Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 1:30 pm

Tényleg nem akar jönni az angol fordítás. -.- Megőrülök...Anna tényéeg úgy néz ki, mint Ciel.XD Főleg a végén, de szerintem ne említsük egy lapon őket.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 3:50 pm

hát ne is.Anna többet ér,mint Ciel valaha is fog Razz
pedig már jó lenne ha jönne,már nincs mit olvasnom Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 4:24 pm

Mokcsi, ez a fejezet is nagyon tetszett, aligvárom a kövit.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 4:25 pm

hát arra még várni kell,mert még ki kell találnom,hogy mi legyen benne.de örülök,hogy ez a fejezet is tetszik nektek Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 4:32 pm

Igen,igen nagyon tetszik. Very Happy De Arabella (Ugye így hívják?) anyjáról mikor fog szó esni?XD Csak mert nagyon furdal a kíváncsiság.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 4:36 pm

már az előző fejezetben Sebék elbeszélgettek Arabellával és ott kiderült,hogy meghalt az anyja.tudom,most mondhatnád azt,hogy a bátyja is és mégis ott van a birtokon,de vele más lesz a helyzet Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 7:05 pm

Úgy értem, hogy ojan vissza emlékezés féle...Amikor még Seb és az anyja együtt voltak.XD Hogy ő is olyan gonosz volt-e mint Seb...Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 7:20 pm

ja...hát eddig ilyenre nem is gondoltam...lehet,hogy csinálok bele egy ilyet,de nem a következő fejezetbe,mert már lassan kezd összeállni bennem a következő fejezet és ez már túl sok lenne bele Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : bloody heaven

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 7:48 pm

mikor jön már az angol fejezet? már nagyon kíváncsi vagyok >.< arra kíváncsi leszek Mokcsi,hogy milyen lesz az a leírásod Arabella igazi anyjáról. ajánlom hogy démonos démon legyen és ne valami selejtes utánzat Razz
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 7:54 pm

nyugi én sem szeretem az ilyen selejteket.mikor cslódtál te bennem egyáltalán? Razz
engem már nem érdekel,egyszer majd csak jön az angol fordítás...
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : bloody heaven

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 8:05 pm

akkor jó.nem csalódtam még,de azért be akartam biztosítani,hogy nem lesz semmi selejt.bár ha Seb képes volt vele összeállni akkor nem lehet valami selejtes csődtömeg Razz
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 8:10 pm

na igen Seb ilyen téren elég válogatós,sőt szinte lehetetlen,hogy ő valakivel összeálljon,de most mégis vannak akikkel jól elvan.nos igen egy selejttel nem állna össze házasság szintjén xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 9:09 pm

Biztos volt valami az asszonykában, ami miatt feleségül vette.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 9:15 pm

asszonyka xD ez tetszik.na igen valaminek kellett lenni,különben Seb biztos nem tett volna ekkora elhatározást...bár elég hamar leváltotta a feleségét szóval nem lehetett olyan szoros az a kapocs.na majd ki kell találnom,hogy hogy is alakult ki ez az egész Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 10:12 pm

Mokcsi,ismered ezt a japán énekesnőt?Én nem XD Sajnálom a csalódásodat,de...szerinted nem hasonlit a videóban
(nem állitom,hogy általánosan,élőben,csaka videóban)Cielre?Szerintem kiköpött...főleg a legvégén az öltönyben O.O
Szerintem Seb csak sóhajtana mikor Cielt részegen látná xD
Jobban örülnél egy ilyen party-s oav-nak mint annak a sushisnak,ami msot készül elméeltben,aminek
a trailerét az előtő oav végén láthattuk.Bár az is poén lesz Very Happy
Ja,az édesség....de leginkább a csoki,dorgnak is veszik hivatalosan:D OFF volt nálunk egy rendőrnő
drogos előadást tartani és az ő prezentációjában volt,hogy hivatalosan a csoki legális drognak számitXD Smile ON
Hugi,majt talán jövő héten elolvasom..egy barátnőmnek még egy német szám szövegének forditásával is lógok,
egy másik barátnőm mangájának új fjezeteit se olvastam még el,de tényleg borzasztó a hajtás....!T.T
Hugi,nem szóllak le téged,ha oylan lennél,veled elfogult lennék és megbocsátanák XD Amúgy az én korosztályomat és
az egyetemsitákat is simán besorolhatjuk OFF
Yanának kétlem,hpgy baja lenne a viktoriánus lányokkal xD
Nincs bajom Jane Austennal,bár még egy kötetét sem olvastam,mert a magyartanárunk
borzalmakat mesélt róla,de modnjuk ő pasi....viszont egy osztálytársnőm nagyon szereti,Ha lesz időm(ó,mikor lesz az?)
talán elolvasok tőle valamit.
hehe XD Hugi msot nagyon megnevettettél,elképzeéltem a te jelenésedet Ciel részegségéről XD Hát,az biztos,hogy
rázenditene arra a nótára!:DD
Ah,majd akkor megkérek valakit,hogy kamerázzon mikor kergetem!XDReszkess Grell,mert jön Lady,aki majd megmutatja
neked milyen egy igazi nő láncfűrésszel!! nevet


A BA fórumon most egy új téma megy: "Ciel...a demon?"
Meglestem,hogy miért jutott ez valakinek eszébe,természetesen indokolta is.A mangáról van szó.
Két részt talált,ahogy Ciel tekintete olyan mint egy démoné.Persze ez lehet vélletne,hogy a mangaka
csak Ciel dühét akarta ezzel kifejezni,de lehet,hogy még sem!Ki tudja?Hát a mangaka,de nem mi.
Lényeg,hogy most megy százzal a filózgatás.Éppenséggel van benne valami.Lehet,hogy Seb mikor visszahozta,
akkor nem emberként tért vissza.pl mint a Másvilág(The Others) c.filmben Nicole Kidman-nel,ahol a főhősnő nem tudta
magáról,hogy szellem.Viktoriánus mese az is melelsleg XD :3 Lehet,hogy eseteg a manga végén lesz ez jelentős,vagy az animé msik
évadában,hogy Seb mikor odahajol Cielhez megmondja neki,hogy hiszen már ő is démon és végig az is volt!Micsoda sokk lenne minden fannak!
Én jó ötletnek találom!De váruk csak emg a végét xD Gondoltam azért felhozom.Mi a ti véleményetek?
A két kép a mangából:
Demonic eyes 1
Demonic eyes 2
Hogy őszinték legyünk,egy embernek nem húzódhat igy össze a pupillája,mitn egy macskának,vagy inkább mint egy démonnak(ugye Seb démoni
alakjának is ilyesmi a pupillája),viszont ez egy fiktiv manga,amiben akármi történhet.
Az illető akinek ez eszébe jutott,neki két teóriája van,amennyiben Ciel "démon":
1.Ciel Seb meleltt fokozatosan valamiféle démoni erőre tesz szert
2.Seb képes ilyen szinten irányitani Cielt(ezt gondolom úgy érti,mintha megszállná vagy ilyesmi)
Szerinte gyanús ahogy az első képen Seb néz..Mintha "irányitaná" vagy valami ahtást fejtene ki rá.
Illetve még a 36.fejezetben megfigyelt valamit:

"In chapter 36, we can see that Ciel 'lost' it, and yelled at Sebastian he was human.
And Sebastian replies with: '' Yes, you are. You're different from demons who are revolting and possess complex evil intent.''
''Telling lies..''
''Desperately struggling, kicking down other people..''
''Stealing the already stolen, while repeating your reasons over and over.''
''Even so, you aim for the horizon over the hills.
That's why humans are interesting.''
Isn't Ciel doing all these things? Could it be that he's saying it in an ironic manner?
Sebastian is basically saying ''You're not far off from being a demon yourself.'' And that face! He looks so happy and almost proud at how Ciel has become.
This could be a serious piece of the puzzle to the story! I'm a bit excited to see what that's all about. "

Nem tudom,bármi lehet.Nézhetjük úgy,hogy igen,ezek bizonyitanak valamit vagy utalnak valamire,de modnhatjuk azt is,hogy
ez mind csupán véletlen és belemagyarázás.Nekem mind1 ,de ha démon lenne akkor érdekes lenne.
Ahogy olvasom a kommentárokat a témába,többen is erre jutottak,csak eddig nem tették közzé.
Egy felhasználó az új fejezetet vette szemügyre és állitjha,hogy Ciel szemei nem a megszokott szép szemek(lássuk be,tényleg
szép szemei vannak,azt el kell ismerni),hanem mások,kevésbé szépek.Ez mondjuk lehet azért,mert a manga stilusa változik vagy egyszerűen
más hangilatban volt.Vagy valamiféle lelki változást akar kifejezni,hiszena szem a lélek tükre a mondás szerint.


Találtam pár jó fan artot:
Ciel i Wonderland part 2: Cheshire Grell and Mad Undertaker
The darkest butler
"And the raven, never flitting, still is sitting, still is sitting"
William
The very very evil Grell
Demons (Seb and big Ciel)(a rajzoló emgjegyzése: “When I grow up I wanna be cooler than mah butler!!111” xD )
A BA fórum "Fan arts" topicjába betettek még egy shounen ai képet,amit csak azért teszek be,
mert Seb és Ciel démon alakban vannak rajta.v.v :
Demons (shounen ai warning!)


A hozzászólást Gothic Lady összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 22, 2009 10:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 10:56 pm

a magyartanárotoknak nincs igaza, Lady ˇ.ˇ Jane Austen nagyon jó írónő, imádom a könyveit. de ha már elolvasol egyet, kezd a Büszkeség és balítélettel, én is azt olvastam elsőnek, és mostanra már századszorra olvasom, nem lehet megunni =D
ami Cielt, és a csilláron csimpaszkodást illeti, meg az Isten óvja a királynőt, csak magamból indultam ki xD csakmert a múltkor én is a Himnuszt ordibáltam némileg illuminált állapotban ˇ.ˇ xD ( de én még a Szózattal is megspékeltem)
ez a démonos cucc már most ledöbbentett o.O én eddig még nem gondoltam ebbe bele, de most hogy így mondod... szerintem kísértetiesen nagy a valószínűsége. egek, ha így van, esküszöm belezúgok Cielbe! o.O xD mennyire más fényben világítaná meg az egészet, ha ő is démon lenne! jaj, most elérzékenyültem, mintha Seb lenne a démon apuci, Ciel meg a kicsi démonpalánta *-* ( mint a Dexterben, amikor Dex rájött, hogy Cody a fia, mert kinyírta a szomszéd kutyust, és akkor eldönti, hogy felneveli és kulturált szörnyeteget farag belőle *.* xD ) hahh, most egészen izgatott lettem! lehet, hogy megtört a jég, és mostmár szeretni fogom Cielt? egészen be vagyok zsongva! >.<
semmi baj Lady, mondom, én türelmes vagyok, tudom, hogy el fogod olvasni. ˇ.ˇ


Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 11:10 pm

Engem nem hat meg, hogy Ciel lehet hogy démon, bár ez sokmindent megmagyarázna...Seb mint démon apuci? O.o Végülis komornyik és apu/anyu egyben.XD
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 11:16 pm

OFF A magyartanárunk ...inkább nem illetem jelzővel!v.v Ami neki nem tetszik azt lehordja,de ha én
merném neki mondani,hogy XY műve annak ellenére,hogy alap műveltség nekem nem jön be és el nem olvasom,
akkor bezzeg kicsapná a hoppot!Razz ON

Ehm,én is azzal kezdeném,mivel romantika,ezért nem ismeretlen a neve számomra.
Hugi,örülök,hogy meglepetést okozhattam!Very Happy Engem is megleppett a topic,.de nem döbbentem le,mert
emlékszem,hogy mikor azt a fejezetet olvastam,ahol olyan a szeme,akkor megfordult a fejemben.
Én örülnék neki ha lenne ilyesfajta fordulat,feldobná.És ha ezáltal megkedvelnéd Cielt,akkor még tapsolnék is!Very Happy
Hehe,mikre képes vagyok(még ha csak közvetve is)!Megszerettetni Hugival Cielt?Eddig lehetetlennek tűnt,de most már nem Very Happy
Én is kezdek bezsongani!^^
Az emlitett topicban kezdenek elfajulni a dolgok és a fantázia szárnyra kapott XD XY arra is gondolt,hogy
lehetséges,hogy Seb Ciel apja vagy nagyapja!Ház ez azért tényleg beteg és az esélye nem lehet több 0,000001 %-nál!-,- xD
A szemes dolog azért is érdekes,mert Sebnek is csak néha vált olyanra a szeme,szóval neki sincs végig oylan szeme,csak
ha felvette az eredeti formáját.Hú,bárcsak lenne ebből valami!

Még 2 cosplaykép a kiscsapattól:
Noah's Arc group
Good bye
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 11:23 pm

Hát azt azért nem hinném, hogy bármilyen rokoni kapcsolatban lennének egymással. A nagyapja? O.o Ez még viccnek is rossz..._._
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 11:27 pm

na, azért szeretni még nem szeretem... vagyis... istenem, minek áltatom magam, megtört a jég, szeretem, szeretem, szeretem! xD ( esküszöm, beteg vagyok, megmérem a lázam, szerintem elkaptam a H1N1-et o.O xD )
annyira be vagyok lelkesedve, ez még a fanficemnek is akkora löketet adott, hogy nehezemre esik most félbeszakítani az írást. esküszöm, ha Ciel démon lenne... váá, akkor egy álom válna valóra xD
pedig milyen cuki lenne, ha Seb lenne Ciel apja xD ( pótapuka)

Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyVas. Nov. 22, 2009 11:54 pm

Hugi,el sem hiszem! sir
Na,akkor üdv a Ciel (fan)clubban xD (na azért az túlzás,hogy fan lennék,de biroma srácot)
És a képek hogy tetszenek Hugi?Szerintem a rajzoló8aki az első páűr képet alkotta,az Alice-osakat is beleértve)nagyon ügyes,szeretem
a s tilusát Smile
Az apja?!Ez még viccnek is rossz -,- Még jó,hogy ez csak a beteg fan girlök agyréme upsz
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyHétf. Nov. 23, 2009 12:03 am

na, azért annyira nincsen lámúr xD annyi a különbség, hogy mostmár nem utálom. eljutottam arra a szintre, hogy már képes vagyok szeretni. de azért még ne köszöntsetek a Ciel fanclubban ˇ.ˇ annyira még nem vagyok lázas xD
egész jó képek, bár nekem annyira nem tetszik a rajzstílus. de jók Smile
nem azt mondtam, hogy a vér szerinti apja, inkább csak valami nevelő féleség, aki kulturált kis démont farag belőle tapasztalt útmutatásával ˇ.ˇ xP
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyHétf. Nov. 23, 2009 9:18 am

Lady,hogy ismerem-e? a kedvencem Anna Tsuchiya! sir (de már írtam a zenéknél is egyszer Very Happy)
nekem mindegy,hogy milyen ova jön,tőlem akkár több is jöhet,de egy olya partysat mindenképpen kéne csinálni Razz
a képek nagyon jók,a cosplayes képek még mindig nagyon tetszenek.
Seb mint Ciel apja? ez még viccnek is rossz xD
attól én nem tartok,hogy Cielt egy démon lenne,bár az a szem tényleg érdekes.nekem amúgy nagyon tetszik az a szem,de szerintem is csak a dühöt akarta kifejezni a mangaka.főleg,ha Ciel démon lenne akkor nem hinne istenben és ugye az elején ott volt hogy hit..legalábbis szerintem furcsa lenne egy démon aki hisz istenben.kicsit furcsa lenne,bár manapság már ez is lehetséges Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyHétf. Nov. 23, 2009 10:45 am

De nem épp azt mondta hogy nem hisz? Valamelyik részben (vagy fejezetben) mondta Sebnek hogy 'Vajon megidézne-e egy démont olyasvalaki aki hisz istenben?' Meg mondják is rá hogy démon XD Nem gyerek, démon ˇ-ˇ Gyerekdémon :Đ
Na mindegy, úgyse az XD Nekem emberként jobban bejön :3 (Tudom hogy csak nekem XD)
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 EmptyHétf. Nov. 23, 2009 6:43 pm

félreérted Koffey.azt pont azért mondta,mert nem egy démont akart megidézni,hanem istentől várt segítséget,erre kapott egy démont.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
12 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: