Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptySzer. Jan. 06, 2010 9:37 pm

nem lenne rossz ötlet kiadni,szerintem sokaknak tetszene.a szűlőknek mge sok minden nem tetszik,mégis egy idő után beletörődnek a dolgokba,legalábbis én így tapasztaltam eddig Very Happy
nekem nagyon tetszett ez a fejezet is Miz,most sem csalódtam benned Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptySzer. Jan. 06, 2010 9:43 pm

hát, végülis, ha a Twilight ennyire befutott... nem akarok szerénytelennek tűnni, meg aztán, azt a könyvet a 9 éves húgom fölül tudná múlni, de szerintem simán kirúgnám a sz*rt is az Alkonyat hátsójából a fanficemmel =D ( na, ez elég beképzelten hangzott, de mindegy ˇ.ˇ )
köszi, Mokcsi ^^
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptySzer. Jan. 06, 2010 9:46 pm

szerintem nem volt benne semmi beképzeltség,nekem sokkal jobban tetszik a te ficked,mint az alkonyat és én már csak tudom elvégre mindegyiket olvastam már (sajnos... -.-)
én valószínű,hogy csak a hétvégén fogom tudni befejezni a mostani fejezetemet,de akkor már remélhetőleg tényleg meglesz Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptySzer. Jan. 06, 2010 9:50 pm

hát, örülök neki, hogy tetszik Smile
na, tessék ám iparkodni vele, mert furdalja az oldalam a kíváncsiság ˇ.ˇ
ugye majd lesznek a ficedben pikáns jelenetek? mert egy viktoriánus korban játszódó történet nem történet némi pikantéria nélkül =D
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptySzer. Jan. 06, 2010 9:59 pm

hát majd meglátom,hogy mit tehetek,egyelőre egy jó kis csavaron gondolkodom,ami még érdekesebbé teszi ezt az egészet,de egyelőre nem sikerült kiötölnöm semmit,de majd csak összehozok valamit Smile
hát igyekszem majd,addig meg valahogy bírd ki Very Happy

szerk:
Na nem kell várni tovább,kémia órán sikeresen befejeztem a fickemet,szóval már olvashatjátok is.Miz tettem bele a kedvedért egy-két dolgot,remélem tetszeni fog Smile
8. fejezet
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 8:30 pm

Mokcsi, ez a fejezet egyszerűen fantasztikus lett! *.* nagyon, nagyon tetszik =D főleg, a vége... ( épp a Love Gamet hallgattam közbe, úgyhogy a hatás is megvolt... ˇ.ˇ van egy olyan érzésem, hogy Arabella szívesen tenne egy kört Seb " disco botján" xD de melyik lány nem, kérdem én? =D )
isteni volt, remek volt az a csavar. Mokcsi, kitettél magadért ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 8:36 pm

örülök,hogy tetszett,igyekeztem valami újat belevinni,valamit ami neked tetszeni fog,de persze gondolom másoknak sem lesz ellenére ez az újítás Very Happy
jaj te milyen rossz vagy Miz,ilyeneket feltételezel Arabelláról. Razz
hát sok időbe telt mire kiötöltem ezt a csavart,de a kémia óra megint csak segített xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 9:26 pm

OMG! Mokcsi, ez nagyon jó lett! Van bene csavar az biztos! Very Happy Miz, ezeket a művészi hasdonlatokat " disco botján" XD
A Te ficid is nagyon tetszed, olyan profi vagy/vagytok! irigyellek titeket.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 9:28 pm

na igen Miz ért a perverz hasonlatokhoz xD
nem vagyok én olyan tehetséges vagy ha mégis,akkor a magyar tanárom ezt még nem vette észre.... -.-
akkor jól gondoltam,hogy tetszeni fog nektek ez a csavar...azt hiszem el kezdem írni a köcetkező fejezetet is,mert most még van ihletem Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 9:38 pm

höhh, a disco botot nem én találtam ki, hanem Gaga énekli a Love Game-ben " I wanna take a ride on your disco stick " ˇ.ˇ de végülis, szép költői kifejezés xD
én is elkezdtem az enyémet, nekiduráltam magam. ez már a 10. fejezet, ami azt jelenti, hogy jó vagyok, mert eddig még nem sikerült eljutnom soha életemben ˇ.ˇ
melyik rész tetszett a legjobban a legújabb fejezetből? =D ( ezt mindig megkérdezem xD )
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 9:46 pm

A piócás! Twisted Evil Az olyan kis gonosz rész volt! De megérdemelte a csaj, bár én személy szerint a nyakába öntöttem volna, de ez elegánsabbXD Meg a francia is tetszett benne. Az az árnyalak Seb v. Emily tényleg kezd mekattanni?
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 9:55 pm

nos, Emmie elegánsan gonosz ˇ.ˇ mellesleg, valami betegeset akartam beletenni, ezért döntöttem végül az egyetlenegy felszarvazott pióca mellett =P a francia meg... hát, biztosan elröhögné magát rajta egy született francia, v. aki tud franciául, mert ezeket a mondatokat és kifejezéseket webfordítóval fordítottam xD tehát tutira vannak benne hibák.
nos, az árnyalakról nem óhajtok nyilatkozni. és nem is fogok. egyelőre hadd legyen még az én kis titkom, kicsoda/micsoda ő ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 10:31 pm

Sebastian x Ciel || Love game Ez a vidi hatalmas!XD Nagyon jól meglett csinálva és a Love Game...*.*
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 11:26 pm

Elolvastam az írásodat Hugi.Ismét nagyon meg vagyok elégedve!^^
Ha a történetedet olvasom,mindig újra magával ragad a viktoriánus sötétség és szellemiség....még
a levegőbeszippantva is a londini csatornák bűze csap meg és nem az aromagyertya illata magam mellett *v*
Csak így tovább Hugi,alig várom a következő fejezetet!És tudni akaroma végét!!!xD
Mellesleg ha lehet egy tanácsom...kezd el nagyon gyorsan egy viktoriánus korabeli regényt írni,mert biztosan nagy sikere lesz!^.~
Hát persze,hogy nem utálja Ciel Sebet,csak megjátsza a rideg uraságot XP Talbot kamerájával pedig le is bukott XP
A jó kifejezés talán az,hogy Ciel ragaszkodik Sebastianhoz,az élete szerves része.Nem is tudna nélküle létezni.
Fontos neki Seb,az egyetlen támasza,az egy személy(majdnem embert írtamxD),akivel bizalmas kapcsolata van,akivel bármit megoszthat
és aki vigyáz rá.Na meg főz és takarít rá ^^
Kazuha,hát...szerintem Seb nem hiába szabályozza Ciel cukorfogyasztását...nem akarja,hogy cukorbeteg legyen vagy hogy
a fogai lássák a kárát...a túlsúly nem tényező XD
Egy biztos: ha Seb a számba akarna nézni és már akkor elhaláloznék mikor közel hajolna -///-
(sajnos genetikai tényezők miatt elég rossz fogakat örököltem Sad Sebaj,rendszeres ellenőrzés a méregdrága és
bunkó fogorvosnőmnél és nem ilyed ám meg,aki a számba néz!lol)
Hugi,szerintem is kiadhatnád,csak sajnos aki nem ismeri a Kurót...ezt irtam úgy,hogy irhatnál regényt.
És ne is merd magad a twilight irónőjéhez hasonlítani!ne merd a magad mesterművét azzal a szennyel(már lenézést a twilight fanoktól,
ne tessék emgkövezni)egy napon említeni!világos?ezt komolyan mondom!-,-
Akiknek tetszettek Yana skitzei a Friss-ben visszakeresve bizonyára letölhetik egyéb érdekes dolgokakl pl chatracter book angolul stb,mint
már említettem Smile
Tegnap volt nálam egy barátnőm,jó fej csaj és animés.Megismertettem a VK-val és a Kuróval,ha lesz ideje megnézi őket,csak
ő idén érettségizik,szóval nincs ideje animénézésre.Amiért eemlítem ezt csupán egy aranyos megjegyzése:
"De miért ábrázolja mindig lánynak?",ezt akkor kérdezte meg mikor éppen a Kurós képeimet mutogattam neki xD
Aztán elmagyaráztam a romantika egyes kapcsolódó jegyeit és stb xD Nagyon helyes volt mikor megkérdezte XD
Aztán mutattam neki a musical behind the scanaes részét,rendkívül édesnek találta Sakamoto-kun-t ^^°
(mivel azthiszem a shounen ai-t sem veti meg,ezért nem volt vele semmi baja,sőt,csak megjegyezte xD)

May Rin,először nem mertem megnézni azt a Love Game-es vidit(hátha olyat látok,amit nem akarokxD),aztán fél szemmel megnéztem XD
Csak nem nő a CxS fantábor a fórumon?Eddig egymagam voltam,az is a yaoi szinttől messze eltávolodva,csak úgy elméleti szinten XD

Blue Roses
The Butler and the little Lady
Ciel and the iPod
(rögtön az jutott eszembe,mit hallgathat?komoly zenét vagy dark wave-et,iylesmir szerintem XD)
At your service
Go sing!
Kiss hand
Puppet
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptyPént. Jan. 08, 2010 11:44 am

Én is fanolom a SxC párost de én is messze messze yaoimenteseeeen^^

szerintem ők úgy édesek ahogy vannak :3
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptyPént. Jan. 08, 2010 4:32 pm

bevallom titokban én CxS doujinshiket nézek yt-n,de az a bajom,hogy szinte csak yaois -.-
akkor nem csak én vélem úgy Miz,hogy neked írnod kéne valamit,vagy ezt kiadni Very Happy
én évente egyszer járok fogorvoshoz,akkor is az osztállyal,de ha Seb lenne a fogorvosom akkor lehet,hogy többet járnék,mindenfajta aprócska gondokkal is Twisted Evil
a képek tetszenek,és a videó is egész jó Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptyPént. Jan. 08, 2010 8:20 pm

igazán köszönöm, szeretem olvasni a véleményeiteket! Smile és köszönöm a bókokat, csak azért csínján velük, már nem is tudom, mit feleljek, hogy ne tűnjek beképzeltnek ˇ.ˇ
igazából, fogalmam sincs amúgy, hogyan teremtek hangulatokat xD egyszerűen csak úgy jön ˇ.ˇ beleképzelem magam az adott szituációba, és simán leírom, mit érzek közben... vagy valami ilyesmi.
őszintén, már 11-12 éves koromban megfogalmazódott bennem az ötlet, hogy írjak egy könyvet, többször el is kezdtem egészen sokat, de aztán egy-két fejezetnél hosszabb soha nem lett. és arra is emlékszem, hogy a magyartanárom mindig nyaggatott, hogy írjak történeteket az iskolaújságnak xD ( egyszer be is hívták anyámat az egyik miatt, egy vámpíros sztori volt, és lehettem vagy 12... az ofőm aszitte, emós lettem, mert még pluszba akkor volt a "rokker" korszakom is =D xD ) ez eddig életem legesleghosszabb műve. nem tudom, mihez, kezdjek, ha befejeztem, valószínűleg írok egy másikat. bár nagyon a szívemhez nőtt a történet, nehéz lenne utána újat kezdeni xD
nekem addig oké a SxC amíg nem beszélünk szerelemről ˇ.ˇ azt elfogadom, szépnek tartom, hogy ragaszkodnak egymáshoz, szoros kötelék van közöttük, meg minden, de hogy szerelem... semmiképp. ( max szexuális vágy xD najó, csak hülyéskedtem. talán. )
ha Seb lenne a fogorvosom, az még egy plusz ok lenne, hogy kerüljem a fogorvost. vadállatok ˇ.ˇ ha egyszer beszabadulnak a szádba... nekem egyszer volt lyukas fogam, azóta nem szabadulok xD meg aztán, ha Seb lenne, akkor ígyis úgyis kimódolnám valahogy, hogy találkozhassak vele, a fogorvosi széken kívül =D



Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptyPént. Jan. 08, 2010 8:28 pm

nekem sosem volt ilyen,hogy valamilyen írásom miatt behívták volna anyámat,vagy a tanárnak annyira tetszett volna valamilyen sztorim...a magyar tanáromnak mindig az a baja,hogy rövid amit írok.nem szeretem nagy lére ereszteni a dolgokat,de úgy látszik jobban tenném ha hosszabbakat írnék és akkor talán leszállna rólam a tanár -.-
nekem is ez a kuros fick az eddigi leghosszabb és egy ideig még nem is szeretném abba hagyni,mert élvezem ezt írni és remélem még sokáig lesz hozzá ötletem,hogy még egy ideig tudjam is folytatni Smile
én is úgy vagyok ezzel a CxS dologgal,hogy amíg nem szerelemről van szó meg semmi olyan kapcsolatról addig nincs vele gondom.furcsa az egész kötödésük meg minden,de hát ez van,ezt kell szeretni.
én nem tartok a fogorvostól (igaz eddig nem is volt rá okom Razz),de mondjuk ha Seb lenne az akkor így jobban belegondolva lehet,hogy tartanék tőle...Ki tudja hogy mi mindent tenne Seb,csakhogy démoni játékait élvezhesse ártatlan páciensén? o.O
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptyPént. Jan. 08, 2010 8:37 pm

szerintem Seb fogfúróval a kezében ijesztő o.O nem akarom, hogy az én fogaimon élje ki a szadista hajlamait xD ( de ha már hajlamokról van szó, én tudok tárgyalni... csak a fogamat hagyja békén ˇ.ˇ )
na mégis mennyire ártatlan az a páciens? =D

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptyPént. Jan. 08, 2010 8:40 pm

na igen elég ijesztő egy fúróvál....hát még ha nem egy fúró lenne nála... o.O
jaj Miz nem mindenki bűnös aki fogorvoshoz megy.aki nem ismeri Seb igazi énjét az lehet ártatlan.aki meg ismeri az nem biztos és lehet hogy még idióta is,ha úgy megy hogy tudja Seb mit is tehet,de vállalja a kockázatot Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptyPént. Jan. 08, 2010 8:48 pm

én most konkrétan rád céloztam a pácienssel, de mindegy =D
huhú, elképzeltem mi lehet még nála fúrón kívül xD ( anyám kicsit hülyén néz rám, amiért minden ok nélkül röhögésben törtem ki ˇ.ˇ )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptyPént. Jan. 08, 2010 8:55 pm

ó így már értem. nem vagyok ártatlan,de van egyolyan érzésem,hogy nálad ártatlanabb vagyok Razz
igyekszem nem rosszra gondolni...na szóval... mi lehetne még nála egy fúrón kívül? xD (nem csodálom.nekem ezért jó,hogy a szobámban nincs senki más,nyugodtan nevetgélhetek és senki nem néz hülyének Very Happy)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptyPént. Jan. 08, 2010 8:56 pm

Be nem tenném hozzá a lábam! XD Szeretem Sebet, de tudjuk jól, hogy egy szadista állat. Egyébként sem szeretem a fogorvosokat amikor frúrják a a fogad, az maga a kínok kinja, hát még ha Seb lenne...O.o Semmi baj Miz, engem anyám mindig hülyének néz mert van, hogy hirtelen elröhögöm magam és én sem tudom, hogy akkor min nevetek.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptyPént. Jan. 08, 2010 8:58 pm

nekem még nem furták egy fogaamt sem,de ha majd kelleni fog akkor biztos,hogy nem Sebhez fogok menni,mert ezzel az erővel akar magamnak is kifúrhatnám és akkor még lehet,hogy jobban is járnék xD
nekem is szoktak ilyen pillanataim lenni,de engem nem foglalkoztat,anyám úgy is olyan sokszor hülyének néz,hogy már nem is érdekel... -.-
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 EmptyPént. Jan. 08, 2010 9:17 pm

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 29 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
29 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: