Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Kameko-chan
Ember
Ember
Kameko-chan


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. Jan. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptySzer. Jan. 13, 2010 7:31 pm

Jaj mennyit írtatok mióta nem voltam.Több időt kéne töltenem a gép előtt Very Happy Mokcsi olvastam az új fejezetedet,nagyon jó lett,nem hittem volna,hogy Arabella személyisége ekkora fordulatot vesz,de tetszett ez a kis csavar.Mizeria fickjébe is belekezdtem már,de még nem jutottam a végére,ettől függetlenül nagyon jó,minden percét élvezem Smile Hát ami a második évadot illeti... Egy ideje már nem foglakoztat,egyszer majd csak lesz,addig is ott a manga,aminek az új fejezetét már izgatottan várom. Egyébként már régóta agyalok én is egy Kuroshitsujis ficken,de eddig még nem kezdtem bele,mert elég kevés időm van mostanában,meg annyi ihletem nincs is,hogy egy hosszabb életű ficket írjak...Bár egy egy fejezetes is megtenné,tőlem még az is soknak számítana,nem vagyok valami nagy író....
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptySzer. Jan. 13, 2010 8:12 pm

örömmel hallom, hogy tetszik, Kameko-chan! =D
valahogy én is így vagyok vele, majd lesz ami lesz, de nem türelmetlenkedek. per pillanat leköt a saját kis történetem alakítgatása meg a félévi hiszti. ( bár igazából, nem nagyon erőltetem meg magam, nehogy azt higgyétek ˇ.ˇ )
én mindenkit csak biztatni tudok az írásra ^^ jó kikapcsolódás, remekül le lehet vele vezetni a feszültséget, és a fogalmazási készség is javul... bár abban nem vagyok biztos, csak gondolom xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptySzer. Jan. 13, 2010 8:34 pm

mindenkinek tetszett ez a kis csavarom,lehet hogy több ilyet kéne beleraknom a sztoriba Very Happy
én már hiába eröltetném meg magam nem mennék vele semmire,elvégre már pénteken van a félév...szóval már felesleges bármit is tennem,így már csak a felvételi van ami még húzós és utána végre nyugodtan folytathatom a lazsálást és a sztori aktív írását Razz
hát attól függ ki írja a történetet,mert ha egy alapból reménytelen eset akkor nem fog javulni a fogalmazási készsége xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptySzer. Jan. 13, 2010 9:34 pm

Hm...nem hinném,hogy Ash és a királynő ekkora szerepet kapnának....eleve ha Ciel vagy Seb kiamarad,akkor megveszik minden fangörl és gyilkolni fognakXD

Hugi,tudom,hogy az,de nem tudtam ellenállni a kysértésnek xD Mellesleg sosem szoktam ilyet csinálni,első és utolsó eset volt v.v
Minden egyéb családom "normális" a simsben....mármint ha a vámír-vérfarkas-zombi stb családokat normálisnak lehet tekinteniXDD
Mellesleg Hugi a lányuk már férjnél van és a fiuknak is kinéztem feleséget,szóval ők már nem örökölték a sérült Ciel-géneket ^^°
Tudom,h szülő szinten szerencsés vagyok,hálát is adok érte az égnek,nagyon jófejek a szüleim,pedig már nem mai csirkék (apu idén 70) v.v
Ha "elszórakozol" a démonnal akkor bizony az nagy baj,ha a vallást nézzük,pokolra jutsz,bár ha meggyónod,akkor lehet,hogy van ,ég esélyed a menekülésre,
de meg kell tisztulni.olyan sátánisták,akik rendszeresen áldoznak meg ilyesmi,azokat nem egy esetben megszállták démonok.
Nem szabad(na) démonnal érintkezni,még csak szóba sem szabad vele állni,ha megjelenik.pl az ördögűzés többek közt ezért is borzasztóan nehéz,mert
a pap nem szólhat a démonhoz/sátánhoz,nem kommunikáhat vele,az hiába kérdezi.És nem kérdezhet rá h pl "miért pont ezt a teset szálltad meg?" stb
A démon eleve azért kacérkodna veled és próbálna megfektetni,hogy ezzel téged bűnbe csábítson és a lelked elkárhozzon,hogy Isten bosszantsa.
Ha valóban egy démon igy közeledne/-ik egy emberhez,akkor semmi esetre sem az ember vonzza,a bókok hamisak,utálják az embereket.
Azért az offra vigyázzunk,eleinte még kapcsolódott a témához,de msot már kezd off lenni...

Ciel nem "leugrott",szerintem simán nem bírta tartani magát.Az oldalában lőtt sebbel,fél kézzel tartotta magát és eleve gyenge fizikumú.
Én eegy percig meg nem tartom magam fél kézzel...illetve elég magasan volt.A mosolya simán azt jelentette-szerintem-,hogy minden eddigit köszönö és
tudja,hogy már vége,lejárt az ideje.Ha bírta volna magát tartani és élni akart volna,akkor nem engedi el.
Hát nekem ezek a Kuro simek nem igen jönnek be,a sajátommal elégedettebb vagyok....és Cielt miért rakják kisgyereknek legtöbben?
a 13 éves az már fiatal kamasz,nem gyerek!Én ezért raktam tininek....mert amúgy is 15 simsnapig tinik...
Ha valakit érdekel,bármikor mailben elküldhetem az én Kuro simeimet...és felteszem ha végre a MTS engedélyezi -,-
Vagy megaupload-ra....de a MTS-re nagyon pipa vagyok,már csomószor szenvedtem a feltöltéssel és sose jó nekik...emrt "nem hasonít eléggé",
hát ne is haragudjanak,de a Sebbym igen is nagyon hasonlít -,-
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptySzer. Jan. 13, 2010 9:47 pm

hát remélem,hogy Ash és a királynő nem kapnak nagy szerepet a kövi évadban,mert nem vagyok kíváncsi a királynő és egy angyal ténykedéseire.akkor már inkább Ciel választom xD
én sem hiszem,hogy Ciel leugrott. ha egy lőtt seb lenne az oldalamban én sem bírnám,főleg ha még egy kézzel is kapaszkodnék... (főleg hogy a jobb kezem alapból sérült... -.-) de az biztos,hogy Seb meglepődött,mikor Ciel lezuhant. nem tudom,hogy miért,lehet azért,mert Ciel beletörődött a vele történtekbe és nem kűzdött tovább és ez meglepte Sebet. ez akár egy indok is lehetne amiért életben hagyja a fiút és ami miatt megy az élet tovább. hát remélem valami ilyesmi fog történni Smile
én is gyereknek raktam először Ciel mikor megcsináltam,de aztán tváltottam a tinire,mert gyerekként nem lehet mindent beállítani neki és nem szeretek utólag állítgatni mikor felnőnek a gyerekek...
én azért letöltöttem Grellt,Sebet és Cielt...hát Seb és Ciel annyira nem tetszik,de Grell egész jó és a ruhája is nagyon jól sikerült Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptySzer. Jan. 13, 2010 9:49 pm

Kagoooo, engem érdekelnek a Kuro simjeid *.*
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptySzer. Jan. 13, 2010 10:01 pm

(te jéézus isten, most komolyan elgondolkodtam azon, mit szólna apám, aki világ életében elég vallásos volt, és engem is úgy nevelt kicsi koromban, ha meglátná ezt a démonos feltevésem o.O szegény... biztosan megütné a guta ˇ.ˇ bár igazából én sose voltam túlzottan vallásos... mármint, csak annyira, amennyire kell =D nem szoktam templomba járni, nem ismerek papokat, imádkozni is csak akkor szoktam, ha nagyon kell valami, és úgy élem az életem, ahogy nekem tetszik, fittyet hányva bármiféle keresztény tanokra, de azt nem vonom kétségbe, hogy van menny meg pokol meg a jóisten és az ördög ˇ.ˇ ez nekem olyan evidens pici koromtól kezdve xD ˇ.ˇ )
akkor valószínűleg Ciel is ugyanúgy lehetett, mint Sweeney a legvégén, mikor megölt mindenkit, és már a felesége sem volt az övé, ezért hagyta, hogy a kissrác megölje... szerintem eléggé közös ezekben a bosszúálló karakterekben ez a fajta lemondás. úgy értem, csak a bosszúnak élnek. és mikor végeztek, már nincs minek élniük. ( és milyen értelmetlen dolog a bosszú... )
nekem már nincs simsem, letöröltem a gépemről, mert kellett a hely a TR Underworldömnek ˇ.ˇ

Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptySzer. Jan. 13, 2010 10:11 pm

Jaj, én azon majdnem bőgtem mármint amikor Sweeney meghalt... Sad Menny meg Pokol meg Isten és Ördög szerintem is van, meg valami biztos hogy van a halál után is, nem csak a nagy üres semmi. Legalább is én ezt szeretném hinni, így nem is félek annyira a haláltól mint a többi ember. Én sem vagyok valami vallásos nem járok templomba, nem imátkozom semmi ilyesmi. De ha a démon egy olyan sexy testben van mint Seb, akkor nehéz neki ellenállni, bár szerintem ha túlzottan kacérkodik akkor azért lehet sejteni valamit.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptySzer. Jan. 13, 2010 10:13 pm

(engem sosem neveltek vallásosnak,tehát én imátkozni sem szoktam meg semmi...)
mindig megvannak azok a bizonyos közös vonások az ilyen karakterekben Very Happy
hát nem tudom hogy én mit tennék,ha találkoznék egy démonnal...nem gondolkoztam ezen soha,mivel elég kevés eseélye van annak,hogy ez megtörténjen,de nem hiszem,hogy az lenne az első gondolatom,hogy ez biztos egy démon...
nekem mivel megvan már az összes kiegészítő és a fene tudja mennyi letöltött cucc,így az a háromnegyedét elfoglalja a memóriámnak xD
de amúgy mostanában csak a kuros családommal játszom.tegnap létre hoztam Arabelláékat simsben Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptySzer. Jan. 13, 2010 10:21 pm

Még ha nem is démon, ha valaki már nagyon flörtöl veled azzal jobb vi9gyázni. Legalább is nem szabad szobára mennni vele rögtön.
Bár ezt eddig nem is tudtam, hogy a pap nem állhat szóba egy démonnal, ha megszáll egy testet meg úgy egyébként sem. Kösz az infót Lady!
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptySzer. Jan. 13, 2010 11:30 pm

Hugi,ezt már egyszer elmondtad(de nem baj) Very Happy
Hát megrögzött fanatikus én se vagyok(mint már mondtam),de azért járok templomba és imádkozom is.
Remélem nem kerülök szembe egy démonnal és ha ne adj' isten igen,akkor allen tudok állni.

A simeimet valahogy sehova se engedi a rendszer feltöltnei...nem tudom mi van vele!Mailben sem engedi elküldeni,pedig már küldtem őket!o.o
Majd megpróbálom holnap...:/

Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 8:55 am

én alapból azt sem tudom,hogy hogyan lehet egy simet létrehozás után felrakni valahova,de annyira nem is izgat,sosem tudtam elég élethűen megcsinálni őket Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 11:05 pm

Kuroshitsuji - Poor Thing áh, ez nagyon jó lett!
SebasCiel: Tik tok! ez a vidi is nagyon jó, a zenérőm már nem is beszélve.
Kuroshitsuji - Sherlock Holmes Trailer (2009)
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptyPént. Jan. 15, 2010 4:11 pm

ezek a videók nagyon jók a Sherlock Holmes-os videót már láttam és nagyon imádom Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptyPént. Jan. 15, 2010 10:01 pm

Nagyon jó videók Very Happy

Két dolog is az eszembe hozta a Kurót a napokban,a suliban...az egyik tény,hogy az egyik barátnőm egy nagyon csini csizmát vett,
abba jár suliba....fekete,lakkozott,térdig érő,magas sarkú.Gondolom mindenki arra gondol,amire én.
Nagyon jól áll neki,sötét farmer miniszoknyával,fekete vastagharisnyával...!És mindig Sebbyt juttatja eszembe....v.v
A másik a mai biosz óra....az meg Cielt juttatta eszembe.A mellékvesék hormonális szabályozása volt a téma(többek között)
és a tanárnő szépen diktálta,hogy "Androgén hormonok" és fűzte máris hozzá a magyarázatot(már tudtam mi fog következni,mert ismerem az androgén kortikoszteroidokat),hogy ez a másodlagos férfi nemi jellrg kialakulásáért felel,erre hat.Aztán jött az,hogy milyen problémák lehetnek ezzel,pl van hiánybetegsége,mikor túl kevés termelődik (Lady magában az óra alatt: Ciel Ciel Ciel Ciel Ciel Ciel.... - az első padban ülök ráadásul o.o) ill.említette a tanárnő,hogy ugye ez a nőkben is megtalálható csak éppen kis mennyiségben (Lady magában az óra alatt: Ciel lány?! Ciel lány?! Ciel lány?! Ciel lány?!)....szóval,el tudjátok képzelni mit éhettem át ^^° xD

Hétvégén valószinűleg jön az új fejezet Smile

Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptyPént. Jan. 15, 2010 10:11 pm

igen Lady, arra gondolunk, amire te =D
de énis akarok olyan csizmát ami Sebnek vaaan T.T ( lakkozott ribicsizma rulez xD ) mert most csak simán magassarkú, rövidebb szárú csizmám van. ez is nagyon csini, főleg a szűk, grafitszínű, sötét, szakadásos csípőfarmeremmel, meg a fekete, extraszűk csőgatyámmal, de a szoknya ribicsizma nélkül nem ugyanaz ='( bár azt is tudom, hogy most télen jól hozzászoktam a magassarkúhoz, nem egyhamar fogok leszokni xD ( ami baj, mer szétmegy 20 éves koromra a lábam, mint a fene ^^' de ha egyszer olyan csinosak, és még magasabbnak is tűnök bennük, mert amúgy nagyon kis alacsony vagyok ˇ.ˇ )
jajj mamám, ezek a bonyolult biológia szavak, hülye vagyok én hozzá xD engem a biosz csak annyiban érdekel, hogy anatómia ( a rajz miatt) meg ugye helyes életmód és táplálkozás, de az már csak a fogyós műsorok miatt =P eléggé érdekel a táplálkozástudomány, nem tudom miért ˇ.ˇ ( meg a divat és a stylistolás is, de az nem tartozik ide xD )
hát, én simán el tudnám képzelni Cielről, hogy lány... vagy az is lehet, hogy hermafrodita ˇ.ˇ erre még egyikőtök se gondolt?


Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptyPént. Jan. 15, 2010 10:25 pm

az ilyen csizmákról nekem is Seb szokott eszembe jutni,csa az egyik osutálytársaméról nem,mert neki olyan szörnyen áll hogy az már fáj és emiatt nem tudom Seben elképzelni...
én nem szeretem a magassarkú cipőket,ezért nincs is.
sosem szerettem a bioszt és nem is fogom így nem hiszem,hogy valaha annyira fogok figyelni,hogy valami olyat halljak az órán amiről Ciel eszembe juthatna xD
nekem mindegy hogy Ciel lány vagy fiú,bármelyiket állítjuk a másik nemre való jellemzők is szóvl nagyon nehéz eldönteni,hogy ő most mi is valójában Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptyPént. Jan. 15, 2010 10:29 pm

Sajna nekem asszem' továbbra is gyilkolja a lábamat a magassarkú T.T De mivel elég vastag a lábam,ezlrét nekem a ribicsizma nem állna jól v.v
Szerencsére én simán emgjegyzem a biológiai szakszavakat,áldom réte az eget (off a tegnapi kémiadogán fel kellett sorolni a DNS bázisokat és rajtam kivül senki se tudta megjegyezni a nevüket o.o én odairtam azt is,hogy melyiknek milyen váza van X3 - hiába,passzióm on)
hermafrodita?erre nem gondoltam,de durvább,gusztustalanabb elváltozásokra igen.amiket inkább nem részletezek...


Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptyPént. Jan. 15, 2010 10:39 pm

( hidd el Lady, meg lehet azt szokni. először én is féltem, hogy szétszedi a lábam, de csak első nap fájt egy kicsit, utána már minden gond nélkül mászkáltam benne mindenfelé egész nap Smile még futni is szoktam benne xD )
jaj, a kémiát inkább ne említsük... 3as leszek belőle félévkor ^^' ( pedig ha belegondolok, milyen szépen álltam, mielőtt becsúszott volna az az 1es a reakcióegyenletes doga miatt... na pff. gyűlölök számolni, és gyűlölök mindent, ami számolással vagy hülye egyenletekkel kapcsolatos. és mérni is utálok. tiszta szívemből. b*ssza meg a fizika is meg a kémia is -.-' meg a föci, mert az meg unalmas ˇ.ˇ )
viszont irigyellek Nővér, amiért neked van érdeklődésed a genetika, meg ehhez hasonlók iránt. engem sosem kötöttek le igazán a természettudományok, mert nem sok lehetőségem volt a kreativitásom kibontakoztatására, de ha már én nem élvezhetem ki, te használd ki, hogy szereted =D
ne részletezd, anélkül is elképzeltem ^^' ( aztajesszusmariskám de durva ... o.O' )

Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptyPént. Jan. 15, 2010 10:54 pm

ÁÁ!MEGVAN az új fejezetet,hogy csinálta?!megszerezte!!!ÁÁ és ezeek a spoiler képek!!
Ciel nagyon kiakad a halott Seb láttán,jaj,de durva és a fangörlök sikitozni fognak,á!!!énm emg agyvérzést kapoK!!
(Ciel ráveti magát a halott Sebre oO'' biztos nekrofil...)
Download Kuroshitsuji 41 RAW
Download Kuroshitsuji EXTRA colored pages

Kuro chapter 41 SPOILER!!!Nagyon kemény,idegeket tépő képsorok!
Spoiler:
De Seb mirét nem éled föl?!hiszen fel kéne neki!hiszen mikor még a manga elején szétlőtték,akkor is felkelt!
lehet,h csak Ciel szavára vár?neki kell mondania,hogy felkeljen?nem??akkor is Ciel szavára szedte össze magát...
de ha többiek látták halottan(furcsa lenne ha felkelne:P)...lányok,csak nem már közeledünk a manga végéhez?!!!!!!!
és Ciel msot nagyon kiakad és legutóbb a szeme se rebbent!ááá!

És jön egy második Musical,ahol sajnos nem az a Ciel lesz,aki eddigi,hanem egy-szerintem-bénább -,-
De a Seb már kezd hasonlítani SebreXD
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 2z9mdr4
Májusban lesz a bamutató.Szerintem inkább Sebet válthatták volna le...a kis Shogoval nem volt semmi baj,bár túl magas volt Cielnek -,-
Nishii Yukito lesz az új Ciel...nekem nem jön be a feje,bár a magasság megfelel...
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptyPént. Jan. 15, 2010 11:12 pm

aztarohadtmindenit neki! o.O hogyazta... Seeeeb, Seeb... *brühühü* nagyon sir úgy elszomorodtam, olyan... olyan sajnálnivalóan néz ki így vérbe fagyva, legszívesebben én is odarohannék hozzá, és leborulnék, és össze-vissza bőgném magam. ˇ.ˇ ( Miznek beindult az írói fantáziája, magában már A Manderley-ház asszonyát látja, meg a halott Rebeccát, és a Maximért mindenre kész hősnőt, aki még akkoris kitartott mellette, mikor kiderült, hogy megölte Rebeccát, és mellette volt akkoris, mikor az újságírók és a paparazzik elöntötték a birtokot... nemtom, ez most hogy jön ide, de nekem a Rebecca/ Manderley-ház asszonya jutott róla az eszembe xD ) na, szóval énis ott feszítenék hősiesen a holttest mellett, fekete gyászruhában, gyászfátyolban és kis kalapban, miközben a nyomozók megtesznek koronatanújukká xD nem tehetek róla, egyszerűen imádom a 20. század eleji krimiket meg a pszichodrámákat, gyilkosságokat, meg a lélektant ˇ.ˇ ( meg Hitchkockot =D )
az a kalitka vörös madártollakkal nagyon emlékeztet valamire... asszem a Rule of Rose-ban volt az egyik csajnak egy vörös madara, amit mindig egy kalitkában hurcolt, és egyszer eltűnt... aztán döglötten találták meg, de a csaj tovább hurcolászta az üres kalitkát. nem hiszem, hogy a kettő kapcsolódna egymáshoz, de érdekes hasonlóság.
csak SebxCielt ne megint... -.-' léégyszives, nem akarom Ciel szerelemittas kifakadásait nézni a halott Seb láttán, jó? Yana kisasszony, légyszi kímélj meg tőle xD

Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptyPént. Jan. 15, 2010 11:33 pm

Véleményem a fejezethez:
Seb megrajzolása nem tetszik.Sok jópont ,hogy elég hosszú és vannak extra szines képek!
A mangaka perverz hangulatban lehetett,mert Meirin is szinte kompromittálva lett,Ciel is a 20.oldalon keményen bepózol (XD) és aztán
ahogy lerohanja Seb(holttestét)oO És az író fantáziálgatása/találgatása Mairin és Seb nem létező viszonyáról...XD
Képzeljétek,volt egy "megérzésem",hogy Ciel megérzi Seb halálát vagy hasonló...nem értem ugyan a fejezetet,de nekem úgy tűnik,mintha valami hasonló történt volna,bár lehet,h tévedek...
Minden esetre renkívül izgalmas volt,a 33.oldalnál azthittem kitépem a hajamat és kaptam egy nagy adrenalinlöketet o.o
Ciel olyan kis édes,szerencsétlen volt a ledöbbent arccal és haogy Mairinnek vissza keleltt fognia(nem mintha sikerült volna neki)....Q///Q
Aztán nem értem mit csinált...miért lépett(-,-) Sebre,de gondolom ott azt modnja neki,h keljen már fel,nem rédeklik a többiek,élve akarja látni Sebastiant.
Azért valóban nagyon sokat jelent neki,a 33.oldalnál is láttuk és végig,és valóban egy világ dőlhetett benne össze mikor nem éledt fel a szavára(mert gondolom ez történt,igy lenne logikus),nem csodálom,h eluralkodott rajta a pánik.
Én megbolondultam volna a helyében,az biztos....
Hú...de durva amint kitépi Seb mellkasából az a golfütőt.....juj...nagyon kifejező képek,a managka kitett magáért!
és a 40.oldal ahol remegő kézzel tudatosítja...hát...kegyelten jól sikerült a mangakának,elréte amit akart!
Megszakad a szivem Cielért(Sebnek úgy se hiszem baja lesz,ez durván hangzik,de tuti visszatér...),ahogy a 42.oldalon nem akar elmenni Seb holttestétől,
ahogy kapaszkodik bele,annyira megható...Q///Q
Mit mondhatott Lau?!Nem birom kia folytatásig!nem fogok tudni aludni!!!!nem birok egy hónapot várni!
DE MI LESZ MOST,EZEK UTÁN?!

Hugi,nyugodj meg...Seb tuti nem végleg halt meg...akkor vége lenne a mangának,na és ki vinné el Cielt?Ciki lenne ha öngyilkos lenne...
Nálam mellesleg a Lacrimosa megy...
Ez az utolsó mondatod nagy volt XD Hát...nem tudomh,ogy ezt a megnyilvánulást szerelemittasnak lehetne-e nevezni...annyit láttat a jelenet,hogy Ciel
renkdívül ragaszkodik(nem beszélek múltidőben)Sebhez és teljesen lesokkoltáka történtek.....nagyon jó kis pszichológiai bemutató volt...
A gyilkosnak erpnek keleltt lennie,ha bele tudta vágni a golfütő fejét egy férfi mellkasába....szerintem a másik szolgája volt a Királynőnek,őt eleve nem is láttam ebbena fejezetben.....hol lehet?Razz kizárásos alapon....Lau tud valamit...
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptyPént. Jan. 15, 2010 11:47 pm

én megvárom az angol folytatást, addig nem kezdek bele ˇ.ˇ ( bár már tűkön ülök *.* )
egyet mondj meg Lady, Hitchkockos volt? xD mármint, a hangulat. ( most rámjött a Hitchkock-láz, épp a Manderley-ház asszonyát nézem... Laurence Olivier olyan jóképű ^^ xD hahh... imádom a régi, fekete-fehér filmeket, azok voltak az igaziak )
biztos nem végleg, de azért elszomorodtam ám tőle ˇ.ˇ kishíján megütött a guta.
ragaszkodik, oké, de ragaszkodjon már kicsit visszafogottabban xD szerintem csak a saját bőrét félti... most hogy úgy tűnik, nincs itt a démoni óvóbácsi, a kis Cielke szabad préda lett... friss pocokhusi a keselyűknek =D

Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptyPént. Jan. 15, 2010 11:57 pm

A hangulat....hát nagyon feszült volt...olyan Yanás xD Azért Hitchkock-al nem lehet a mangakát említeni,ne túlozzunk X)
SZámomra nagyon izgalmas volt,csodálom,h kibirod a forditásig.

Démonokról jut eszembe...ez kis off,de itt említem.
Egy fiatal pap ismerősömnek van egy ismerőse(lol,ez jól kezdődik,mi?Very Happy),akivel én nem találkoztam,
mert midnig dolgom volt,de pár barátnőm igen.Az illető nem idevalósi,spanyol ha nem tévedek,néger.
Neki van egy...hát...hogy is fogalmazzunk....tehesége?
Mikor először imádkozta a rózsafüzért,csukott szemmel,valamit hallott...mintha sok bogár lett volna követlenül mellette
és azok zümmögtek volna(a történetet mesélték nekem,mint mondtam,sajnos személyesn nem hallgathattam végig)...mikor kinyitotta a szemét...
látta a démonokat.Azt mondta tele volt a szoba velük,rútak voltak...és ő látta őket!
ez volt akezdet,azóta látja a démonokat...nem szereti amgát "ördögűzőnek" híni,egy más kifejezés van rá,amit sajnos nem jegyeztem meg...
hogy ez pontosan mit takar,nem tudom,de azthiszem el tudja kergetni a démonokat.Az Egyház persze tud erről és jóváhagyják,
elvégre egy pap mutatta be a mi vallási társaságunknak,ez a garancia.
Szóval aki eddig szkeptikus volt....lehet,hogy ez a történet meghatja.
Én bizonyára maj' meghaltam volna a helyében,borzalmas lehet látni a démonokat!még angyalokat hagyján...na
de a démonokat!Istennek bizonyára tervei vannak az illetővel,de nem irigylem...

szerk.:
Az +j musical címe:
"Kuroshitsuji - The Most Beautiful DEATH in The World - 千の魂と堕ちた死神"
Szóval...utolsó musical valószinűleg és itt is meghal Ciel,legalább is a címe alapján.Mit gondoltok?
Szerintem a mangában is már a tetőpontnál vagyunk a drámai szerkezet szerint és most már csak a hanyatlás jön....
Nincs kiút.A végsők közelednek(ezt persze még csomó fejezetigm húzni lehet).
Arra is gondoltam,hogy Seb azért nem kel fel(direkt),mert akkor lebuktatná Cielt és önmagát és akkor meg kellene
ölnie mindenkit aki a házban van,Cielen és magán kívül.Szóval elég húzós és feltünő lenne....de igy sem tudom,hogy mit fognak csinálni,hogy
ne bukjanak le.Én mondtam,hogy az az animés kép,ahol Ciel Seb koporsójánál van nem csak egy szép kép,csak senki nem hallgatott rám!v.v
Yana nem szokott csak úgy rajzolgatni a semmibe....v.v
Lényeg,szerintem nem fogják tudni ezt megúszni,nem lehet már semmi a régi,nem tudom mi lesz,de a vég,az biztos!
Most olvasom,hogy az új musicalben shinigamik lesznek,meg lelkek,szóval lehet,hogy még sem Cielre irányul ez a halálos dolog...
Átnéztem még 1x az új fejezetet és az egyik Királynő testőre nincs egyszer se mutatva!Szeirntem ő lesz a gyilkos,az a Brad kinézetű....tudjátok melyik.
És szerintem ezek ketten meg angyalok...valahogy olyan Ash-es a stílusuk és a kinézetük v.v
Szegény Ciel....az utolsó oldalon tisztára remeg mikor elkísérik,megszakad a szivem!Q/////Q

Chelsea Drop
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 1:40 pm

O_____________________________________________O

Ne......T_T Aaaaaw Sebby T_T Olyan rossz volt így látni... nagyon drámai fejezet volt, ées volt Ciel amikor aludt. Meg annyira tetszett mindenki haja! Most olyan más volt vagy nemtom:D Aaaaaw de jaj.... T_T Hát most ez nagyon felcsigázott. Szerintem nem közeledünk a végéhez, ez talán csak egy újabb arc, utána jön egy másik... vagyis én ebben reménykedekT_T Szegény Ciel T_T Szegény úgy összeomlott, úgy sajnálom T___________________T
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 32 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
32 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: