Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Dec. 16, 2009 9:18 pm

Holnap jön a következő chapter,ha minden igaz *g*
Fent az új fejezeted Hugi,hát ma túl fáradt vagyok az olvasáshoz,de valamelyik nap okvetlenül el kell olvasnom *g*

2 kép,amiket eddig nem láthattunk jó minőségben:
Lau and Ran Mao
Will,a sportos XD
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Dec. 16, 2009 9:20 pm

jajj ezek a képek nagyon jók,nem is emlékeztem rájuk. a Lau - Ranmao páros aranyos,Will meg kissé röhejes xD
már várom az új fejezetet,jó lesz megint kurot olvasni Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyCsüt. Dec. 17, 2009 3:43 pm

Még nincs bocsánat Pedig én is úgy olvasnám már. Régen volt már a legutóbbi, frisset akarok végre
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Dec. 18, 2009 10:34 am

Ma,mi időnk szerint hajnali 6 körül tették fel az új fejezetet!A frissben letölthetitek!Smile)
Ma nem tudom mennyi időm lesz,de ha sikerül,akkor elolvasom a ficked új fejezetét Hugi.

Az új fejezethez kiértékelés:
Ciel milyen édesen tántorog ki félkómásan a tetthelyhezXD :3
Bezzeg rögtön felébred,mikor a halottat meglátja és összenéznek Sebbel Very Happy
Te jó ég!Csak nem Ciel a gyanusitott?!o.O (xD) Hát nekem ez jött le...O.O
Sebastian miylen démoni...hogy vigyorog mikor Ciel csuklójára teszia bilincset!
Bizonyára szereti az emebrek kinzását és megbilincselését egy sötét,nedves börtönben!Középkori kinzőeszközökkel! happy
(Lady sose volt normális xD)
Milyen pici tenyere van Cielnek Sebastianéhoz képest...modnjuk én beszélek,akinek szintén olyan apró,vagy még kisebb XD
(nagyon pici am kézfejem xD)
Jaj,ne...Toboso-sensei megint....ah....egy ágyba teszi Cielt egy himneművel...-,- Tudom,h nincs semmi,de
a yaoi fangörlök megint orrvérzést fognak kapni v.v''''
Uh,hogy bedurvult mikor a szemfedőjéhez akartak érni xD
Ciel oylan édeske volt annál az alvós résznél....nagyon helyeske volt!-//- És úgy alszik,mint egy kisangyal...
ki hinné,hogy milyen ravasz és sötét....bár mindig is tudtam/-uk,hogy van egy kellemsebb oldala is.:3
Seb "gyilkosa" elég betegen néz ki!Kiváncsi vagyok a következő fejezetre!*g*
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Dec. 18, 2009 4:31 pm

jó volt ez a fejezet,de a vége miatt most nagyon várom már a következőt is Very Happy
nekem is az jött le,hogy Cielt tartják gyanúsítottnak...
na igen már megint Ciel és egy férfi együtt...már látom is a sikítózó fangirlöket magam előtt... -.-
na igen Seb támadója elég érdekesnek tűnik,főleg az hogy a szeme mintha nem lett volna rendbe.kíváncsi vagyok,hogy ki lesz az Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Dec. 18, 2009 8:25 pm

én akkorse töltöm le most, mint mindig, most is megvárom, hogy feltegyék angolul ˇ.ˇ csak időpocsékolás lenne, főleg, hogy mostanában a letöltéseim nem akarnak működni =D
végre, Cielt is gyanúsítja valaki! mindenesetre, úgy tűnik, kezd egyre izgalmasabb lenni a helyzet.
tudtam én, hogy Seb egyszer még meg fog bilincselni valakit ( ha eddig még nem tette... bár erősen kétlem ˇ.ˇ ) ! xD Seb egy rosszfiú! *.* jajaj, igaz, hogy Cielt bilincselte meg, de bírnám, ha elnáspángolná bőrostorral xD vagy fenékbeszúrkálná vasvillával! Twisted Evil ( Mizre rájött az ötóra, ne tessék vele törődni ˇ.ˇ )
jáj, csak a fangirlöket ne! -.-
csak annyit akarok kérdezni, mondjátok meg nekem, hogy Sebet csaj vagy pasi ölte meg? xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Dec. 18, 2009 8:32 pm

azt nem lehet tudni,hogy ki "ölte" meg,mert csak egy fekete árnyat lehetett látni két szemmel Very Happy
na igen Seb a bilincselős rosszfiú...engem is megbilincselhetne... Orrvérzés (mondanám,hogy nem kell rosszra gondolni,de úgy is tudom,hogy feleslegesen mondanám xD)
na igen a fangirlök...de nem hiszem,hogy ennek az alaknak elsöprő sikere lenne...Seb sokkal jobb nála,még ha ilyenről is van szó.
szerintem nem időpocsékolás,bár az igaz hogy úgysem értek belőle semmit,de legalább megtudom,hogy nagyábból mire számítsak az angolnál.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzomb. Dec. 19, 2009 10:25 am

Hehe...XD Igen,Cielt bilincselte meg,de ez nem változtat a tényen és ebből csak a yaoi fangölrök vonnak le perverz
megállapitásokat,mi nem...mi csak a rosszfiút látjuk ilyen helyzetekben,nem a molesztáló démont XD
Az az utolsó oldal nagyon jó volt,ahol "megölik",azt beteszem neked,mert látnod kell:
Klikk
Szeirntem ez féri,látni a mellkasát is..na meg nem túl nőies...


Találtam egy nagyon aranyos kis irást,angolul van,de nem nehéz a szöveg.Nekem nagyon tetszett Smile:
Sebastian's Birthday

Hugi,az új fejezeted nagyon jó volt!Még a legelején megfordult a fejemben,h Seb egyességet köt Emilyvel,csak kivertem
qa fejemből,mert Ciel még él és virul,ahhoz pedig el kéne tenni láb alól(bár neked ez nem lenne nagy gond vagy fáradságxD).
Nem tudom mi lesz,de az az árnyalak tuti Sebby.A szomorú élettörténet nagon szép,megható és hozzád illő volt,nem is várhattam volna
jobbat.Kiváncsi vagyok,egyre kiváncsibb!Smile
That Butler,Nameless (FA)
Sebastisn "loves" dogs
2 Seb eszi Cielt kép,Hugi,imádni fogod!XD:
I'm hungry!
I'm gonna eat you(r brains)XD
Do homework
The demon and his sacrifice
Mr Mom DX


A hozzászólást Gothic Lady összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 20, 2009 3:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzomb. Dec. 19, 2009 3:18 pm

nagyon jó képek,az különösen édes ahol a chibi Seb démon eszi Ciel lelkét sir
én nem vagyok benne biztos,hogy Seb támadója férfi,már sok ilyennel megjártam.mindig azt mondom az ilyen árnyékokra hogy férfi,aztán egy csomó esetben nő,úgyhogy most nem mondok semmit sem biztosra Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzomb. Dec. 19, 2009 9:36 pm

lehet, hogy nő, csak kicsit alulfejlett, és Britney-szindrómája van, ezért a kopasz fej xD
bár a tekintete elég őrült... azért bírnám, ha tényleg nő lenne, valami elmegyógyintézeti r*banc. =D valószínűleg, a mangaka direkt rajzolta ilyen kétes neműre az árnyékot, hogy ne sejtsünk semmit a "nagy leleplezésig" .
nem szándékozom megölni Cielt ˇ.ˇ ( per pillanat xD ) mellesleg meg Emily-nek nincs annyira elcseszett élete, hogy egy démonnal kössön egyességet, a másik meg az, hogy életének legkritikusabb, legelhagyatottabb pontjain nem is találkozott démonnal, és mire találkozott eggyel, eléggé éles eszű volt, hogy ne engedjen neki. vagy valami ilyesmi.
az Árnyékkal kapcsolatban nem mondok semmit ˇ.ˇ az is lehet, hogy ő csak egy elvont szimbólum, vagy Emily újabb agyszüleménye, amit benyugtatózva kitalált magának. szóval nem mondok semmit.
amúgy köszönöm a véleményeket, örülök hogy tetszik! ^^
és ne féljetek, ami a történetet illeti, lesz ez még rosszabb is! =D
( és máris többet mondtam, mint amennyit helyesnek tartottam volna, nem szeretek sokat fecsegni, imádom, mikor nem tudjátok biztosan, mi lesz. ˇ.ˇ )
jáááj, azok iszonyú édes képeeek! *.* főleg a második, amiben ott Ciel kalimpál a kezével xD

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzomb. Dec. 19, 2009 9:42 pm

igen nekem is van egy olyan érzésem,hogy a mangaka direkt csinálta olyanra amiről nem lehet eldönteni,hogy ki is lehet az a bizonyos támadó.
na igen azt már volt szerencsém megtapasztalni,hogy Emilyt nem egy könnyű eset és hogy nem kötne egyezséget egy démonnal.de azért kíváncsi vagyok,hogy még mi lesz,na meg hogy mi lesz azzal az árnnyal a későbbiekben Very Happy
na én eldöntöttem,hogy tőlem karácsonyra a fickem kövi fejezetét kapjátok,addig kipótolom még egy kicsit,hogy legalább hosszabb legyen mint az eddigigek,aztán meglátom,hogy hogy jön össze,de remélem majd tetszeni fog,mert elég sok mindent írtam ebbe a fejezetbe Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzomb. Dec. 19, 2009 10:21 pm

örülök, hogy eseménydús lesz! ^^ szeretem, ha egy történet pörgős, lendületes, és nem alszol el két sor között. ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzomb. Dec. 19, 2009 10:27 pm

hát esemény az bőven van benne. akció meg ilyesmi nem nagyon,de azért szerintem ez is egy érdekes fejezet lesz Smile
még átolvasom,de lehet,hogy holnap felrakom,mert nem akarom húzni az időt és valószínű,hogy mér több dolgot nem akarok belerakni,mert akkor nem jutna már több esemény a következőbe xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzomb. Dec. 19, 2009 10:41 pm

hát, kíváncsian várjuk! ^^
én meg már tegnap belekezdtem az újabb fejezetbe, már egészen tűrhetően haladok. és végre, beleszövögetek mostmár néhol egy-egy francia szót is vagy kifejezést, no nem sokat, csak itt-ott. egyrészt azért, mert imádom a franciát, és olyan elegánsan hangzik, másrészt meg a korabeli regényekben is sokszor használtak francia szavakat, így valamivel korhűbben is hangzik, ha Emily a maga kis gondolataiban néha franciául is fogalmaz, hiszen akkoriban meg a legtöbb művelt ifjú hölgy tudott franciául.
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyVas. Dec. 20, 2009 12:31 pm

Ahol Seb megeszi Cielt nagyon édes!XD Miz, ez a fejezet is nagyon jó volt, eddig sajnos nem vol időm véleményt írni róla. Ám én is úgy gondolom, hogy az árny Seb volt. Az nagyon tetszett, amikor Seb vigasztalni próbálta Emilyt, akaratlanul is mosolyogtam rajta Very Happy Mokcsi, én már nagyon várom a kövi fejezetet, tűkön ülök.
Jó lenne, ha a támadó valami elmebajos csajszi lenne, lehet hogy az az opera énekes? Mindig az a leg gyanusabb, aki egyáltalán nem gyanusXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyVas. Dec. 20, 2009 3:29 pm

na igen,sokszor az a gyilkos aki egyáltalán nem gyanúsított.jó lenne ha itt is valam ilyesmi lenne,mert azokat nagyon szeretem Twisted Evil
hát lehet,hogy ma délután felrakom,csak még a végén egy kicsit javítok Smile

szerk: na akkor itt a 7. fejezetem,jó szórakozást hozzá és remélem tetszeni fog Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyVas. Dec. 20, 2009 4:24 pm

Azok a hamikázós képek engem is meghatottak XD
A nagy izgalomban majdnem elfelejtettem,hogy jön a második évad,ha minen igaz!
És ha minden igaz,a januári seyuu event alkalmával infókat osztanak emg velünk!De ezt már sokszor igérté...

Mokcsi fickéről teljesen emgfeledkeztem...uh,hát azt nem tudom mikor lesz időm elolvasni....maj' csak egyszer oO XD
Hugi,a franciához kérünk forditástXD

Lányok,nyáladzani akartok?Very Happy Hát akkor kérjétek ŐT karácsonyra:
The Butler
Ez a rajz iszonyatosan jó!A modell engem is meglátogathatna happy

Navigating the river of Death(wall)
Breakfast(wall)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyVas. Dec. 20, 2009 4:53 pm

OMG! Az első kép... Orrvérzés Őt akarom karácsonyra! ŐT és senki mást!XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyVas. Dec. 20, 2009 5:10 pm

hát nem is tudom...nekem annyira nem jön be,de azért nem lenne rossz xD
semmi baj Lady egyszer majd elolvasod az a lényeg.ezt a fejezetet most elég sokáig írtam a suli mellett nincs annyi időm és ráadásul januárban felvételi... szörnyülködik de legalább van kuro ami egy kicsit kárpótol mindenért Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyVas. Dec. 20, 2009 8:13 pm

hát, örülök May Rin, hogy tetszett! ^^
hát, Mokcsi, érdekes fejezet lett, tetszett az a fordulat a végén az ultimátummal. ez még nekem se jutott volna eszembe =D ( bár az is igaz, hogy az én történetem egészen más cselekményszálon fut )
persze, majd lesz hozzá fordítás, bár lábjegyzetek írásához mindig is lusta voltam xD na majd bebiggyesztem őket szövegszerkesztővel, mint a könyvekben. ˇ.ˇ
vááá, az a kééép... túl sexy /orrvérzés most rögtön a Christmas Tree jutott róla eszembe Gagától... mindjárt meglátjátok, miért... " Ho-ho-ho under the mistletoe , yes everybody knows we will take off our clothes..." xD ( igen, Miznek fangirl rohama van =D ) én őt kérem karácsonyra, a fa alá, egy szép nagy piros masnival átkötve... elég is az, ruha nem is kell rá xDD ( na leállítom magam ˇ.ˇ )



Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyVas. Dec. 20, 2009 8:19 pm

örülök,hogy tetszett.nekem sem jutott eszembe,csak ma mikor a végn még egy kicsit javítgattam,hogy így lehetne lezárni a végét és akkor lehet agyalni a folytatáson Very Happy
miből gondoltam,hogy ha Miznek kelleni fog az a Seb akkor csak egy masnit akar majd rajta látni... vajon honnan sejthettem? Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyVas. Dec. 20, 2009 8:35 pm

háát, nemtudom.... szerintem belőlem ki nem néznétek xD de aztat már nem árulom el, hogy hova lesz kötve majd rajta a masni... =D xDD ( netessékfélreérteni ˇ.ˇ )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyVas. Dec. 20, 2009 8:37 pm

belőled Miz? soha xD
ő... asszem én félreértettem sőt...rosszra gondoltam Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyVas. Dec. 20, 2009 8:50 pm

Én meg el is képzeltem! LOL! Most vagy ti vagytok a perverzek, vagy mi mind a 3-man.
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyVas. Dec. 20, 2009 8:55 pm

júúúj lányok, milyen perverzek vagytok. xD nem is arra gondoltam. ˇ.ˇ természetesen a nyakába kötöm, mint egy cuki kis kandúrnak ˇ.ˇ
még a végén megrontjátok itt az én ártatlan kis lelkemet xD


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
20 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: