Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptyKedd Nov. 24, 2009 10:31 pm

De cukííí!XD Ehez nem tudok többet hozzá fűzni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptySzer. Nov. 25, 2009 12:08 am

Grell midnig is ilyen volt xD
Szerintem a "perverz vénbember" sörrel öntötte le Cielt,legalább is szerintem söröskorsó volt a kezében
és az elején beszéltek is a sörről.Ileltve ha borral öntötte volna le,akkor azt sötéttel rajzolták volna és foltott hagyott volna
a ruháján.Igy csak simán bűzlött szegény XD Nem baj,még jó,hogy egy ilyen jó komornyikja van,aki még meg is fürdeti v.v
"nem mondom, Seb és Ciel szép kis páros, mindenkiből kihozzák a beteg szexualitást" -> amúgy tényleg,igazad van ^^° xD
Mokcsi,fején találtad a szöget XD A mangában(és animében)igencsak a saját nemét vonzza szegény-szerintem ő is sajnálja-,
amúgy emg a fangörlöket xD Melyik a jobb?Ki tudja!XD


A musical DVD coverje:
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 29e2k4w
Szerintem nem rossz Very Happy *lady szereti a lilát is,a fekete meg alap*
Uh,decemberben új fejezet és DVD!:DDD :3
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptySzer. Nov. 25, 2009 3:13 pm

DVD!? :3 Már alig várom!XD Gyorsan legyen december!
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptySzer. Nov. 25, 2009 7:09 pm

nagyon tetszik a dvd coverje,imádom ezt a színösszeállítást *.*
akkor jó,most így hirtelen nem tudtam,hogy Grell alapból ilyen volt,vagy Seb váltotta ki belőle ezt a nagy fordulatot Very Happy
hát szerintem Cielnek biztosan elege van belőle,hogy a férfiakat vonzza,de nagy valószínűséggel a nőket sem akarja,vagy legalábbis nagyon úgy tűnik,hogy a nők sem érdeklik igazán.a fangirlökről meg nem is beszéljünk xD
decemberben minden összejön,de nem is baj szeretjük az új dolgokat,meg a decembert is Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptySzer. Nov. 25, 2009 8:18 pm

ahh, szegény Ciel xD valamiért nem szakad meg a szívem amiatt a sörös incidens miatt ˇ.ˇ
na, Nővér, te is tudod, hogy én mindig megmondom a tutit, és nem finomkodok =D különben meg csak azt állapítottam meg, amit látok ˇ.ˇ
ja, tényleg szép a borító, bár nem különösebben izgat a musical, mivelhogy alapból nem nagyon vagyok oda a musicalekért :/ bár ezért csak a disney filmeket hibáztatom, örökre megutáltatták velem a műfajt -.-
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptySzer. Nov. 25, 2009 9:12 pm

Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptySzer. Nov. 25, 2009 9:18 pm

így is imádom a karácsonyt,de így hogy sok új Kuro dolog lesz így most mégjobban várom Very Happy
ezek a képek nagyon jók,a színes manga oldal nagyon tetszik Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptySzer. Nov. 25, 2009 9:31 pm

váá, az első nagyon szép *.* az egész olyan gyönyörűen lett színezve, olyan gyümölcsösnek és frissnek néz ki, mint egy fincsi fehér krémes epres süti túl sexy /orrvérzés legszívesebben beleharapnék x3 ( izé, ne tessék rosszra gondolni xD )
a másodikon meg nagyon tetszik Ciel arckifejezése, kicsi fényes cseresznyeszája van ˇ.ˇ ( Miz imádja, ha így vannak színezve egy képen az ajkak )
és ami May Rin mocskos fantáziáját illeti... egyet kell értsek xD annyi a különbség, hogy én a röhögésbe és nem a vérveszteségbe halnék bele =D
az utolsó kettő pedig gyönyörű, nincs más hozzáfűznivalóm ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 26, 2009 9:46 am

Asszem kezdem megszeretni Ciel-t. O.o Ebben a fejezetben valahogy normálisabb volt, mint szokott. Lehet, hogy ezért? O.o Ha többször lenne ilyen akkor biztos, hogy megszeretném.
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 26, 2009 1:28 pm

De nem azért viselkedett így mert megjátszott az egész? Meeert ugye az elején beszélt valakivel telefonon aki azt mondta neki, hogy ne játssza azért túl a dolgot és erre mosolygott ő olyan kis sunyin. Szerintem ez biztos összefügg azzal, hogy olyan kis ártatlanul viselkedett a pasikával amikor leült mellé (:
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 26, 2009 3:09 pm

ha megjátszotta ha nem a lényeg,hogy most egész tűrhető volt a gyerek és végre mosolygott is Very Happy
aztán majd meglátjuk,hogy tényleg megjátszotta-e magát és hogy mi fog ebből az egészből kisülni Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 26, 2009 8:05 pm

ha játszotta is magát, még így is szerethető volt =D sőt, ha játssza magát, még inkább. mondom, Ciel vagy tud kulturált szörnyetegként is viselkedni, ha van hozzá kedve, vagy kezd kulturált szörnyeteggé válni. ˇ.ˇ ( és asszem kicsit jobban oda kellett volna figyelnem a szövegre xD )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 26, 2009 8:15 pm

én magát a szöveget annyira nem is szoktam figyelni,tudom kéne gyakorolni az angolt,de a képek jobban lekötnek.amúgy már az elején abból a mosolyból sejtettem,hogy valamit tervez Ciel,csak mivel nem olvastam a szöveget így nem tudtam meg mit.
végül is mindegy,hogy mit tervezett vagy hogy tényleg ilyen volt-e akaratából a lényeg,hogy végre valami normális arckifejezése volt ahelyett a savanyú ábrázata helyett Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 26, 2009 8:48 pm

Majd biztos kiderül hogy kivel beszélt és mi is az amit nem kéne túljátszani :} Nekem az tetszett amikor ártatlanul bejelentette hogy neki már rég elmúlt a takarodó ideje, aztán mikor már csak Sebbel volt, ő rá is kérdezett xD "Szóval csak nyilvánosság előtt gyerek?" - "Fogd be!" xD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 26, 2009 9:09 pm

na igen Ciel tagadja hogy gyerek,de ha meg kell játszani valamit akkor verhetetlen xD
imádom mikor Seb cukkolja.főleg azzal a mosollyal az arcán.... *.* Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 26, 2009 10:31 pm

Jaj, hát Seb valami iszonyat jól tudja cukkolni.XD Azokat a részeket én is nagyon szeretem. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 26, 2009 10:31 pm

Ezt egy aláírásban láttam
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Kuro_sig
Jó kép,tényleg csini csizma....de ha belegondolok,hogy kinek a lábán diszeleg...nehezen emészthető számomra.
pedig nem yana sensei az első aki elsüti,hogy férfi démonnak/szörnynek magassarkút rajzol....
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 26, 2009 10:33 pm

Áh, de hordanék én is egy ilyet! *.* Csak mivel egyébként is magas vagyok, így elég hülyén jönne ki. :S Kiváncsi vagyok, hogy Seb hol szerezte be.XD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 26, 2009 10:57 pm

váá, a csizmááák! túl sexy /orrvérzés rohadtul szexik *.* mondjatok bármit, én imádom azokat a csizmákat! x3 és szerintem jól állnak neki =D ( na, erre mondtam, hogy Seb mindenkiből kihozza a beteg szexualitást xD )
esküszöm, ha egyszer az én komornyikom lenne, első kérdésem lenne, hogy honnan szerezte azt a csizmát xD.... azután meg leginkább piroskarikás kéréseim lennének, amiket inkább nem részletezek xD
de ez a csizma nagyon jó. ^^ t*kön lehet vele szúrni pár embert xD
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 26, 2009 11:02 pm

Ahogy én szoktam mondani: Nem csak szép, de még praktikus is. Smile
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 26, 2009 11:57 pm

Valóban szép és a jól is áll neki Smile
Ezt a vidit most találtam,mivel a számot Tarjától nagyon szeretem,gondoltam emglesem és nekem maga a vidi is tetszett:
Damned and Divine
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptyPént. Nov. 27, 2009 7:27 pm

mondom én, démonok bőrszerkóban rulez ˇ.ˇ
jaj, ezt a számot én is szeretem Smile emlékszem, még vidit is akartam vele csinálni Kurora, de a videoszerkesztőm egyfolytában bedöglött -.-
( mellesleg, aki ezt az amv-t csinálta, nem van neki egy másik Kuro vidije is arra az új Lady Gaga számra, arra a Bad Romance-ra ? xD )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptyPént. Nov. 27, 2009 7:34 pm

jók azok a csizmák.attól függetlenül,hogy tudom kinek a lábán vannak nem izgat,sőt én el is tudom képzelni és szerintem még jól is állna Sebnek jó lenne egyszer ebben látni úgy,hogy közben minden porcikáját látni és nem csak egy pár csizmát meg néhány aprólékot Very Happy
ez a videó nagyon tetszik a zene is jó meg minden Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptyPént. Nov. 27, 2009 7:56 pm

Molly - Meirin Kuroshitsuji AMV Ezt egyszerűen nem tudtam kihagyni! Smile
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 EmptyPént. Nov. 27, 2009 8:08 pm

ez a videó is nagyon jó,már néztem egyszer ma Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 14 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
14 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: