Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyPént. Jan. 08, 2010 9:19 pm

én jókislány vagyok, úgyhogy be lehet fogni xD
hát, lehetnek lapok is, amiken matekpéldák vannak, kicsi bársonypárnán felkínált erénygyűrű, Jonas Brothers CD, vagy Hannah Montana wcpapír a kezében ˇ.ˇ szerintem ezek már önmagukban ijesztőek =D

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyPént. Jan. 08, 2010 9:22 pm

nem fogom be,mert tudom hogy nem vagy jókislány Razz
hát ezek valóban ilyesztőek,de én mindenféle érdekes kinézetű fegyvereket képzeltem Seb kezébe.ott van köztük Grell láncfűrésze is.megnéznék egy fogorvost azért láncfűrésszel,de persze csak nézőként,miközben egyik utált osztálytársam ül a székben xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyPént. Jan. 08, 2010 9:23 pm

Azt hiszem...Hogy a következő 1 évben rémálmok fognak gyötörni... nagyonflél
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyPént. Jan. 08, 2010 9:24 pm

miért is? Smile
amúgy az Excaliburos videó tényleg beteg már többször is láttam....a másikat meg nagyon szeretem,az nagyon tetszik Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyPént. Jan. 08, 2010 9:28 pm

ééén...? maga vagyok a ma született kisbárány ˇ.ˇ
nem tudom, szerintem a messze legijesztőbb dolog, amit Seb kezében tudnék elképzelni, az az erénygyűrű xD érted, ahogy a kezembe nyomná, még meg is sértődnék. ˇ.ˇ én és az erénygyűrű? ne röhögtessetek =D
de vagy még egy tucat dolgot fel tudnék sorolni, ami ijesztő, és nem szívesen látnám Seb kezében.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyPént. Jan. 08, 2010 9:32 pm

hát az még Seb kezébe sem való,nemhogy a tiédbe xD
nem tudom én azért annak sem örülnék ha mosolyogva belépne hozzám egy láncfűrésszel vagy hasonlóval.vagy mondjuk egy rózsaszín póni hátán... o.O xD
ó igen te vagy a megtestesült jóság Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyPént. Jan. 08, 2010 9:40 pm

hátnem. de biztos tudná, hogy ez az egyik dolog, amivel ki lehet kergetni a világból ˇ.ˇ
azért elképzelni a jelenetet... benyargal Marcipánpumpácska, a rózsaszín póni hátán, akinek vattacukor jön a füléből, és szivárványt hugyozik, közben a kezében meg láncfűrész xD elég érdekes látvány.
hát igen, tudom ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyPént. Jan. 08, 2010 9:44 pm

érdekes látvány lenne,de még mennyire xD
hát szerintem Seb nem is akarna hallani ilyesmiről.ha a világból nem is kergetnénk ki vele...biztosan bevetne azt a bizonyos oldalát ami után mindenki letenne arról hogy egy ilyet az ujjára húzzon Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyPént. Jan. 08, 2010 10:37 pm

Kazuha,egyet értek X3
Egy "normális" CxS-es douji van,az pedig a MARY.A többi(legalább is amikkel találkoztam) az mind hard yaoi -,-
Hányzsor voltam úgy,hogy nagy boldogan letölotöttem valamit és aztán jó,hogy nem forudltam le aszékről....fujj....>.<
Hugi,nem beképzeltség,ha elismered,hogy tehetséges vagy.A mai világban simán beképzeltnek mondana aki nincs tisztában a fogalmakkal,de
ahhoz meg hozzávágnék egy értelmezőszótárat:P Az álszentség viszont,ha tudopd,hogy tehetséges vagy,de azt mondod,hogy "á,én olyan rosszul írok..." vagy hasonló.
Ha a regény túl nagy fogás lenne,akkor novelláskötet legyen :3
Hát a "szerelem" az ami főként utal a sexuális vágyra,ezért én úgy szeretek fogalmazni,hogy szerintem egy bizonyos szinten szeretik egymást,
de nem szerelmesek egymásba.Ez így érthető?oO (micsoda filozofálásXD)
Engem be még nem hivattak fogalmazás miatt,de a volt magyartanárnőm nagyon szerette őket és már több tanár dicsért-kivétel az új magyartanárom aki mindig piszkál pl olynaok miatt,hogy díszítem a kezdőbetűket stb -,-
Viszont az angol történetemet,amit be is linkeltem,a The dark crow smiles-t,amiben a Seb-szerű figura van,na azt most beküldte az egyik angolos tanárnő(nem is az igazgatónő,aki engem tanít,bár neki is nagyon tetszett)egy angol diákújságba,ami nagyon populáris nálunk(Friendship a címe,haladó angolosoknak).
Meg is lepődtem,mivel ez a tanárnő engem nem tanít.Csak mikor azon a rendkívül bugyuta angol esszéíróversenyen voltam és kifejtettem a véleményemet,hogy miylen rossz témáink vannak,semmi kreatitivtást nem lehet belevinni,akkor jött szóba ez az egyhén Kurósnak titulálható munkám.
A tanárnő egyet értett a nézeteimmel(ki ad már olyan esszétémát ,hogy Bársonyos forradalom?vagy EU-ban 7 országból egy az alap megélhetés alatt van stb -,-)
és érdekes módon elkezdte nekem mindenki előtt mondani,hogy milyen kreatív vagyok és fényezett,pedig nem is beszéltem még vele rendesen oO
Akkor említettem emg és mondta,hogy beküldi.Bár én semmi képpen sem szeretnék írói pályára törni,azzal az írással is 3 órát szenvedtem....-,-
Elnézését az enyhe off-ért...
Ha valaki azt akarja,hogy orrvérzés által haljak,akkor irasson át Dr.Sebastian Michaelis fogászhoz .... Orrvérzés
Seb valóban ilyesztő fogfúróval,de én akkor is orrvérzést kapnék ha felém közeledne vele XD
Hú,most szivesen látnék egy fogorvosi székes CxS-es fan artot XD Elég beteg lenne,ahogy szegény Ciel a székbefúródva,remegve nézne a szadista arcot vágó
Sebre,akinek a kezében lenne a fogfúró és keményen nyomulna az odakötözött Ciel szája felé a beindított fogfúróval XD
Egy cseh barátnőmmel most ismertetem meg a Kurót,ő is animés.Ezt írta:
"Ez a dal (monochrome no kiss) egy kissé furcsa XD(a szövegét illetően) " XD


Az a második amv jó volt XD
Tainted Love(Ciel)
Ez a Cieles fan art engem teljesen lenyűgözött...nagyon profi!rohatt jól néz ki!*g*
Bound in death (cosplay)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyPént. Jan. 08, 2010 11:15 pm

a novellákat nem szeretem, és sosem tudtam olyanokat írni, mert mindig bő lére eresztve fejezem ki magam, és amit eredetileg rövidnek tervezek, abból lesz egy nagyon hosszú valami ˇ.ˇ kinövi magát.
de nem értitek, nekem azért hivatták be anyámat, mert nem tetszett nekik a fogalmazás xD nem azért, mert annyira el voltak tőle ájulva, hanem mert mindenféle véres és csúnya dolgot írtam bele, mint ahogy azt egy vámpíros történetbe szokás.
amúgy, engem is szerettek ám a magyartanáraim =D de tényleg, mindig én voltam a szemük fénye ˇ.ˇ úgy elemeztem a verseket kisujjból, hogy semmit sem tanultam, és olyanok voltak a fogalmazásaim meg az esszéim, hogyha volt egy ilyen feladat, szinte mindig felolvasták az enyémet. ami nem is olyan rossz, csak éppenséggel a stílusom nem olyan, amit a többi tizenéves, tudatlan, maflaszájú tudna értékelni ˇ.ˇ ( tisztelet a kívételnek , mert tényleg vannak, akik értik a művészetet. kár, hogy manapság már nem menő, ha valaki értelmes, és érdeklik a művészetek )
Lady, gratulálok! =D nekem még soha nem jelent meg nyilvánosan, nyomtatásban egyik írásom se, bár mindig is nagy álmom volt. az Eragon szerzője, Christoper Paolini ( asszem így havják) 15 éves volt, mikor megírta az Eragont, és azóta már film is készült belőle, és a 4. kötetnél tart, ami olyan vastag, mint az alkarom. komolyan, néha irigylem ezeket a fiatal tehetségeket, akiknek megadatott, hogy a rivaldafénybe kerüljenek. a fél életemet odaadnám, ha ismernének, ha ismert lenne a nevem, és tekintélyem lenne. de majd meglesz. előbb vagy utóbb, de híres leszek, ezt már tudom kislány korom óta, mióta tudom, mit jelent a hírnév.
áá, az a Cieles kép nagyon jóóó *.*


Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptySzomb. Jan. 09, 2010 7:57 pm

hát nekem alsóban volt többször,hogy felolvasták,mert az akkori osztályfőnükm értékelte a munkámt,de a fölsős magyar tanáraim csak kötekedni szeretnek -.-
sejtettem,hogy valami ilyesmiért hívták be őt,a tanároknak sose jó semmi....nálunk vannak akik sose írnak semmit...nálunk nem az a baj,hogy nincs tehetségük,hanem hogy lusták,vagy nem is érdekli őket.
a Mary-t azt nagyon szeretem,az a kedvencem.a többivel nem lenne baj,ha nem enne yaois... mé azok közül is van ami még türhető,de a legtöbb igen durva már,vagy annyira távol áll a valóságtól,hogy az már fáj... -.-
ez a Cieles kép tényleg nagyon jó Smile
én nem nagyon tudom ajánlgatni a kurot,mert egy animés osztálytársam van,de ő mostanában nem animézik,most van az alkonyatos korszakában.... a többi animés ismerősöm meg már ismeri minimum olyan szinten,hogy tervezi megnézni.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptySzomb. Jan. 09, 2010 8:43 pm

Még nem jelent meg,de kösz xD Hát ha szerzel kapcsolatokat,akkor majd meg fognak jelenni írásaid Smile
Most olvasgatom a Kuroshitsuji Character Guide-et.Tudom,hogy már száz éve betettema frissbe,mikor az angol fordítást
feltették,de eddig se kedvem,sem időm nem volt.
Az elején tartok,Sebnél és megakadtam egy idézetnél a mangából(KCHG 8.old.):
"At this time all of me belong to my master.
That includes my body and my soul,
even every single strand of my hair is his."
Emlékeztem kb az idézetre a mangából,de megakadt a szemem a "soul" szón.
Eszerint...a démonoknak(a mangában) van lelkük?oO
Ez meglepett....Eredetileg mellesleg az angyaloknak nincs "lelkük" olyan értelmbe véve.
És egy démon...hát....nem is tudom....de eszerint drágáim Sebastiannak van "lelke" oO
Akkor most már nem is szabadna annyira csodálkoznunk azon,hogy-Ciel ahtására-néha kedves,már-már a "jó" szót lehetne rá használni ha kissé
túloznánk....oO''' Ezt még meg kell emésztenem...Sebnek van lelke O.O
Olvasom tovább,hátha még valami érdekesre bukkanok!Ebben olvastam azt is,amit már egyszer megtaglaltunk,miszerint
Seb alszik(?),pontosabban erre lehet következtetni a Character Guide-ben olvasható napirendje alapján./5:55 Rise, Dress/
Úgy látszik megengedheti amgának ezt a luxust Ciel mellett v.v
(mert ugye a démonok tudnak aludni Yana történetében,csak éppen ez luxusnak számít náluk)
...olvasom tovább,a 16.oldal "interjú "Sebbyvel...kegyetlen xD
"Do you have your own room? S: Yes,I was given a room for myself" LoL Szegény..Ciel nem is adott neki szobát,micsodsa bunkóság!xD
Még ha démon is,akkor is...de nem kell őt félteni,hiszen adott/választott egyet saját magának xD
Ezen kaptam majdnem röhögőgörcsöt XD:
"C: When you first came here,you never seemed to have good taste when choosing things for me.
S: Young Master,I'm sorry about those times but since then I have studied and learnt what thinks are suitable for you." XD
Seb szerint "jól áll" Cielnek ez az anorexisás alak?!Szerinte így jól fest?! meglepődött-ilyedt :
"S:(...)He looks good in thinks that bring out his brilliant silhouette"
..elég furcsa nézetei és izlése van...dehát démon,lehet,hogy neki a leprás ember is tökéletesen néz ki,sose tudhatjuk -,-'''
Na,de ez azért sokkolt....azért engedhetné,hogy szerencsélten vézna Cielke kissé felszedjen,hogy legalább kinézzen valahogy v.v'"
Seb annyira kegyetlen...:
"Does the person you decide to make a contract with need to possess any particular skills or talent?
S: As long as they can satisfy my appetite anyone is fine" O.O
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptySzomb. Jan. 09, 2010 9:00 pm

de hiszen ez a lelkes dolog egy kib*szott nagy paradoxon... nem azért eszik lelkeket, mert neki nincs? ennek semmi értelme. hülyeség. a mangakának aztán elég romantikus elképzelései vannak Sebről -.- én is bírom, de sose feltételeztem róla, hogy van lelke vagy igazi érzései, vagy valami ilyesmi xD én abban a szent hitben éltem egészen eddig, hogy ő csak ügyesen színészkedik, lemásolja az embereket, de ő nem az. ez a lelkes dolog kicsit gáz ˇ.ˇ o.O'
Sebet nem kell félteni, ha nem jut neki szoba, max esténként boldogít valaki mást... szerencsés lehet az illető *.* xD én nem bánnám, ha lecsövezne nálam esténként, olyan jótékony vagyok mostanában, még az ágyamban is kucorítanék neki helyet ˇ.ˇ mert én ilyen kedves és önzetlen vagyok =D
végülis, Ciel tényleg jól néz ki anorexiásnak xD egy vékony alakra sokkal könnyebb ruhákat rajzolni és tervezni, ezt mindenki tudja ˇ.ˇ és ha csontos, jobban is állnak neki azok a ruhák. mint egy manöken. nem egészséges, de jól néz ki xD
sőt, az is lehet, hogy direkt éhezteti, hogy hamarabb patkoljon el =D
" As long as they can satisfy my appetite anyone is fine. " ez kész ˇ.ˇ imádlak, Seb xD



Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptySzomb. Jan. 09, 2010 9:22 pm

én már régebben letöltöttm angolul is,de eddig még csak a képek nézegetéséig jutottam...
Sebnek van lelke? na hát ez nekem nagyon új... o.O
én sem viszakoznék ha Seb beállítana a szobámba,mert valahol aludni szeretne,ha kéne akkor még a földön is aludnék Very Happy
ó szóval Seb szereti az anaorexiás Cielt? akkor még egy indok amiért nem akarja,hogy annyi édességet egyen ez a gyerek...mik ki nem derülnek...a végén még kiderül,hogy hátsó szándékai vannak és nem is Ciel fogai miatt aggódik Razz
Sebnek ez a mondata tényleg nagyon ott van xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyVas. Jan. 10, 2010 12:10 pm

Hugi,a számból vetted ki a a azót.Lehet,hogy a "lelket" csak úgy képletesen értette vagy akárhogy...így jobban hangzott.
Na meg félreérthető lett volna és perverz fantáziálásokat indított volna be,ha csak azt mondta volna,hogy "teljes egészében a mesteremé vagyok,a testemmel(együtt)"...odakívánkozott még valami,hogy ne legyen ilyen félreérthető...lehet,hogy ezért lett így megfogalmazva.
Szerintem nincs olyan szinten lelke,mint egy embernek.Elvégre démonoknak,angyaloknak nincs lelkük.Mert nincs és kész.
Esetleg valamiféle "szellemük" van,ami olyasmi mint az embernél a lélek.Nem?Vagy maga a "démon",mint lény egyfajta szellemszerű valami,
ami képes testet felvenni,de "valójában" nem rendelkezik vele.
Hát szerintem nem az az oka a lélekevésének,hogy nincs neki,de tény és való,hogy megeszi őket.
Szerintem ez olyan hóbortféle,mint a nassolás vagy a függőség....bizonyára tudnak létezni lélekevés nélkül.
Hiszen Angela is Seb szemére veti,hogy már mióta nem evett,milyen "éhes" lehet stb és akkor megmondja neki a tutit.
Hogy már "megunta".
Hát érzései...hát..nem is tudom....valamit "érez",de hogy azt lehet-e érzésnek nevezni vagy sem,azt nem tudom.
Mármint emberi értelemben vett érzésnek...
A Character Gude-ben(más nem olvasta rajtam kívül?oO) Seb említi,hogy nem érti az emberi élzelmeket.
Szóval itt van az a pont,hogy kizárhatjuk,hogy Cielt "szerelemmel" szeresse,mert nincs a fogalomtárában a "szerelem" és
nem érti,képtelen felfogni milyen az..Az viszont nem vitás,hogy nem közömbös számáta,ragaszkodik hozzá,fontos neki.
Szóval valamiféle "érzelemre" képes,csak éppen a maga,démoni módján.Mivel a démonok alapvetően gonoszok,
teljesen logikusnak tartom,hogy nem esnek szerelembe.
Calahol igazad van,hogy másolja az emberi emgnyilvánulásokat,ez kell ahhoz,hogy elvegyüljön.
A negatív "érzelmei",emóciói valósak úgy vélem,a pozitívanak és egybeket vitathatjuk.
pl mikor az utolsó részben pdasétál Cielhez és mosolyog,akkor szerintem jó hangullata van,oylan megkönnyebbült.
És mivel egy emberi testhez van kötve,ezért azon mosoly formájában nyilvánul meg az ilyen érzés.Nem hiszem,hogy csak "tettette".
Mikor tetteti,azt azért észre lehet venni,pl mikor megköszöni Lizzynek a rózsaszín fejdíszt és mosolyog hozzá.Na,szerintem az nem volt valami őszinte XD
Illetve mikor Ciel lezuhan,akkor is őszintén meglepődik,de olyan szinten,hogy teljesen ledöbben.
Hát Seb 2-kor megy "aludni",lefeküdni és 5:55-kor kel,szóval egy embernek eleve nem is lenne elég ennyi alvás DX
Most vagy csak fekszik az ágyban és bámulja a plafont,vagy nem tudom mit csinál...relaxál?hm....oO
"elcsövezne"XDDD
Előbb kimentem a konyhába és drága Fricikém ott feküdt a bejárat előtt,a karácsonyfa mellett.
Ahogy rápillantottam,termetes 8 kg-os testére,pufók fekete-fehér szőrére....akarva-akaratlanul Seb jutott eszembe,
ó,hogy mennyire szeretné megnyomorgatni az én édes kis cicuskámat!a perzsa(nem génkezelt!)macskák emeve pufókabbak,mint
a házimacskák,oylan puhák emg minden -///- Teljesen magam elé képzeletem,ahogy elkapja Fricikét és ölelgeti meg fogdossa a mancsocskáját *g*
Közben anyu megszólalna: "Dehát kicsim,ki ez a fiatalember aki a macskát szorongatja?Egy barátod?" XD
(Ladynek túl nagy a fantáziája lol)
Szegény Ciel....szerintem azért egy olyan 5kg-t felhízhatna.Mert ő azért vékony típus,de ez azért túl sovány.
Még a szabónő is megmondta,hogy túl vékony,emlékeztek?Említette,hogy még vékonyabb,mint amilyen elgutóbb(gondolom a pinky ruha tervezésekorXD)volt!o.o
A fűző is maximum a homokóra-női alak szemléltetésére,látszatára kellett,mert neki nincs hája,amit le lehetne szorítani.
Szerintem azért éhezteti,mert így felel emeg az "étvágyának" és gusztusának,hogy Seb szavaival éljek ^^°
Bizonyára csak lelplezi a valós célt(nem akarja,hogy felszedjen,emrt neki igy felel meg) azzal,hogy azt modnja,azért nem kap édességet,mert
nem fog rendesen ebédelni,vacsorázni xD Persze ez mind találgatás,hiszen neki a lélek a fontos,viszont ezek alapján azért a testet is emgnézi magának,
még ha az mellékes is.A CHaracter guide book szerint Seb Ciel "különleges" személyiségét szereti-amire már rájöttünk magunktól is-,pár mondatban ez ki van fejtve,de főként a határozottságát szereti-gondolom ezért akad ki,ha Ciel kissé elbambul,hezitál,esetleg elérzékenyül.
Mokcsi,bevallom,hogy a tegnapi napid eddig nekem is csak porosodott egy mappában XD De msot elolvastam és remélem jön lassan a "part 2" angolul Smile
Az idézetek amiekt betettem Sebtől mind elég "durvák",azért tettem be őket,nekem is tetszenek azért XD
Hátsószándék?Hát ebben van valami!xD

Csináltam pár képet a Kuró családomról(mivel Seb olyan sexy volt mikor kikecmergett az ágyból reggel,hogy muszáj volt lefotóznomXD):
Sexy Sebby
(a srác a háttérben nem Ciel,hanem a fiuk,Vincent XD)
Sexy Sebby 2
Cluddle under stars(CxS)
Cluddle under stars 2
Cluddle under stars 3
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyVas. Jan. 10, 2010 2:07 pm

jaj annyira aranyosak amikor a csillagok alatt vannakxD az vmiért nagyon tecc és nem gondolok semmi rosszraxD

Viiiincent? Mármint kiknek a "gyerekük"?Very Happy Ciel, éééés....?XDDDDD


Nekem meg elszállt a simsem, és most szevedhetem vissza.... volt nekem is letöltött Cielem, Sebbym de ők is mind elvesztek a letöltött cuccaimmal:((((((((

Alig várom az új fejezetet a mangából de mégjobban az animétXD Vhol láttam olyat hogy ilyen japán ruciban vannak vmi videót asszem jútúbon remélem nem az lesz hogy vmi reinkarnálódásosat fogunk jáccani...-.-
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyVas. Jan. 10, 2010 3:21 pm

jó a sims családod Lady és Seb ténylg sexy felkelés közben Very Happy
én ugyan csináltam Cielt,de aztán elküldtem egyetemre és azóta is ott van,közben meg Sebnek lett egy felesége és hat gyerekük xD
tegnap én is nézegettem Character Gude-ot,bár elég fárasztó volt,hogy közben a fordítóba kellett beírnom a szövegeket,mert az én angol tudásom nem elég ahhoz,hogy élvezzem a szöveget Smile
én is nagyon várom már az új fejezetet.az animéről már jó lenne valamit megtudni,mert már arra is nagyon kíváncsi vagyok...
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyVas. Jan. 10, 2010 8:45 pm

Nővér édesem, már alapból az egész SebxCiel helyzet perverz fantáziálásokat vált ki a fangilrök 99.9%ából ˇ.ˇ az már aztán tényleg mindegy, hogy a "test és lélek" nevű klasszikus kettesből esetleg kihagyjuk a lelket. de valószínűleg így tényleg jobban hangzott. ez olyan dolog, amiket az emberek szeretnek hangoztatni. " tiéd a testem és a lelkem " meg hasonlók. szerintem valami elcsépelt közhelyről van szó.
de lehet, hogy azt az ürességet akarja a sok lélekkel betölteni, ami ugye azért van benne, mert neki nincs olyan, hogy lélek. bár ha jobban belegondolok, akkor viszont nem lenne értelme annak, amit Angelának mondott, hacsak nem Ciel mellett szert tett egyre. ami már azért is furcsa, mert a lelket nem csak úgy termesztik mint a retket xD
Seb valószínűleg remek színész lehet. sikerülhetett is azzá válnia annyi idő alatt. ez olyan, mint mondjuk az oroszlánok világosbarna, homokszín rejtőszíne, aminek hála a gazellák nehezebben szúrják ki őket a magas, napszítta fűben. Seb egy ragadozó, és ha messziről látszana róla, akkor nyilván nehezebb lenne "vadászni" . lehetetlen lenne inkognitóban maradnia, ha meg se próbálna emberként viselkedni. Cielen valószínűleg azért lepődött meg, amit te is kifejtettél Lady, hogy nincs nagyon tisztában az emberi érzelmekkel, nem érti őket. ezért azt sem érthette, miért tette azt a végén Ciel, amit tett. ( mellesleg, akkor én is meglepődtem ˇ.ˇ őszintén, még mindig nem esett le, mi volt akkor xD )
jajj, ez a cicás dolog olyan, mint a "Sebésafürdőkádesete" , avagy mi lenne, ha egyszer a fürdőkádamban találnám. xD ez az eszmefuttatás vagy másfél órán keresztül ment msnen a barátnőmmel még hónapokkal ezelőtt, végül arra jutottunk, hogy azt mondanám anyámnak, ő a litvániai vízvezetékszerelő, aki szegény nem tud magyarul, és csak a csapot teszteli, ( mert Litvániában meztelenül szokták ) xDD
úgy tűnik akkor, hogy Sebnek a vékonyak jönnek be. ( még egy ok, hogy sürgősen elkezdjek felüléseket csinálni meg kecskéskedni ˇ.ˇ )
nyáá, ezek a képek nagyon tetszenek =D



Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyVas. Jan. 10, 2010 9:06 pm

na igen a fangirlök még akkor is rosszra gondolnak amikor nem kéne...szerintem mindegy,hogy milyen szavakat használnak,az ember mindig úgy is arra gondol amire akar és mindenki másképpen értelmezi az adott mondatokat.
Seb színésznek sem utolsó,de szeritnem már kitapasztalta annyira az embereket,hogy mindig tudja mit kell tennie (vagy legalábbis többnyire),meg persze minden máshoz is ért.ez a lélek dolog mondjuk még mindig zavaros számomra,de azt akkor sem hiszem hogy tényleg lenne neki....vagy ki tudja.... pirulós nemértős (én már semmi nem lepődnék meg Very Happy)
nem bánnám,ha Seb nálunk is feltűnne,mint vízvezetékszerelő.bár anyámnak biztos az lenne az első kérdése,hogy miért pont egy litván vízvezeték szerelő...nem is azon akadna fenn hogy egy mesztelen pasi van a kádban hanem azon,hogy litván... xD
na akkor asszem az esélyem Sebnél elúszott,olyan ropi sosem leszek,mint Ciel... izé

ezt a képet muszály betennem akkorát nevettem a szövegen :
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 2f73531cb38e8538f751601480c25be9
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyVas. Jan. 10, 2010 9:18 pm

nem is a litván a lényeg, hanem hogy külföldi ˇ.ˇ ennyi erővel lehetne bármi xD
jááj, ribi csizmák! ♥ ellophatom ezt a bannert? =D
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyVas. Jan. 10, 2010 9:23 pm

nem az enyém szóval felőlem azt csinálsz vele amit akarsz xD
tök mindegy akkor is az lenne a lényeg,hogy miért pont külfőldi,miért nem magyar Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyVas. Jan. 10, 2010 9:33 pm

hát azééér külföldi, mert ... mert Litvániában üldözi a rendőrség... vagy több száz feldühödött nőszemély, akiktől lelépett másnap reggel. ezért most nálunk dolgozik feketén xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyVas. Jan. 10, 2010 9:37 pm

ez túl gyanús lenne és még a végén kidobná nekem Sebet... (bár alapból kidobná ha meglátná szóval... xD)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyVas. Jan. 10, 2010 9:45 pm

hát, én anyámtól se az lenne az automatikus reakció, hogy a kezembe nyom 100.000 ft-ot, és elküld Sebbel, hogy " érezd magad jól kislányom" xD
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 EmptyVas. Jan. 10, 2010 10:02 pm

LOL! Micsoda eszmefuttatásokXD Én anyám nem tom, hogy hogy reagálna ha meglátná Sebet...Én biztos, hogy orrvérzést kapnék, ha meglátnám. Mondjuk anyám még hagyján, ha meglátná, mit szólna hozzá apám? O.o
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 30 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
30 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: