagyonis a múlt hatása alatt van, a tetteit a bosszú és a múltja megismerése hajtja, ebben biztos vagyok. tudni akarja, ki tette tönkre az életét, és ki "ölte meg" azt az ártatlan gyereket, aki volt. na meg a szüleit. válaszokat keres, és nekem kicsit olyan, mintha csak ennek élne, mintha a megszállottja lenne. ezért tért vissza földre, hogy bosszút álljon. a többi nem fontos. a lelke már nem érdekli, gondolkodás nélkül odadobta egy démonnak, hiszen már a bosszún kívül úgysincs miért élnie, és ha azt beteljesíti, ígyis-úgyis a pokolra kerül ( asszem azért pokolra lehet kerülni, nem? te tudod, Lady ).
lehet, hogy kezdem megérteni Ciel tetteinek és személyiségének a mozgatórugóját, bár szeretni még mindig nem szeretem. ugyanis, az én verziómban Ciel elméje a történtek után szép fokozatosan megháborodna, míg egyszer csak felgyülemlene a sok fájdalom, szenvedés, és őrület, és egyetlen nagy rohamban vagy tettben felszínre törne, és utána élné a pszichopaták boldog életét, a tragédia előtti énje, a kisfiú "meghalna", és helyette valami szörnyeteg lenne. a mangaka verziójában viszont nagyjából túlteszi magát a dolgokon, vagy legalábbis, beletörődik, és életét a bosszúnak szenteli, miközben gyakorlatilag megszűnik a régi énje lenni, helyette valami egészen más lesz. nem jobb ( bár a jobb relatív fogalom ezesetben). de nem is rosszabb. igazából hideg és zárkózott, ez minden.
( én nem ócsároltam az imósokat, csak kifejtettem róluk a véleményem. és kulturált voltam, mert egyszer sem használtam csúnya szót xD de ha te mondod... )
szerintem annyira nem profi Yana kisasszony xD úgy értem, hol vannak a nők? oké, ott van Madame Red, de szinte csak ő az egyetlen karakteresebb, meghatározó nőalak ( Ash/Angelát nem számoljuk bele) . úgy értem, hol vannak a hősnők?! imádom Jane Austen vagy a Bronte nővérek erős, öntudatos női karaktereit, de valahogy a Kuroba nagyon kevés nő került, aki számít is valamit. szinte egy sincs. akik emlékezetesebbek, azok mind pasik. én szerencsétlen sorsú lánykákat akarok, akiket érdekből adtak férjhez és molesztálást és bordélyházakat, és utcalányokat, és beteg lelkületű doktorokat, na. mert ezt kifelejtette, pedig ez is igenis keményen jelen volt a viktorianizmusban, de az akkor élt nők nehéz sorsáról alig van benne valami. jó, tudom, hogy a főszereplők mind pasik, de attól még nyugodtan beletehette volna a Kuroba valamelyiket ezek közül. szerintem akkor kicsit korhűbb lenne. ( vagy csak szimplán szeretek beleborzongani az ilyesmikről szóló történetekbe )
na, azér Ciel is emberből van úgy tűnik xD na, ezért a borozgatásért büszke vagyok rá x3 legközelebb egy kis whiskey vagy brandy, és imádni fogom =D iszákos tündérbogaram ^^ xD ( Miz szívéhez a többek között a pián keresztül is vezet az út xP )
Seb csak ne törölgesse Cielt törölközővel -.- esküszöm, szinte már olyan Ciel mellett, mint egy bébiszitter xD
mellesleg, higgyétek el, amúgy totális SebxCiel egyeduralom van a Kuro fanok között, ha máshol is elkezdeném ezt a Ciel ellenes dumát, a fangirlök lefejeznének ^^'



Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 EmptySzer. Nov. 18, 2009 9:27 pm

az az igazság,hogy egyre jobban tapasztalom,hogy valóban az emberek többsége SebxCiel fan...már kezd egyre több fanfick lenni a neten,de többségükben mind van yaoi,vagy ehhez hasonló...az emberek csak ilyenekre tudnak gondolni? -.-
jó ez nem Ciel hibája (csupán),de akkor is idegesít...miért kell minden szereplőt mindenkivel összeboronálni,mikor jól megvannak azok egymás nélkül.Ciel a háta közepére kívánja Sebet,Seb pedig csak idegesíteni szereti és semmi több.
Ciel meg vegyen végre mosoly leckéket,mert idegesító a jégkockasága...
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
9 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: