Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyHétf. Nov. 23, 2009 6:46 pm

Nem csak Koffeey értette félre. -.- Ám Logikus, ha démonok léteznek, akkor logikusan adja magát, hogy az ellenkezője is. Szerintem.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyHétf. Nov. 23, 2009 6:54 pm

én nem,mert az elejére nagyon is emlékszem,mert az nagyon tetszett és Ciel és Seb beszéélgetésére majdnem szó szerint emlékszem Smile
na igen ha van démon akkor angyalnak is kell lennie...bár amíg én egyikkel sem találkozom addig nekem édesmindegy Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyHétf. Nov. 23, 2009 6:57 pm

Vagy találkoztál, csak nem figyeltél fel rá.XD Oké, kezdek nem normális lenni. O.o
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyHétf. Nov. 23, 2009 7:02 pm

azt hiszem ha egy démonnal vagy egy angyallal találkoznék azt azért észrevenném....főleg ha Seb jönne velem szembe az utcán... Orrvérzés
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyHétf. Nov. 23, 2009 7:03 pm

szerelmes túl sexy /orrvérzés Ne is mondd!XD Orrvérzésben fogok meghalni.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyHétf. Nov. 23, 2009 7:18 pm

hát ha Sebbel találkoznék akkor én is,ha csak nem segítene nekem mielőtt meghalnék,bár szerintem tök hidegen hagyná,hogy én ott elvérzek előtte xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyHétf. Nov. 23, 2009 7:45 pm

Szerintem sem érdekelné tulzottan.XD Esetleg a vér látványa váltana ki belőle kisebb mosolyt, más semmi.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyHétf. Nov. 23, 2009 7:47 pm

hát igen a vérem talán érdekelné,meg ha már ott van akkor esetleg a lelkem is mint nasi,de semmi több Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyHétf. Nov. 23, 2009 9:49 pm

Nnna hát akkor megfigyelőképesség 0 részemről :3 XD Pedig én teljesen úgy értettem hogy azt mondja, és hogy akkor és ott megszűnt hinni istenben :/ Na mindegy... XD
Nem igaz hogy még mindig nincs angol fordítás rain Már 23.-a vaannn hulla vagyok Lassan jelentkeznek az elvonási tüneteim, de csak angol fordítással akarom olvasni bocsánat
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyHétf. Nov. 23, 2009 10:00 pm

Ez tényleg nem vall rájuk. Shocked Csak nem rájuk uszítottak egy démont? Shocked
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyHétf. Nov. 23, 2009 11:14 pm

Hát ha rájuk is uszítottak egyet, remélem csak abból a szándékból hogy segítsen már nekik és csipkedjék magukat XD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyKedd Nov. 24, 2009 12:22 am

kaptam egy tippet: Livejournal -on tucatnyi jó avatart talál az ember.Most böngészek :3
Nem biztos,hogy észrevennéd,ha egy angyallal(v.démonnal)találkoznál.Az angyaloknak valójában nincs szárnyuk,
legalább is az első angyalábrázolásoknál még nem alkalmazták,csupán kséőbb alakult ki művészi körökben,hogy
,eg lehessen különböztetni őket az emberektől.Szóval elméletileg úgy néznek ki mint egy ember.(bár ki tudjaXD)

Fent a fejezet angolul,de még nem onemangán.Máris berakom a linekt a Frissbe.

Another Halloween wall
Seb,Ciel Halloween wall
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyKedd Nov. 24, 2009 2:20 am

Na, bejött az a sürgető démon ^^ XD
De nagyon jó az a két háttér *×* Csak kicsi nekem T^T Főleg a második tetszik... esetleg ha középre teszem fekete kerettel... majd megpróbálom xD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyKedd Nov. 24, 2009 8:56 am

már vártam az angol fordítást,ha hazajöttem meg is nézem
jók azok a hátterek,a második tetszik a legjobban.már mindekettő megvan egyszer,csak a második kisebben,mint ez Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyKedd Nov. 24, 2009 9:57 am

Nagyon jók ezek a hátterek! *.* Megint Halloweeni hangulatom támadt.xd Gyerekek, végre felkerült az újabb fejezet! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyKedd Nov. 24, 2009 7:34 pm

Rájöttem,hogy Ciel csini ha telefonál és közben sunyin és elégedetten mosolyog XD (nem vagyok pedofil!XD)
Tetszik a hölgy ruhája az 5.oldalon,de feketében sokkal szebb lenne :3
Hehe,az újságiró hogy tart Cieltől mikor Lauval beszél xDD(modnjuk ha rám uszitaná a háziasitott démonát,bizonyára
nekem sem lenne ekkora a szám!oO)
...és ahogy elképzeli Cielt! xDDDDDDDD A 9.oldalon már szinte sirtam a nevetéstől XD
17.oldal....xD "wow...that beauty and ambiance he has..."-gondolja Sebről XD Úgy látszik a pasik is észreveszik
milyen tökéletes Seb külseje,miylen csini happy (nem csodálom/-nám,hogy valaki meleg lesz Seb láttán XD)
Ciel forral valamit azzal az iróval....de vajon mit?Pontosabban bizonyára a Phantomhive birtokbeli dolgokat,ahogy az előző fejezet sejtette.....
hm,kiváncsi leszek mi lesz ebből!
Szegény Ciel xD 22,oldal,az a fiatal rendező is rákattant,vele akar dolgozni és még a szája szélét is megnyalta hozzá...Szegény Ciel! meglepődött-ilyedt XD
Ah,ismét elbűvölt Ciel hősies magatartása!A fejzetben oylan felnőttesen,éretten viselkedik.bájosan "sármos" ^^
Ciel és Seb simán franciára váltottak???Ház ez annyira tetszik!Very Happy
Ciel gyereknek titulálta magát...mert ez jövedelmező volt a szituációban,a kis rafinált!Very Happy
Szegény May Rin,Seb ismét lekoptatta xD
És ez a gyilkosság a zor időben...."démonok kórusa"....tipikusan romantikus elemek...odáig vagyok érte! Love
És még decemberben is lesz fejzet,jaj,d ejó!(Vk -nál ugye nem...februárig nem!T.T)


Többen érdeklődtek a mangakánál az új fejezt coverjéről ,itt a válasz a Yana senseitől:
"I just received a few mails by some people asking me about this, but yes, the chair Ciel has his foot on is the infamous "if you sit on it you die" chair. But don't worry, he's not sitting on it!
Since he made a contract with a demon I have the feeling he already has one foot in the coffin, so don't you think that this position is quite befitting? "
Na,ettől msot sokan kiakadtak,ez azt jelenti egyesek szerint,hogy Ciel biztosan meghal,ráadásul nincs már neki sok hátra...
Én mindig azt mondom: Sose lehet tudni!Szerintem olyan emglepetésben lesz részünk az utolsó fejzetnél,hogy maj' az infarktus fog kerülgetni!

Tenshi no Hikari új alkotása xD:
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 The_chess_piece_by_Tenshi_no_Hikari
Shall we dance? chibi wall
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyKedd Nov. 24, 2009 7:47 pm

na igen meg kell hogy mondjam ebben a fejezetben nem volt semmi bajom Ciellel,sőt még tetszett is a viselkedése meg a mosolyai stb. fejlődök Very Happy
én sem csodálkozom ha valaki furcsa változásokon megy át Seb társaságában ott van példának Grell (bár nem tudom,hogy ő a találkozás előtt is ilyen volt-e,de ha nem akkor ő az élő példa Smile )
az nekem is nagyon tetszett,ahogy megpróbálta elképzelni Ciel,aztán hogy megdöbbent mikor meglátta,hogy milyen is valójában xD
hát nem tudom,hogy Ciellel mi lesz a végénén meghla-e vagy sem,nekem jelen pillanatban csak az a lényeg,hogy ez a manga még kitartson egy ideig,mert nagyon szeretem és nem volt még olyan manga ami mellett ennyi ideig kitartom (talán csak a Nana Very Happy)
jajj azok a képek nagyon jók,főleg az a chibis tetszik nagyon Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyKedd Nov. 24, 2009 8:28 pm

na, végre elolvastam a legújabb fejezetet ˇ.ˇ édes volt, mint mindig. bár mondjuk az uncsi párbeszédeket egyszerűen kihagytam, nem volt kedvem az új szavak szótárazásával vesződni xD ( bár az angoltanárom biztosan értékelné ) . viszont az cuki volt, mikor Ciel odaállt azelé a molesztált operaénekesnő elé, és őt öntötte le borral az a perverz vénember =D jaj, a francia párbeszédet ne is mondjátok, mit meg nem adnék, ha egyszer franciául hallanám beszélni Sebet *.* happy
nem mondom, Seb és Ciel szép kis páros, mindenkiből kihozzák a beteg szexualitást xD *khm-khm*
szerintem kezdenek elmenni ilyen jó kis angol krimis vonalba. én csak díjazni tudom, szeretem a krimit ˇ.ˇ bár azt megfigyeltem, hogy míg a Hasfelmetsző Jack-es nyomozásnál kicsit olyan Sherlock Holmes-os érzésem volt, itt inkább Agatha Christie-s. Razz ezt elegancia lengi körbe ˇ.ˇ
látni akarom Cielt fél lábbal a sírban! xDD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyKedd Nov. 24, 2009 8:38 pm

hát igen jó lenne hallani Sebet franciául beszélni Very Happy
Seb alapból mindenkiből kihoz mindentCiel meg kezd fejlődni ilyen téren,bár nem a férfiakat kellene vonzania szerintem xD
a krimi jó,menjünk nyugodtan ilyen irányba,legalább mégjobban fogom élvezni,mint eddig. Twisted Evil
eddig teljesen sírban akartad látni Cielt most már csak féllábbal? Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyKedd Nov. 24, 2009 8:46 pm

Ahogy az a pasika elképzelte Cielt Lau leírása alapján az nagyon nagy XD Mint Rőtszakáll >D Vagy mi... xD *visszamegy és folytatja az olvasást*
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyKedd Nov. 24, 2009 8:57 pm

de én beteg szexualitásról beszéltem, nem normálisról, na xD Seb vonzza a langyikat, Ciel meg a pedokat, így már világos? ˇ.ˇ
nem, a fél lábbal azt jelenti, hogyha már fél lábbal benne van, attól már nem sok választja el, hogy mindkettő benne legyen xD
azon én is röhögtem =D aztán Ciel megjelenik a maga pöttöm valójában... és még ő van megsértődve, ha Lau kicsinek nevezi ˇ.ˇ xD
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyKedd Nov. 24, 2009 9:05 pm

Aha, az is jó volt xD Meg tetszett amikor leült a pasika mellé, az hogy meglepődött már :Đ És ahogy Seb ült azon a létrán... :}
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyKedd Nov. 24, 2009 9:08 pm

így már értem.de ne beszélj így egy beteggel Razz
ebben csak az lenne a poén,ha a végén csak egy lába lenne Cielnek,akkor nem lehetne azt mondani,hogy fél lábbal a sírban van (igen,ez volt a morbid humor helye xD)
nem csodálom hogy úgy meglepődött a fickó,ha nem ismerném és Lau magyarázná el nekem,hogy kit és hogy képzeljek el,biztos nem egy pöttöm kisfiút képzelnék el Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyKedd Nov. 24, 2009 9:50 pm

Sebastian and Grell Ez nagyon jó háttérkép, nagyon tetszik! Smile
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 EmptyKedd Nov. 24, 2009 9:54 pm

ezt a hátteret én is nagyon szeretem,már volt is kinn nekem többször is Very Happy
ezt most találtam,szerintem vicces :Seb és Grell
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 13 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
13 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: