Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyVas. Jan. 10, 2010 10:03 pm

jujj, hogy apám... ˇ.ˇ vagy helyben kivégezné, vagy félrevonna, és jönne a méhecskés duma xD
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyVas. Jan. 10, 2010 10:14 pm

Az enyém szerintem nem jönne a méhecskés dumával, tudja jól, hogy már vagyok annyira tájékozott a tesómmalXD Szerintem megpróbálná kivégezni, PRÓBÁLNÁ hiszen Seb tuti győzne plusba még kisem lehet nyírniXD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyVas. Jan. 10, 2010 10:22 pm

hát, ha a dolgok reális oldalát néznénk, akkor mire anyámék rájönnének, hogy Seb a fürdőkádban van, már rég beplaccsantam volna mellé én is xD a másik eshetőség, hogy abban a pillanatban, hogy meglátom, fogom magam, aztán szökünk együtt Miamiba vagy Los Angelesbe ˇ.ˇ de előtte kirabolunk egy bankot, hogy legyen miből utazni xD
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyVas. Jan. 10, 2010 10:42 pm

Szerintem is aranyosak a csillagokat kémleleve -//-
A kirándulásuk utolsó napján volt,tetszik ebben az opcióban("cluddle under starts"),hogy maguktól mutogatnak az égre,
összenéznek vagy megöleli az egyik a másikat ^^ Ah...már lassan megöregszenek nekem a simsben v.v Dehát ez az élet rendje,....
mármint démonoknál nem,de mivel nem akarom brutális módon megölni őket,ezért marad az öregség XD
A lányuk éppen ma szült Very Happy Ő már felnőtt,nem lakik a Phantomhive birtokon(a férje Mad Hatter XDDD),a fiuk kamasz,de lassan felnő.
Szóval Sebbyék nagyszülők lettek xD (ilyen beteg is csak én lehetek XD)
Mellesleg mind a két gyerek Seb gyönyörű arcszerkezetét és az ő szemeit örökölték Smile (hiába,a démon gének a dominánsak Very Happy bár midnkettő haja kék...)
Kazuha,örülök,h tetszik és én se gondolok semmi rosszra:D xD Mellelseg ha szabad dicsekednem,a másik fórumon
nem egy embert ösztönöztek a Kuró családos simsképeim simsezésre!Very Happy
Kazuha,ne tettesd,hogy félkegyelmű vagy XD Hát Ciel és Sebastian gyereke!xDDDDDDD
És még mielőtt megkérdeznéd....kóddal csináltam XD Az UFÓktól alapban lehet gyereke férfi simnek is(ha elrabolják a simet...és eleve úgy hozzák vissza),ezért megvan az opció a játékban xD Tudom,h beteg vagyok,de nem bírtam a kisértésnek XD Igy született 2 gyerekük XD Szóval Ciel 2x megtapasztalhatta az "anyaság" örömeit a reggeli rosszzulléttel XDDD (ne kövezzetek meg,kösz XD)
Mellelseg a lányuk Cesia,ha előlrébb megnézed.róla is tettem be képeket.De ha nincs kedved kikeresni,itt egy link a "kezdetekről" és stb:
Klikk
A többiek már látták ezeket,mert ide is betettem őket.Szóval Cesia fia,Johnny lett Smile
Volt letöltött Cieled és Sebed?Én nem találtam sehol,ezért kreáltam magamnak..de a ModTheSimsesek nem akarják nekem felrakni -,-
...a nővérem a tudtom nélkül csinált egy May Rin karaktert és titokban 2 gyereket csinált neki Sebtől...XD

Hugi,ne is beszéljünk arról,h Angelának miket mondott....xD Akkor ugyanis igencsak érdekes dolgott mondott,amivel lebuktatta magát xD
Amúgy te most mire gondolsz,emrt elvesztettem a fonalat XD Ki mit tett és mikor?és mit értesz Ciel részéről?xD
ja és mi volt az utolsó részben amire célzol?XD
Sebnek nem a vékonyak,hanem az anorexiás,betegesen sovány,kislány-gyanús kisfiúk jönnek be -,- xD
Tetszenek a képek?Mostanában minden nap meglepsz Hugi XD

Uh...Seb a kádunkban....nem részletezem,de még abban a pillanatban szörnyethalnék,valószinűleg trombózis végezne velem vagy egyszerűen
felrobbanna a szívem XD

Hogy az én anyám hogyan reagálna Sebre?Ha nem tudná,h démon,akkor szerintem szeretné,odáig lenne érte Very Happy
Hogy miért?Hát mivel szereti a macskákat,ezért eleve megtalálnák a közös hangot,illetve anyu is elég kemény ha konyháróé van szó,
főzhetnének együtt xD Aztán mivel Seb takarítana,ezért még jobban szeretené XD Nem zavarná,hogy a "fiú" huszonéves(volt barátom 22 volt),
hiszen ő aputól 16 évvel fiatalabb Very Happy Szóval azthiszem az én anyukám lenne az egyetlen aki jól fogadná Very Happy De jó mekem!XD
Ha a kádban találná meg.nélkülem,akkor sem szólna semmit,már aludt nálunk fiú vendég(nem kell rosszra gondolni!)....
mondjuk ha én is ott lennék akkor nem tudom mit csinálna,talán el akarna beszélgetni velem,de kétlem,hogy nagyon kiakadna,valami olyat mondana,hogy "Tudtam kislányom,hogy egyszer eljön az idő,mikor felnőtté válsz...." XD
Egy szó mint száz,nem csinálna ügyet belőle Very Happy
De ha kiderülne,hogy démon...1.nem lenne ilyen alkalom,mert nem paktálnék le démonnal v.v
2. úgy is megtéríteném 3.ha ez előbbi nem sikerülne akkor is kitalálnék valamitXD

Black Tea Party sample page
Take my Soul
Lady and her Butler
Chess piece
Ciel's eyes
Sebastian's "death" (colo)
Kuroshitsuji - Phantom of the Opera MMV (SxC)
Nagyon jól vannak összeválogatva a képek,elég jól passzolnak a szöveghez.Nekem tetszik.
Kuroshitsuji - CielxSebastian : All about us
Nem gondoltam volna,hogy ez a Tatu szám passzolni fog,de passzol és ez a verziója kimondottan jó az amv alá...
Maaya Sakamoto's voice
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyVas. Jan. 10, 2010 11:01 pm

Meirin
Jaj, MeirinxSeb!XD A nővéred egy zseniXD Akkor azok zabi gyerekek nem? Vagy hogy mondják az ilyet...
A 2.évaddal kapcsolatban bennem felmerült olyan hülye ötlet, hogy talán most Ash és a királynő lesz főszerepben, ami persze tök hülyeség, bár ki tudja...
szerk:Mei-chan no Shitsuji Az egyik pasi tiszta Ash. Mondjatok bármit, de szerintem ezt a Kuro ihlette.


A hozzászólást May Rin-chan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 10, 2010 11:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyVas. Jan. 10, 2010 11:13 pm

te jóóó ég o.O Nővér, ne sértődj meg, de ez beteges ˇ.ˇ xD egyáltalán, minek nekik gyerek? ˇ.ˇ hát miylen közegbe, milyen mintákat látva nőne fel? xD apu+apu smárol a kanapén, vagy mi? xD de nem szóltam. ez csak egy játék ˇ.ˇ
hát arra gondolok, amiben Ciel leugrott a hídról. arra a részre.
ömm, ha Seb ott lenne a kádban, valószínűleg rálépnék a tettek vadvirágos, pillangóktól nyüzsgő mezejére. ˇ.ˇ de előtte megkérdezném, hogy hol vannak a kamerák meg ashton kutcher xD
hát Lady, te szerencsés vagy, h ilyen elfogadó szüleid vannak... én apámnak nem hozogatnék haza ilyen huszonéves fiúkat, mer kirúgna velük együtt xD illetve, engem visszacipelne, aztán leordítaná a fejem, végezetül pedig hozzátenné, hogy én még fiatal vagyok ahhoz, hogy pasim legyen ˇ.ˇ ( és komolyan, még a szülők vannak elháborodva, ha nem tudnak az ember pasiügyeiről. 1: nem tartozik rájuk 2: nem kell belőle ügyet csinálni 3: tudom mit csinálok. ennyi. ) komolyan, apám már annak se örülne, hogyha filmszínésznő lennék, mert akkor nagy lehetőség lenne arra, idegen pasikkal kéne smárolnom valamelyik filmben =D xD nincs szívem azt mondani neki, hogy mire belőlem igazi színésznő lehetne, már rég árkon-bokron túl járnék, és letojnám, ők mit gondolnak erről, mert ez az én életem, nem az övék, és szeretem az életem, tehát nem szándékozom elcseszni. komolyan, néha olyan fárasztóak anyámék, ha ilyen dolgokról van szó. rettentően középkoriak a nézeteik. ( bár mondjuk ők semmik egyik barátnőm anyjához képest, az mikor rájött, hogy a lánya nem szűz, két hónapra letiltotta netről, mobilját elszedte, nem engedte sehova, de tényleg, alig láttuk, és két héten keresztül nem volt hajlandó hozzászólni. durva. eddig egészen úgy tudtam, a szüzesség olyan dolog, amivel az ember azt tesz, amit akar. )
ja, és bocs ezért a hatalmas offért xD
én ugyan nem lelkiznénk sokat azon, hogy démon, beviszem a szobámba, ozt kész ˇ.ˇ azért csak nem kerülsz a pokolra, mert elszórakozol egy kicsit egy démonnal? vagy igen...? o.O' xD

Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyVas. Jan. 10, 2010 11:19 pm

Egyet értek veled Miz, az én életemmel azt teszek amit akarok ne szóljon be senki, még a szüleim se, legalább is szerelmi téren. Azért mert már nem szűz? O.o Erre inkább nem mondok semmit....
Szerintem ha egy démonnal elszórakozol az már bőven elég hogy oda kerülj, de nyugi, nem te lennél ott az egyetlen. Meg különben is, a démonok sexyk az angyalok meg csak szimplán szépek.
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyVas. Jan. 10, 2010 11:32 pm

kösz xD tényleg megnyugtat, hogy nem én lennék az egyetlen xD
Vissza az elejére Go down
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 2:02 am

lol én is kóddal csinálom a gyerekeket ha nincs kedvem nőt vagy pasit kerítenixD

nekem volt képem a Kuró családomról is csak az is elveszettt T________________T

viszont találtam egy szép vidit: https://www.youtube.com/watch?v=RcLHs15eB64&feature=related


am nemtom ha visszagondolog arra a részre amikor Ciel leugrik a hídról, hát... vagy ezzel akarta még húzni Seb agyát
vagy még megpróbált menekülni
vagy nemtomxD


EDIT: ááá közben megtaláltam ahonnan le lehet húzni őket: http://amy-hotchic.jimdo.com/anime-sims-2-downloads/kuroshituji/

éééélvezeeeeet:D fel is tettem a simset hogy hadd játszhassak velükxD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 6:53 pm

hát engem sosem szekáltak a méhecskés dumával,eleve nekem első osztályban az akkori legjobb barátnőm tartott felvilágosítást,szóval anyáméknak meg a tanároknak már nem kellett fáradniuk xD
hát ahogy apámat ismerem... őt különösebben nem érdekelné a dolog,nagyon kevés olyan dolog érdekli ami hozzám kapcsolódik.ő az engedékenyebb,szerintem,ha találna valami olyat,amiben közös az érdeklődésük Sebbel akor akár tök jó haverok is lehetnének,anyám meg csak csendben mérgelődne Razz
hát mondjuk ha kiderülne,hogy egy démon az már más helyzet lenne...bár mivel nem hisz senki az ilyen dolgokban,így nem lenne belőle nagy galiba,max azt hinnék,hogy olyan rossz vagy valami.
én még kóddal nem csináltam gyereket,mert nem szokásom ilyen párokat létrehozni,jobban szeretem Sebet,egy általam kitalált női karakterrel összerakni és úgy mindenki jobban jár és a gyerek sem csodálkozik,hogy egy férfi az anyja Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 7:53 pm

engem se maceráltak soha a méhecskékkel, azt csak úgy mondtam ˇ.ˇ ( am elsőben én világosítottam fel a többieket xD vagyis, ők azt mondták, én már nem emlékszem ˇ.ˇ viszont azt tudom, hogy nekem is úgy mondta a marcika, azután kürtöltem szét xD szóval nem az én hibám, ő kezdte terjeszteni ˇ.ˇ én csak folytattam kis elsős fejemmel =D )
mellesleg, nem is tudom miről pofázok, mikor most én vagyok az aki Dj Ozitól hallgatja azt a Juicy pen-t xD ( de ez se az én hibám, ez Lizazene, ő hallgat ilyen perverz dolgokat ˇ.ˇ viszont vicces berúgva énekelni xD főleg, hogy a fele társaság azt se tudja közben, hogy tulképpen mit is énekel... =D rohadtul sz*r szám, de annyira, hogy az már jó xP )
nade, az offolást befejezem, ezt csak úgy zárójelben megjegyeztem.
dejóó, vannak Kuros simek, amiket le lehet tölteni? én anno letöltöttem egy helyes férfimodellt, és abból csináltam kisebb-nagyobb alakításokkal Sebet ˇ.ˇ aztán összehoztam a simses magammal xD de gyerekeik nem lettek, és nem is házasodtak össze, mert nem tett volna jót a kapcsolatuknak. ˇ.ˇ


Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 8:50 pm

hát az én Sebem elvette a simses énemet,de viszont magamt szivatom közben,mert mikor elmegy valahova a nő,vagy Seb megy sétálgatni akkor kavar másokkal,de ugyebár amiről a feleség nem tud az nem is fáj neki Razz
én még nem találtam eddig letölthető kuro simeket,de nem jönnének rosszul,mert nem mindig jön össze úgy az alakítgatás,mint szeretném Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 11:13 pm

Én is pont most néztem meg, de korábban se találtam Kuro-s simeket :/ Mondjuk én csak MTS-en néztem, máshol lehet hogy lenne néhány... ^^'
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyKedd Jan. 12, 2010 10:40 am

Én is olyan nehezen találtam meg őket, ezért tettem be a linket egy kicsit feljebb :3
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyKedd Jan. 12, 2010 2:34 pm

Jaj tényleg ^^' De jó, köszi Very Happy *figyelmetlenségből 5-ös*
De várom már az új mangát :3 Olyan rég volt már a legutóbbi izé
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyKedd Jan. 12, 2010 5:15 pm

Hehe XD Örülök, hogy hasznát vettétek.

Én is várom már az új fejezetet, valóban igen hosszú időnek tűnik ami eltelt az utolsó megjelenése óta. Remélem lesz cuki Ciel :3
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyKedd Jan. 12, 2010 7:26 pm

nagyon köszi a linket Kazuha Very Happy
már jöhetne a manga,a felvételi előtt legyen már egy kis szórakozás is...és ha már itt tartunk akkor a második évadot is elkezdhetnék lassan,mert már nagyon furdaja az oldalamat a kíváncsiság Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyKedd Jan. 12, 2010 9:26 pm

Hát igen, tényleg jöhetne már a 2.ik évad. Kezdem azt hinni, hogy csak hülyítettek minket Shocked
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyKedd Jan. 12, 2010 9:35 pm

azt azért nem hinném,hogy hülyítettek,mivel több oldalon is fenn van hivatalosan,hogy lesz...viszont van egy olyan érzésem,hogy januárban mér semiképpen nem fog elindulni,pedig nagyon jó lett volna Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyKedd Jan. 12, 2010 9:43 pm

Hát igen jó lett volna de általában mindig késnek az ilyenekkel nem?:S Nemtom már melyik másik animénél volt hogy fél évet kellett várni T_T

A linket szívesen^^
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyKedd Jan. 12, 2010 9:51 pm

nem igazán szokott zavarni,ha egy anime következő évada késik(bár nem is nagyon szoktam őket számon tartani...),de a kuronál igen is zavar,mert nagyon kíváncsi vagyok.az utolsó rész miatt főleg arra,hogy hogyan is fogják elkezdeni Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyKedd Jan. 12, 2010 10:25 pm

hát igen általában én sem tartom számon és nem zavar mivel nem vagyok hatalmas anime-freak de a Kuró nagyon érdekel X3 És én is kíváncsi vagyok hogy folytatjákX3 Remélem az a szállóige leszxD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptyKedd Jan. 12, 2010 10:31 pm

engem annyira nem izgat a 2. évad... mármint, néha-néha eszembe jut, akkor érzek valami lanyha izgalmat, de annyi dolgom van, és annyi minden másra kell figyelnem, hogy hamar kimegy a fejemből ^^' szerintem ha már lesz, arra is vagy 3 hónappal utána jövök rá xD
amúgy, már remekül haladok a 10. , jubileumi fejezettel =D igaz, kisebb-nagyobb megszakításokkal írom, mert közbe folyamatosan eltereli valami a figyelmem , mint mondjuk az msn vagy a jútub ˇ.ˇ ( de igyekszem =D )

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptySzer. Jan. 13, 2010 4:16 pm

én szoktam a 2. évadról gondolkodni,mert elképzelem,hogy mi lehet benne és sokszor ebből az elképzelésből az lesz hogy beleírom a fickembe xD
én egy ideje abba hagytam most az írás,a kövi fejezetből már két oldal megvan,de most ihlet sincs,meg annyira időm sincs,majd februárban már több lesz Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 EmptySzer. Jan. 13, 2010 6:47 pm

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 31 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
31 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: