Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyPént. Jan. 01, 2010 1:35 am

na, kész az amvm =D
If U seek amy
remélem tetszik! ^^
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyPént. Jan. 01, 2010 5:33 pm

most néztem meg a vidódat Miz és nagyon jó lett,nem csalódtam benned Very Happy
tegnap nem folytattam a fickemet,csak három oldal jött össze,de az is több volt,mint amennyit vártam Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyPént. Jan. 01, 2010 6:27 pm

LOL! Nagyon jó lett Miz, nem csalódtam benned! Smile
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyPént. Jan. 01, 2010 7:56 pm

hát, örülök hogy tetszett! ^^ ahhoz képest, hogy Britney Spears szám, szerintem sikerült kihoznom belőle amit lehetett ˇ.ˇ xD
mellesleg, remélem mindenkinek leesett, miért pont az I'm your favourite drug-ot választottam a végére... =D
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyPént. Jan. 01, 2010 8:09 pm

igen az nagyon is értehtő hogy miért is azt választottad Very Happy
én is elkezdtem csinálni egy videót,mert most nagon rákattantam a Muse egyik számára és szeritnem az illik hozzá.aztán majd meglátjuk mi sül ki belőle,bár elég nehezen boldogulok a movie maker-rel,más meg nem áll jelen pillanatban a szolgálatomra -.-
a fickel amúgy egész jól haladok,de ma még biztos nem lesz készen....
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyPént. Jan. 01, 2010 8:17 pm

akkor örülök, hogy átjött az üzenet xD
ne is mond, a movie maker az egyik rémálmom ˇ.ˇ mindig lefagy, meg nem hajlandó működni. szerintem a sony vegas jobb, bár ahhoz meg nem értek eléggé =D
az én ficem most per pillanat szünetel, megakadtam. az a baj, hogy ilyenkor annyi ötlet kavarok bennem, csak mind későbbre szólnak, mint ahol a történet tart xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyPént. Jan. 01, 2010 8:22 pm

nekem egy ideje nem mükszik a sony vegas újat meg nem enged letölteni,úgyhogy marad a movie maker...nekem mostanában nem fagy le,de olyan egyszerű,hogy még így is hogy Kuro vidit csinálok,még így is olyan béna... -.-
én most jól haladok,csak nem elég gyorsan xD

edit:
elkészült a videóm ^^
szerintem nem olyan jó,de csak ennyit tudtam kihozni a movie makerből...
Kuroshitsuji - Endlessly
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 9:57 pm

ó, én már láttam is tegnap, szerintem nagyon jól sikerült! =D amit a szövegből kivettem, szerintem jól összepasszintottad a jelenetekkel, de ha nem is, a ritmus megvolt benne, ami fontos egy videónál, volt lendülete. ˇ.ˇ movie makerrel is lehet jó videókat csinálni, csak érteni kell hozzá =) szerintem remek lett! ^^
na, én meg haladok már a 9. fejezettel, már 9 oldal van meg, és nemsokára be is fejezem. ˇ.ˇ és le merném fogadni, azért sikerült folytatnom, mert újra megjött az ihlet, hála Autumn kisasszony egyik gyönyörű instrumentális számának =D ( ez a nő mindig inspirál *.* ) és pont olyan hangulatba hoz, ami még illik is a történethez. La Folia a zene címe amúgy, és eredetileg egy Arcangelo Corelli nevezetű barokk zeneszerző agyszüleménye ˇ.ˇ ( na, erről a fickóról se hallottam eddig, de minden nap tanul valamit az ember, igaz? xD bár, lehet, hogy gáz, mert a wiki szerint jelentős zeneszerző... mindenesetre, ez a La Folia valami mesés, nagyon tetszik )

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 10:18 pm

örülök hogy tetszik.a szövegre nem igazán figyeltem,csak úgy rakosgattam a nekem tetsző jeleneteket,de így mikor néztem a kész videót tényleg olyan volt,mintha néhol direkt úgy raktam volna a jeleneteket Very Happy
nekem eddig 5 oldal és a 6. -nak a fele van meg,tehát én is haladok Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 11:42 pm

rajzoltam egy fanartot végrexD tervezek még majd ^^

http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2010/001/7/0/Yes__my_lord_by_Manta_fan.jpg
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyVas. Jan. 03, 2010 1:06 am

De aranyosan mosolyognak légyszii-örülős
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyVas. Jan. 03, 2010 1:37 am

hihihi köszi a favotxD
nemtom mért mosolyog egyébként Ciel..xxD


bewaccsoltalak *.*
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyVas. Jan. 03, 2010 12:05 pm

ez aranyos lett,nagyon tetszik Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyVas. Jan. 03, 2010 12:26 pm

Kazuha írta:
hihihi köszi a favotxD
nemtom mért mosolyog egyébként Ciel..xxD


bewaccsoltalak *.*
Szivesen ^^
Az a mosoly illik rá, meg különben is mosolyoghat nyugodtan Orrvérzés

Visszavaccsoltalak (:
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyVas. Jan. 03, 2010 1:05 pm

tényleg jó az a fanart! Smile Nagyon kis aranyos chibi fejük van! Smile Ügyi vagy!
Vissza az elejére Go down
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyVas. Jan. 03, 2010 3:09 pm

köszi mindenkinek^^ akkor majd rajzolok egy olyan képet amit normálisan is mosolyogxD Én szeretem ha mosolyog *.*
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyVas. Jan. 03, 2010 3:10 pm

én meg csak akkor szeretem Cielt amikor mosolyog,nem bírom azt a savanyú ábrázatát xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyVas. Jan. 03, 2010 4:15 pm

én mindig, mindenhogyan szeretem CieltxD De azok a fejei a legjobbak amikor valaki piszkálja és idegesxD Az milyen jó volt már amikor mondta az animében hogy vaúxDDDDDDDDD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyVas. Jan. 03, 2010 4:24 pm

én egyébként sehogy nem szeretem,engem kifejezetten irritál.na de azt én is szeretem amikor piszkálják csak gondolom nem ugyan azzal az indokkal amelyikkel te xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyVas. Jan. 03, 2010 4:38 pm

Akkor végre ketten vagyunk Kazuha hurrá-örül
Én a gonoszan/sunyin/sejtelmesen mosolygós fejét szeretem, de az sem zavar ha nem mosolyog <3
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyVas. Jan. 03, 2010 4:54 pm

tudnék én még hozni a fórumra Ciel fant és akkor már hárman lennétek xD
na jó talán még azt a sejtelmesenmosolygó fejét és elviselem,de Seb mosolygásain nem tud túl tenni Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Kameko-chan
Ember
Ember
Kameko-chan


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. Jan. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyVas. Jan. 03, 2010 5:21 pm

Üdv mindenkinek,Mokcsi köszi az ajánlást Smile Nagyon imádom ezt az animét,a mangához még csak egy rövid ideig volt szerencsém,de majd valamikor arra is sort kerítek. Nagyon örültem mikor megtudtam,hogy van ez a fórum,már régóta keresek olyan helyeket,ahol a kedvenceimről lehet beszélni. A kedvenc szereplőm Ciel,Pluto és Tanaka. Mindegyiküket bizonyos dolgok miatt szerettem meg,bár Tanakát már az első pillanattól kezdve bírtam,mindig is szimpatizáltam az ilyen furcsa figurákkal. Cielnek az egész lénye megfogott,csak a mosoly hiányzik néha az arcáról,de így komolyan,kissé mogorva stílusban is nagyon szerethető karakter,legalábbis szerintem. Pluto meg... Hát őt csak szeretni lehet Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyVas. Jan. 03, 2010 6:36 pm

nincs mit,sejtettem,hogy örülni fogsz ha végre találsz egy ilyen fórumot Smile
na igen Pluto egy szerethető karakter.csak azt bántam nagyon,mikor Ash miatt megölték szegényt Sad
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyVas. Jan. 03, 2010 7:23 pm

Akkor nagyon kiakadtam, amikor megölték szegényt. Ash egy gonosz dög, mondjuk Seb is, de sebben megfogott a kisugárzása, Ash meg csak simán őrült. -.-
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 EmptyVas. Jan. 03, 2010 7:28 pm

Ash angyal létére rosszabb mint egy démon.Seb is emberek között van meg minden,de mégis ő sokkal jobban visszafogja magát és csak akkor öl ha szükség van rá,de Ash... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 26 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
26 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: