Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptyHétf. Dec. 28, 2009 8:51 pm

Miz, ha kész lesz az amv-d akkor ugye megmutatod? *chibi szemek* Ciel csak essen szépen a földre, és maragyon is ott. Az én szememben Ciel nélkül is van Kuroshitsuji. Smile
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptyHétf. Dec. 28, 2009 8:54 pm

nekem úgy is jó csak szerintem a mangaka meg a többi emberke nem tudná elképzelni Ciel nélkül a kurot,pedig úgy sokkal jobb lenne...
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptyHétf. Dec. 28, 2009 8:57 pm

Én egy olyat akarok Seb mellé, amilyen Emily, Miz fanfictionjában. Nem ezt a savanyú képű kis mitugrászt.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptyHétf. Dec. 28, 2009 9:25 pm

Cielnek valaki olyan kéne aki vagy megöli vagy lekoptatja Sebről,vagy pedig csinál belőle egy olyan embert aki nem ilyen savanyú Very Happy
igen Seb mellé Emily való Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Edaniel
Kis Denevér
Kis Denevér
Edaniel


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2009. Dec. 22.
Age : 40
Tartózkodási hely : Szeged

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptyKedd Dec. 29, 2009 3:58 pm

na visszatértem.Mizeria fanfickéből eddig csak kettő fejezetet bírtam elolvasni,de igyekszem pótolni a lemaradásomat.Mokcsiét befejeztem,már várom a folytatás,mert érdekesnek ígérkezik. Smile én már sokszor elterveztem,hogy készítek valamilyen animés amv-t,jelenleg a Kuroshitsuji felé hajlok,de nincs elég időm meg anyagom hozzá,így egy ideig még elvetem a tervet,majd egyszer biztos készen leszek vele Smile
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptyKedd Dec. 29, 2009 4:25 pm

Én nwm nagyon szoktam amv-ket csinálni, mert hamar megunom...Mostmár azéárt idelye lenne valami hírt hallani a 2.-ik évadról. Már kezdem azt hinni, hogy nem is lesz. -.-
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptyKedd Dec. 29, 2009 4:46 pm

hát én azért attól nem tartok hogy nem lesz,de az tény,hogy némi információ nem ártana.de valami azt súgja,hogy ha így folytatódnak a dolgok,akkor januárban nem kapjuk meg a második évadot... Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Edaniel
Kis Denevér
Kis Denevér
Edaniel


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2009. Dec. 22.
Age : 40
Tartózkodási hely : Szeged

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptyKedd Dec. 29, 2009 7:35 pm

miért januárban kéne kijönnie? hát akkor már tényleg ideje lenne valami hírt kapni felőle.....bár az utolsó pillanatokban is elő lehet vele rukkolni szóval még nem dőlt el semmi Smile
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptyKedd Dec. 29, 2009 10:08 pm

igen úgy volt,hogy januárban kezdődik.még lehet,hogy tényleg úgy lesz csak eddig nem kaptunk infókat.bár ha lesz második évad akkor felőlem mindegy mikor,csak jó lenne minnél előbb látni már Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptyKedd Dec. 29, 2009 11:39 pm

engem már nem izgat a 2. évad... vagyis, nem ezzel vagyok elfoglalva ˇ.ˇ helyette gőzerővel dolgozok a ficemen, rajzolok, meg amv-ket csinálok, elvétve tanulok is xD
Grell - Teeth
ez az amv halálos xD mintha Grellnek találták volna ki =D " Harapj egyet a rosszlány-húsomból " xP hiába, Lady Gaga tud szövegeket írni, én mondtam, hogy illenek a számai Grellhez =D
amúgy, már majdnem kész az If U seek amy-s amvm, holnap talán be is fejezhetem ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptySzer. Dec. 30, 2009 1:07 pm

Áh..Grell! *.* Szeressük a pirosat!XD Ez az amv nagyon jó! Miz, a te amv-det is izgatottan várom. Téged ismerve biztosan nagyon jó lesz. *.*
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptySzer. Dec. 30, 2009 4:18 pm

jaj ezt az amv-t már láttam,nagyon ott van Very Happy
na igen a te amvdet izgatottan várjuk Miz Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptySzer. Dec. 30, 2009 6:21 pm

na,akkor nem csak szerintem nem passzolt a szereposztás v.v
Birtam mikor az animében Viscount Druitt Sebben Mózest látta,mikor az a jégbárkát összehozta XD
Hát Druitt...,kissé nagyon az ellenkezője igaz XD
(OFF: Hugi,hord,mert igy jobban romlik a szemed....én is szemüveges vagyok.Ill.feltalálták a kontaklencsét Smile ON)

Nem szeretem az ilyen zenét és az előadót,de Grellhez passzolt XD

Sajnos az új évadról és a januárra igért seyuu event-ről semmi hír Sad Remélem nem halasszák el...T,T
Edaniel,láttad az első Seyuu event-et?A frissben minden-féle jó dolgot linkeltem be(vagyis mindent ami új és érdekes azt igyekszem betenni),
többek között az event linkjét Smile Érdemes visszaböngészned a Friss-et Smile

Kis fejtegetés,hogy ki tehette a gyilkosságot:
BA Forum - Who dun it?!

Gothic Symbol
Music of the Night (wall)
Black Christmas (FA wall)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptySzer. Dec. 30, 2009 7:00 pm

Druitt elképzeléseit nagyon bírtam,azokon mindig szakadtam xD
hát én is nagyon remélem hogy egyiket sem halasszák el,mert mindkettő nagyon érdekelne.
én úgy vagyok vele hogy Finniékat semmiképpen nem gyanúsítanám Tanakát végképp nem xD Ciel sem hiszem hogy gyilkos lenne,Seb sem lehet elvégre saját magát nem támadná meg.úgyhogy maradnak a vandégek.közülük meg bárki lehet,bár az a fickó aki elájult...nekem az annyira kamu ájulásnak tűnt... Rolling Eyes
a képek tetszenek,az utolsó nagyon aranyos sir
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptySzer. Dec. 30, 2009 7:57 pm

Móózes... xDD na ez kész =D imádom a vikomtot, akkora idióta ˇ.ˇ
mondom én, Lady Gagát szerintem Grellnek találták ki. ( bár mondjuk nekem mostmár semmi bajom Gagával, annak ellenére, hogy mikor először láttam és hallottam, utáltam mint a bűnt és irritált a feje, mert egy régi, rossz ismerősömre emlékeztetett )
szerintem Grell volt a gyilkos! megölte Sebet, aztán... nos, hogy mit tett azután, nem fejtem ki, mert a Kék fénybe vagy valami kéjes rémregénybe illene xD bár ha jobban belegondolok, fangirl-visítás nélkül nem tudta volna megközelíteni Sebet, és ott már elbukott volna. ˇ.ˇ
azok a képek rohadt jók, főleg az első *.*


Vissza az elejére Go down
Edaniel
Kis Denevér
Kis Denevér
Edaniel


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2009. Dec. 22.
Age : 40
Tartózkodási hely : Szeged

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptySzer. Dec. 30, 2009 7:59 pm

én ugyan nem vagyok az ilyen zenék híve,de az tény,hogy Grellhez és a videóhoz nagyon is illik. a frisseket már megnéztem mind,de amúgy már láttam a seiyuu eventet.nagyon tetszett,csak azt bántam,hogy Ciel seiyuuja nem tudott ott lenni Sad arról nem is hallottam,hogy lesz még egy seiyuu evetn,de jó róla hallani,mert ez is tetszett,biztos a következő is jó lesz ha lesz... nekem nem szokásom a találgatás,de abban én is biztos vagyok,hogy Finiék nem lehettek és ezúttal még Cielt sem gyanúsítanám,pedig sokszor ellene vagyok,de most kivételesen a pártján állok.nekem az az egyenruhás pasas a leggyanúsabb egyébként.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptySzer. Dec. 30, 2009 8:42 pm

Edaniel,mi már egy ideje tudjuk,hogy lesz januárban is(ha minden igaz) seyuu event,ahol már jelen lesz Maaya Sakamoto,Ciel
seyuu-ja,aminek külön örülökX3 Nagyon sajnáltam én is,hogy nem volt ott,de most már ott lesz Very Happy
Vajon be lesz öltözve Cielnek,mint Ono Sebastiannak?Very Happy xD
Nehezen tudom elképzeelni ahogy abból a nőből megszólal az a fiús hang x3

Az első kép nálam is viszi a pálmát,a rajolótól már több képet is betettem.Aki ezt scannelte,
azt irta kommentárul,hogy több képet fel fog tenni.

A gyilkos..hát semmiképpen sem a Phantomhive családból,szerintem az újak közül valaki...
bár ez a Grelles elmélet is lehetséges.Elvégre Grell közkedvelt és keveset szerepelt a mangában(ahhoz képest)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Edaniel
Kis Denevér
Kis Denevér
Edaniel


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2009. Dec. 22.
Age : 40
Tartózkodási hely : Szeged

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptySzer. Dec. 30, 2009 9:06 pm

én idáig nem tudtam,nem vagyok mindig olyan jól informált,meg eleve évközben elég kevés időm van mostanság ilyesmivel foglalkozni.hát jó lenne ha ő is beöltözne,megnézném milyen lenne Ciel ruhájában. nos igen elég érdekesen fog hatni Ciel fiús hangja tőle,bár annyira nem lehet rossz,meg eleve Cielnek nincs egy olyan mély hangja hogy ne lehetne elképzelni hogy egy nő a seiyuuja,bár nekem először kicsit furcsa volt Very Happy végül is Grell is elképzelhető gyilkosnak,bár nem hiszem hogy Sebastiant megtámadná,vagy legalábbis megölni biztosan nem ölné meg.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptySzer. Dec. 30, 2009 11:13 pm

Semmi gond,szerencsére én jól informált vagyok Kuró ügyben és rögtön megirom,ahogy valami fejlemény van.
Elvégre ez a "munkám"(,mint adminisztrátor...többek közt) Smile

2 Nightish/Tarja Kuro amv,amit most találtam:
Kuroshitsuji - She is my Sin
Ciel,the lost One - Nemo
(Ez egy új amv,nem az az egy db ami eddig volt erre a számra.Nekem nagyon tetszik,külön dicséretes,hogy az illető
a szöveghez illően állitotta össze a képkockákat,ezt szeretem!A szám mellesleg szerintem passzol Cielhez...)
Sebastian,Ciel - Damned and Divine
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 12:59 am

Kis fáziskéséssel ^^" Az a Grell-es AMV naggyon nagyon jó Very Happy
Hoztam képet ^^ Ahogy visszaolvastam (2 oldalt ^^') nem láttam hogy lett volna, ha mégis akkor vaksi vagyok és bocsi (:
Kuroshitsuji - Cat ears
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 1:08 pm

jaaaaj, ez a cicás kééész xD akkorát röhögtem xD bár mondjuk a nagy része utána esett le, hogy elolvastam az artist's commentet.... jáj, ez nagyon jellemző Sebre =D és esküszöm ezek után megnézem a Loveless-t. ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 2:27 pm

Az új seyuu event január 31-én lesz,2010-ben!Vagyis pont egy hónap múlva!
A fő informátorunk,Spacecat ott lesz,mint a legutóbbin is,ami nagyon jó,mivel elmondja mi volt és hogy volt ill.
ha ismét fog lehetni DVD-t vásárolni,akkor megveszi és feltölti nekünk!(Merem remélni,hogy igy lesz)
Ez az event fog hivatalos információkkal szolgálni az új évaddal kapcsolatban!

"If anything I think they will stray even further from the manga. Yana has designed some original characters for the anime which really only means more filler. I wouldn't be surprised if the whole second series is filler. We don't even know yet if Ciel will be there... or Sebastian for that matter. In various anime magazines the producer suggested that they could have a totally new demon and master. The other options he put forward were more adventures of Ciel and Sebastian, past stories from before season 1, basically he said the only thing they had to work with at the time was the name Kuroshitsuji. So really it could be anything -_-"
(Spacecat)

Nos...hát én nagyon nem örülnék neki,ha egy új démont és egy új mestert kapnánk!Bár lehet,hogy az is tök jó lenne,de szerintem
már nem lenne ugyan az.Nem szeretem ha ezt alkalmazzák animéknél...több jó animé volt,amit szerintem az ilyen fogásokkal kimondottan
elrontottak.v.v
Az se lenne szerintem egy öt csillagos találat,ha ez az új sorozat még az előzőt egészitené ki....esetleg ha előzményeket mesélne el,
de abból meg nehezen tunék egy egész évadot elképzelni.Az az igazság,hogy aminek legjobban örülnék az az lenne,ha folytatnák a storyt ott,ahol
abbamaradt.És ha emlékeztek,közzé tették a már jól ismert szállóigét:
"では坊ちゃん。。。目を開けて
Now then young master...open your eyes."

Remélem ez nem kamu volt vagy nem változtattak az elképzeléseiken,mert nagyon felcsigázott mindnekit az odézet...
Spacecat szerint nem valószinű,hogy Cielt vagy Sebet(esetleg mindkettőt)kihagynák,az egy öngyilkosság lenne,hogy a szavaival éljek.
Mivel Ciel is ugyanolyan népszerű,mint Sebastian,mindkettőnek nagy fantábora van,ezért valóban logikátlan lenne kihagyni valamelyiket/őket.
Illetve már közzétették,hogy a seyuu-k MARADNAK,szóval ha maradnak,akkor a figurák is maradnak szerintem,ez igy logikus,nem?
Vagy ugyan ezek a seyuuk lennének az új figuráknak?Hát nem hinném...szerintem csak ilyesztgetnek minket v.v
Illetve még egy tény: a mangakától tudjuk,hogy a saját művének az őrült rajongója,fanatikus,hiszen teljesen kiborult mikor az utolsó részt leadták....
és ha őrült fan,akkor gondolom a két főszereplő a kedvencei,ezért sem valószinű-szerintem-,hogy kiiktatnák őket.

"So far she isn't listed as one of the seiyuu attending unfortunately. At the last event she just sent a voice message :/ "
Szóval talán megint nem lesz jelen Maaya....hát szép....szép....De szerintem ott lesz-megérzés-,ill. ő az egyik főszereplő,
emellett az üzenetéből megtudtuk,hogy csak azért nem volt jelen,mert halaszthatatlan dolga volt,vizsgája volt talán?Már nem is emlékszem,de
tudom,hogy nagyon bánkódott.Na meg milyen lenne egy Kuroshitsuji seyuu event már másodszorra Ciel nélkül?-,-

Ismét egy skitz a mangaka blogjából,újévi Seb ^^°
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 091231-thumb-400x400-63
megjegyzés: nekem a tavalyi kép,ahol chibi Seb és Ciel tehenkék voltak,sokkal jobban tetszett...v.v
Bár ha a kolompot nem nézzük Seb nyakában,akkor lehet,hogy ez izelitő akar lenni a valódi,démoni alakjából? happy

What more can I be? (chibi doll)
Sexy Butler (fa)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 2:51 pm

azta... egyre kíváncsibb vagyok. remélem hamarosan jönnek az új infókkal.
az tényleg rettentő nagy érvágás lenne, ha Seb vagy Ciel vagy mindkettejük nem lenne benne a 2. évadban, de úgyse csinálnak ilyet. ( bár személy szerint én Ciel miatt max krokodilkönnyeket hullajtanék xD ) meg aztán, őket kettejüket szoktuk meg, és bármennyire nehezen is ismerem be, Ciel nélkül a Kuro már nem ugyanaz lenne... na, ez az egész ötlet hülyeség, persze hogy mindketten benne lesznek.
talán Seb előző életéből lehetne egy új évadot csinálni, de nem, mert azon meg a Ciel fangilrök akadnának ki, hogy miért nincs Ciel... Seb-ből egy ovát lehetne csinálni, de évadot nemigen.
én annyira nem hiányolom Maayá-t a seiyuu eventről, végülis, nekem mindegy, ki van ott és ki nincs, a lényeg, hogy a sorozat menjen ˇ.ˇ a seiyuu-k túlzottan már nem érdekelnek... vagyis, Seb seiyuu-ja talán egy kicsit =D
ez a kép nem tetszik Sebről, kicsit idétlen xD ha tényleg ilyen csúnya nagy szarvai vannak, bizony mérges leszek a mangakára ˇ.ˇ és az a kolomp... na no comment xD egyetértek, a tavalyi tehénkés aranyosabb volt =D
az a Sexy butler nagyon jó kép... és hogy terpeszkedik rajta a mi kis démonunk... mondtam, hogy egy hímr*ngyó xD


Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 5:28 pm

juj már várom a seiyuu eventet,főleg az évaddal kapcsolatos infók miatt. én nem örülnék az új démon új mester formációnak,Seb nélkül már semmi sem lenne a régi...Cielt még talán tudom mellőzni,bár nélküle is kissé furcsa lenne...szóval maradjon csak minden a régiben,legfejjebb jöjjenek még új szereplők azt nem bánnám Smile
hát ez a kép eléggé érdekes Sebről,a tavalyi az cuki volt,itt meg...hát a szemei tetszenek a többi része kissé béna...főleg azok a szarvak,azok nagyon nem tetszenek,remélem az igazi alakján nincsenek ilyenek >.<
viszont az a sexy butler nagyon ott van... Orrvérzés
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 5:36 pm

az új szereplőket én se bánnám, egy kis vérfrissítés jó lenne. =D
ugyehogy ott van? *.* az a kép kihozza belőlem a fangirl-r*bancot xD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 24 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
24 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: