Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyVas. Jan. 03, 2010 7:35 pm

Finoman fogalmazva: Nem csak egy deszka hiányzik, hanem az egész padlás. -.- Bár azt nem értem az animében, hogy Ash ott t9omból, a többi angyal meg csak úgy nézi, hogy mien galibát kavar? O.o A Shigimik viszik el a balhét, még a többi angyalka nézi a "show-t"
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyVas. Jan. 03, 2010 7:59 pm

valószínű,hogy a többi angyalt nem érdekelte,hogy mi folyik ott... nem tudom miért,de nagyon így tűnt... o.O
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Kameko-chan
Ember
Ember
Kameko-chan


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. Jan. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyVas. Jan. 03, 2010 8:02 pm

Pluto halála valóban egy szomorú dolog volt... Ezen az angyalos dolgon még nem is gondolkodtam,de így jobban belegondolva...Lehetséges,hogy az angyalok nem is olyan jók,mint ahogy azt az emberek hiszik? Lehet hogy ők is olyan gonoszak mint a démonok,csak ők valamivel finomabb módszereket használnak? Én ebben az animében már mindent el tudok képzelni.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyVas. Jan. 03, 2010 8:12 pm

nem tartom valószínűnek,hogy minden angyal olyan gonosz lenni,mint Ash és mint a démonok.bár való igaz,hogy ebben az animében/mangában már elég sok furcsa dolog törént,szóval ez sem lenne már olyan meglepő Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyVas. Jan. 03, 2010 9:49 pm

Háááát én elvetemült Ciel fan vagyok, a mangában a cirkuszos részre egyenesen nyáladzottamxD Olyan kis édes ahogy esetlenkedik^^
juj Plutó engem nagyon irritálxD Meg a királynő is vááááxD nemtom mért:D Sztem Ash tök jó lenne jó karakternek, mármint, el tudnám képzelni ilyen nagyon nyájas karinak XDDD de akkor még ennyire sem szeretném, nem szeretem a nyájas karikatXD

egyébk először Grell tetszett meg, aztán Undertaket, aztán CIEEEEEEEEEEEEEL *.* aztán Sebby ^^
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyVas. Jan. 03, 2010 10:16 pm

Nem tudom, ha Ashnál nem hiányozna az egész padlás, akkor szerintem szerethető kis nyájas karakter lenne, ha csak egy deszka hiányozna...az ilyen zakkant szereplőket kedvelem, de nem az ennyire zakkantakatO.o Mondjuk ez az össze varrogatás egész jó ötlet volt. Hmm...Lehet hogy merítek egy kicsit az ötletéből és majd így futok be a médiába Twisted Evil Csak viccelek, nem kell komolyan venni. Akkor nagyon utáltam, amikor levágta Seb karját, meg azok az őrült arc kifejezések...-.- Meg a cselekedetei is tök logikátlanok, szerintem.
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyVas. Jan. 03, 2010 10:26 pm

Üdv Kameko-chan! ^^ ( és minden más erre tévedt kicsi muffinnak is! =D )
szerintem Ash dilis... úgy értem, úgy dilis, mint egy vallási fanatikus. azok is úgy meg vannak zakkanva, mint a fene, és közben meg vannak róla győződve, hogy jót cselekszenek, még ha meg is kell ölniük pár embert. ez tény. a tvben is szoktak ilyen eseteket mutatni, mikor valami szektás hétköznapi embereket gyilkolt, mert olyan dolgokat tettek, amiket ő nem tud elfogadni. ( pl abortusz ) az iszlám terroristák is meg vannak győződve tetteik helyességéről. rengeteg ártatlan nőt égettek el máglyán a középkorban inkvizítorok, csak mert szerintük így volt jó. embereket üldöztek, csak mert más volt a véleményük. mégis, a történelem során hány elmebeteg mészárossal találkoztunk, aki mindenféle szörnyűséget tett, csak mert szerinte úgy volt helyes? rengeteg ilyen ember volt. minden csak nézőpont kérdése. van akinek egy brutális gyilkosság is teljesen természetes és elfogadható dolog, ha nemes célért történik. még akkoris, ha másoknak értelmetlen vérontás. ezzel csak arra akarok rávilágítani, hogy Ash nem feltétlenül gonosz ( csak szimplán őrült =D ), mi látjuk annak, mert számunkra helytelenek a nézetei. a többi angyal meg gondolom nem avatkozott bele, volt jobb dolguk is, vagy valami ilyesmi. vagy talán azért, mert Ash "nemes harcot" folytatott egy "elvetemült démon" és cinkosa ellen.
amúgy, Kazuha, az a rajz nagyon jó lett. Smile szépek a színei, és Seb különösen édes ^^
szerintem Ciel akkor a legédesebb, mikor mérges, olyankor a kishúgomra emlékeztet xD
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyVas. Jan. 03, 2010 11:55 pm

SakuraZaka
Most néztem SakuraZakán, már van gyönyörűségesszép Seb figujuk, az a 25 centis, amelyik az én Ciel figum 'párja' király! Csaaak hát potom 14 ezer forint... nem fér bele a költségvetésembe izé Szülinapomra valahogy több pénz jött össze, bár így is megviselt Ciel 12 ezres ára ˇ^ˇ Pedig karácsonyra (vagy utánra) meg akartam venni Sebet is, hogy Ciel ne legyen olyan egyedül... de így minden pénzem rá menne el, pedig még kabátot is vennem kell meg csizmát XD Úgyhogy Cielnek várnia kell még végre
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 12:33 am

Mokcsi....most elképzeltem ahogy Seb takarót és meleg ennivalót oszt a szegény gyerekeknek...durva lenne!
De ha Ciel erre kérné.....v.v "Yes,My Lord!"
Hát igen...Seb mit meg nem adna egyszer látná Cielt macskakosztümben vagy simán macska fülekkel.....xD
(nem kell rosszra gondolni!)
Észrevettétek,hogy Cielnek a managka új képén 4 füle van?XD egy pár emberi és egy pár cica XD
Inuyashának legalább csak egy pár volt XD

Hugi,a videód jó lett,nekem tetszik!És passzol a szám és nem is olyan idegesítő XD
Azthiszem te kezded megkedvelni Cielt....csak nem akarod bevallani XD Ha csak Lady Ciel lenne,tuti csípnéd v.v
A Sebes vége az pedig kész!X) (bár igy kissé CxS-es hangulatot kelt...a videóajánló meleltte is CxS-esek DX xD)

Mokcsi,a te videód is jó,csak nekem ez a Muse szám nem nagyon jön be ^^°
Kazuha a rajz nagyon édes lett,mint mindig X3 De linkelni ha lehet tanulj meg,köszi X)
Mi az,hogy ketten Koffeey?Hát nekem sincs bajom Ciellel,csak néha szeretem elméletben idegesíteni Very Happy

Kameko-chan,üdv Smile Remélkük sokat fogsz feljárni:) a Frissben mindent megtalálsz Smile

Tegnap néztem a Kuro Musical Behind the scenes részét.(nem értettem egy kukkot se,de nem bajXD)
Seb és Ciel elég furcsa figurák voltak civilben...khm...igen...
Ciel,vagyis Sakamoto-kun(érdekes módon a vezetékneve ugyan az mint Ciel seyuu-jáéVery Happy) olyan...hát elég kisfiús volt,
mármint a viselkedése.És olyan kis szerencsétlen.Aztán kiirtak valamit a képernyőre kanjival és ott volt zárójelben,hogy "(15)".
Kikövetkeztettem,hogy ez a kora lehet,de azért neten is megnéztem...és a srác tényleg 15 volt mikor a musicelt adták(azóta már betöltötte a 16-ot) o.o
Meglepődtem,azt hittem pár évvel idősebb....de sebaj,annál jobb!Az már majdnem Ciel-korú xD
Seb alakítója pedig 19...

Contract (wall)
A kép ami sokunknak úgy tetszett,most itt van háttér verzióban.A figyelmetekbe ajánlom,hogy ha lejjebb görgetitek az egeret,a
kép alatt ott van több verzióban is,amelyek letöltéséhez nem is kell regisztrálni,semmi.
The demon and the child *g*
Kuroshitsuji New Year by mrsloth
Kuro New Year wallpaper by mrsloth
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 9:00 am

hát azt én is megnézném ahogy Seb ilyen jót tesz a gyerekekkel,de valószínű,hogy erre még Ciel sem kérné xD
nekem tetszik ez a szám,csak az a baj,hogy amúg a videót készítettem elég sokszor hallottam egymás után így már egy kicsit uncsi lett Smile
valóban négy füle van Cielnek,de nem tulajdonítottam ennek nagy ügyet.így jobban tud hallgatózni ha arról van szó Razz
ezek a képek nagyon jók,az első különösen tetszik,azt hiszem ki is rakom háttérnek.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 8:44 pm

vicceltek? =D Seb maga a máltai szeretetszolgálat xD több ízben kitüntette a pápa, csak nem szeret vele kérkedni, heccelnék vele a srácok a pokolban ˇ.ˇ ( csak hülyéskedek ám xD )
szerintem ha Seb rátenné a mancsát, Cielnek nem sokáig lenne cica farka és cica füle ... ˇ.ˇ =D
hidd el Nővér, az If u seek amy BritBrit legnormálisabb száma ˇ.ˇ ( bár a 3 sem olyan rossz... enyhén perverz, de nem rossz =D )
én mostmár bírom Cielt, nem is titkolom. rájöttem, hogy olyan, mint egy morcos kis hörcsögpocokbébi, aki teletömi a pofazacskóit, irigy, és csúnyán néz mindenkire xD és ha felidegesíted, megharap ˇ.ˇ
akkor nem hiába tettem be a végére az I'm your favourite drugot. =D először még Kerlitől akartam a Love is dead-et vagy a Creepshow-t, de aztán ez a szám jobban inspirált, könnyebb volt vele dolgoznom. igazából, az I'm your favourite drug-nál csak a fangirl jött elő belőlem, azért vannak ott azok a dögös jelentekkel Sebbel, Cielt meg azért biggyesztettem be a végére, hogy hadd örüljenek a SxC fangilrök... nincs semmi bajom a párosítással amíg megkímélnek a hard yaoitól és a romantikus maszlagoktól. az elfogadom, hogy nagyon erős, különleges kötelék van közöttük, még tetszik is, de szerelem vagy ilyesmi nincs. ( és nem, szexuális vonzódás SE xD vagyis... ezzel vitába tudnék szállni, de inkább ne feszegessük )
kööölykök... te jó ég. én nem is néztem meg a musicalt, illúzióromboló lenne ˇ.ˇ amíg nem Johhny Depp játssza Sebet, addig élőszereplős Kuroval hagyjatok békén xD bár, ha nem Depp, akkor legalább olyan dögösnek kell lennie. különben tényleg nem vagyok rá kíváncsi.
nagyon jó képek! =D
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 8:56 pm

Én meg bevallom őszintén, hogy mielőtt regizem volna bírtam Cielt, csak aztán valahogy kiszerettem belőle, pedig náha a hugom is pont ilyen szokott lenniXD
Johnny Depp, mint Seb? *.* *Felmutatja mind2 hüvelykujját* Nem lenne rossz, ahogy így elképzelem! XD
A képek tényleg nagyon jók, és már nagyon várom a következő fejezetet -^^-
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 9:06 pm

hát nem tudom én még mindig nem vagyok oda Cielért,de az tény,hogy már nem utálom annyira,mint régen.
Johnny Depp a kedvenc színészem meg minden,de... őt nem tudom elképzelni Sebként,nem az én stílusom a pasas ^^"
Sebet megnézném egy ilyen szegényeknek segítő akció aktív résztvevőjeként xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 9:18 pm

Most elképzeltem amint Seb segít rajtuk? O.o LOL Ott vígasztalja őket a maga módjánXD Vajon dokinak milyen lenne?XD Most képzeljétek el...Vajon hogy jelentené be, egy beteg szeretteinek, hogy a beteg meghalt...
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 9:26 pm

engem is vígasztalhatna a maga módján meg esetleg felvételit is megírhatná helyettem,utána meg tőlem mehet vissza segíteni a szegényeken xD na igen az nem lenne semmi,ahogy szomorú híreket közölne és gondolom közben mosolyogna Laughing
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 9:34 pm

Legyen tanár!XD Én legalább is nem ellenkeznék ez ellen. Elképzeltem, amint gonosz mosoly kíséretében osztja ki a rosszabbnál rosszabb dolgozatokat. De akkor is szeretjükXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 9:36 pm

jövőre úgy is új osztályfőnököm lesz,lehetne ő az.még az egyeseket és a szídásokat is képes lennék mosolyogva fogadni ha ő lenne az osztályfőnököm.... Orrvérzés
legyen fizika tanár,mert azt utálom,de ha Seb lenne aki megtartja,akkor minden fizika órát izgatottan várnék Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 9:39 pm

Nekem minden órát tarthatnaXD Az biztos, hogy akkor imádnék suliba menni. Talán még tanulnák is valamit...
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 9:50 pm

ezt a tanárosdit én is el tudnám képzelni... xD bár ha kettest adna mondjuk kémiából, ugyanúgy szidnám a felmenőit ˇ.ˇ max nem utálnám huzamosabb ideig. és vele a korrepetálás is egészen új értelmet nyerne =D ( " szeexi tanárbácsi, szeretnék... " xD na, mindenki tudja, hogy folytatódik a dalocska ˇ.ˇ )
különben, azon gondolkoztam Mokcsi, hogy Seb és Arabella össze fognak jönni? vagy legalábbis, Seb rámászik Arabellára? =D


A hozzászólást Mizeria összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 04, 2010 10:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 10:06 pm

Iiiistenem SakuraZakában van ilyen kis übermegaédes Ciel chibi amit mindenhol venni akarok?XD és nem is olyan drága... egy hónapig nem eszek és összekaparom rá X3 csak sose jutok el pestre... T_T
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyKedd Jan. 05, 2010 12:22 am

Nem kell Pestre menni érte, megrendelheted és házhoz jön ^^ Azt nem tudom hogy mennyiért, mert amikor én rendeltem Cielt akkor a nagy összegre való tekintettel ők fizették a kiszállítási díjat ^^
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyKedd Jan. 05, 2010 8:42 am

nekem mindegy,tőlem akár ő lehet az összes tanár és még az igazgató is,ha úgy tetszik neki,csak valami legyen Razz
Miz te mit feltételezel Sebről? rámászna a saját lányára? milyen gondolataid vannak neked... Very Happy
nekem lenne elég pénzem elég sok dologra a sakurazakából,de anyámék nem engedik,hogy ilyesmire költsem... Sad
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyKedd Jan. 05, 2010 10:18 am

háhá már megtaláltam, írtam ilyen megrendelőizétXD Víííííí olyan éééédes*.* Mondjuk cak egy pici kulctartóxD Juj de akkor is*.* ha nyáron elmegyek megint dolgozniakkor nagy Cielt is rendelek*.* anyáméknak mindegy mit veszek mert 1. nem érdekli őket 2. én keresem rá a pénzt xdddd

Ha Sebby lenne az ofőm akkor lehet h én is szívesen járnék ide sulibaaaa*.*
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyKedd Jan. 05, 2010 4:11 pm

Hugi,hörcsögpocokbébi?LOL Te tudod...xD
Szerintem az én videóm alá bevágott Auf Kurs az Oomph!-tól is passzolt.
Illevte még csomó szám passzol pl Nightwish - Nemo stb
Te kis perverz XD Én láttam olyan fan artot....Tenshi no Hikari-tól xD :
Klikk
Hugi,kezdünk téged megrontani XD Nem elég,hogy már elviseled Cielt,de még a párositást is birod egy bizonyos szinten?XD
Nem vagy lázas?XD
Johnny mint Seb?Más a stílusuk szerintem,de ha gondolod Very Happy Én Ono daisukét tettem volna,ha már...vagy valami nagyon csini pasit...nem azt a nyálképűt.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 EmptyKedd Jan. 05, 2010 7:56 pm

hát, engem márpedig Ciel egy besértődött rágcsálóra emlékeztet néha a fejeivel xD
Kurohoz szinte bármit belehetne passzintani szerintem... jó anime, és kész =D
azt én is láttam, innen is jött a macskás dolog, mert amúgy soha nem láttam a Loveless-t ˇ.ˇ
hát, Nővér, most hogy mondod, elég ramatyul érzem magam... szerintem lappang bennem valami xP ( de mondjuk tényleg mindjárt elhányom magam, asszem beveszek gyógyszert )
persze nem Johnny-ra céloztál ezzel a nyálképűvel, igaz? ˇ.ˇ de mindegy, hogy igen vagy nem, mert aki Johnny-t leszólja, megverem xD ( de tudom, hogy nem rá értetted =D )
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 27 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
27 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: