Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptySzomb. Jan. 30, 2010 2:04 pm

LOL! Imádom ezért Yanat, komolyan! Téll olyan pontos, látszik rajta hogy rajong a 19.-ik századért.XD Meirin? Lehet hogy Yana is olvasta azt a szöveget és megtetszett neki a névXD Én már minden eltudok képzelni. Smile
Ha Sebnek az ilyen csontkalózok jönnek, be akkor asszem ezentúl fogyókúrán leszekXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptySzomb. Jan. 30, 2010 6:39 pm

aranyos lett ez a kép Smile
a mi könyveinkben sosincsenek ilyen dolgok,ezért nem szeretem a tankönyveimet... ez tényleg érdekes,úgy tűnik mindig alapos munkát végez,hogy legyen a valósághoz is köze annak amit leír/lerajzol.nem tudom,hogy ez véletlen,vagy tényleg foglalkozik ezekkel,de az biztos,hogy rajta kívül nem sok mangaka ilyen pontos ilyen téren Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptySzomb. Jan. 30, 2010 8:10 pm

az a kép tényleg aranyos! ^^
szerintem Ciel bulémiás ˇ.ˇ erre még nem is gondoltatok? xD nekem most jutott eszembe. annyi édességet meg zsíros kaját látjuk zabálni, és mégis ilyen kis csontos. biztos hánytatja magát, hogy többet ehessen xD ( ami mondjuk Seb főztje mellett nem meglepő ) másra már nem tudok gondolni ˇ.ˇ
még egy ok, amiért imádom az angolokat =D
de nem feltétlenül tudta Yana, hogy van Angliában ez a babona. lehet, hogy a macsek tényleg Seb volt. mindenesetre, én ezt a fekete macskás dolgot nem venném annyira biztosra.
na gyerekek, én meg már nemsokára befejezem a 10. fejezetet. =D 16 oldal... xD de ez úgyis extra kiadás lesz. készüljetek drámára és izgalmakra... azt hiszem, legalábbis ˇ.ˇ talán még ma befejezem.

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptySzomb. Jan. 30, 2010 8:18 pm

erre a lehetőségre még nem gondoltam,de nem tudom elképzelni Cielről,hogy ilyesmit tegyen...bár i tudja... xD
az a macska szerintem is Seb volt,de mivel akkor fekete macska képében volt, elképzelhető,hogy emiatt a hiedelem miatt volt ez az egész,vagy csak egy egyszerű egybe esés és Seb csak azért volt macska mert szereti őket a fekete szín meg gondolom világos Very Happy
én csak egy oldalt írtam azóta,de már az is valami.szerintem majd jövőhéttől újra belevetem magam,mert most már jobban rá fogok érni irkálni.
nagyon kíváncsi leszek a fejezetedre Miz,bár ahogy ismerlek nem fogunk unatkozni Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptySzomb. Jan. 30, 2010 8:30 pm

szerintem csak azért, mert Seb bírja a macskákat ˇ.ˇ mert ha akart volna, lehetett volna porcica is vagy kisveréb xD
egy oldal is haladás. én nagyon jól tudom, mert van amikor egy-egy nap én is csak kicsiket szoktam írni, épp hogy.
nem, azt hiszem, nem fogtok unatkozni =D
na, kisvártatva már kész is lesz. már csak pár sort kell begépelnem ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptySzomb. Jan. 30, 2010 9:23 pm

végül is mindegy,hogy mi okból,a lényeg,hogy mindenki szerint Seb volt (legalábbis a többség így gondolja:D)
hát igen az az egy oldal is sok,főleg,hogy az utóbbi időben nem foglalkoztam vele annyit,de közben rájöttem,hogy ha Sherlock Holmes-os játékkal játszom akkor egy csomó ihletem lesz,úgyhogy most két napja azzal játszom xD
már nagyon kíváncsi vagyok rá,érdekesen alakul a sztorid Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptySzomb. Jan. 30, 2010 9:44 pm

ugyan, ki más lehetett volna? ˇ.ˇ bár szerintem viccesebb lett volna, ha mondjuk légyként kíséri Cielt vagy idegesítő kis szúnyogként xD
az elhihetitek, hogy érdekes lesz... de nem mondok semmit =P
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptySzomb. Jan. 30, 2010 10:00 pm

na igen csakis Seb lehetett,ez nem kétséges Very Happy
ne is mondj,nem szeretem,ha lelövik a poént Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptySzomb. Jan. 30, 2010 10:17 pm

nem mondok semmit ˇ.ˇ
na drágáim, sokáig tartott ez is, de megszültem! xD kész a jubileumi 10. fejezet! végül 17 oldal lett. remélem nem lett pocsék, mert akkor az a rengeteg oldal csak kínzás lenne... mindenesetre, megvan! Smile
( am Mokcsi, fel tudsz jönni msnre, ha megoldható? )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptyVas. Jan. 31, 2010 11:42 am

bocsi,de nyolctól tegnap Poirot-t néztem úgyhogy nem tudtam fenn lenni,de ma majd el tudod küldeni és akkor fel is rakom Smile
17 oldal? az nem semmi! már nagyon kíváncsi vagyok Twisted Evil
én ma valószínű,hogy irkálok egy kicsit,mert van néhány jó ötletem aztán majd meglátom,hogy mi fog kisülni belőle.amennyire tudom majd igyekszem vele,hogy minnél előbb olvashassátok Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptyVas. Jan. 31, 2010 3:29 pm

Aww, nagyon kíváncsi vagyok mind a kettőtökéreXD Én sajna nem haladok az enyémmel :S De megerőltetem magam, nehogy ellustuljak már!XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptyVas. Jan. 31, 2010 5:37 pm

ma elég érdekes,kissé megdöbbentő dolgot olvastam... ugye volt az a rendezvény amiről Lady rakott be infókat hogy lesz és hogy ott fognak adni némi infót a második évadról...ez eddig mind szép és jó,de ezek után ön a java! ha minden igaz (és a fordító normálisan fordította le az angol szöveget xD),akkor Ciel és Seb nem mint főszereplők lesznek a második évadban! (vagy valami ilyesmi...) o.O
befejeztem a Sherlock Holmes játékot és most kaptam egy jó adag ihletet a fickemhez,úgyhogy neki is látok az írásnak Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptyVas. Jan. 31, 2010 8:16 pm

Was??? O.o Akkor lehet, hogy nem mondam nagy hülyeséget, amikor azt mondtam hogy a királynő és Ash kapnak nagyobb szerepet. Azért reméljük, hogy rossul fordították a szövegetXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptyVas. Jan. 31, 2010 8:17 pm

Ashékről nem esik szó,csak valami új inasról,meg valami új úrról.de ha minden igaz akkor Sebék is benne lesznek valamilyen szinten,csak az kérdéses,hogy hogyan....
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptyVas. Jan. 31, 2010 8:27 pm

örömmel jelentem be, hogy kész lett a 10. fejezet is. ˇ.ˇ jó szórakozást és kellemes olvasgatást! ^^ remélem, elnyeri majd a tetszésetek Smile ( és erősen ajánlom is, hogy elnyerje, egy csomót kínlódtam vele xD )
miii?? o.O mi a jó f*szomról beszéltek? NEM Seb és Ciel?! ugyan... ez nem lehet igaz. ilyen nem lehet. nem is gondolok bele, mert ilyet úgyse csinálni a mangaka. ugye nem? nem nem és nem. ha nem ők ketten lesznek a főszereplők, vagy legalábbis Seb nem marad meg az egyik főszerepben, akkor elpártolok a sorozattól ˇ.ˇ akkor a szemeben kegyvesztett lesz a Kuro. a Kuro Seb és Ciel nélkül olyan lenne, mint a nyár strand, buli, és eper nélkül T.T de ezt ugye nem gondolják komolyan? biztosan nem, mert nagy érvágás lenne a mangakának.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptyVas. Jan. 31, 2010 8:37 pm

nem tudom hogy tényleg így lesz-e,minden esetre már egyre többen erről beszélnek,szóval van benne valami...tény,hogy ha ezt megcsinálják,akkor szerintem egy jó pár rajongót elvesztenek,vagy legalábbis nemc fogják annyira szeretni a 2. évadot,mint az elsőt...én azért még reménykedem,hogy nem így lesz,vagy legalábbis,hogy elmagyarázzák,hogy mi folyik itt,mert egyelőre igencsak zavaros ez az egész... o.O
nekem nagyon tetszik ez a feji is Miz,igaz még nem értem a végére,de tetszik ^ ^
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptyVas. Jan. 31, 2010 8:42 pm

nem lehet igaz! ha ez lesz, akkor én nem fogom nézni, és kész. ha nem lesz Seb, akkor a Kuro többé nem a kedvencem ˇ.ˇ
de ne hamarkodjuk el előre, hátha csak kacsa az egész, vagy valami meg lett kavarva vagy ilyesmi.
ennek örülök ^^
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptyVas. Jan. 31, 2010 8:46 pm

hát én is örülnék ha nem lennének igazak a hírek...Seb nélkül az egész olyan más,olyan idegen lenne... Sad
mondjuk én attól még kíváncsi lennék,ha ők nem is lennének a főszereplők,de tény,hogy ha már nem lenne meg az a hangulat meg minden olyan más lenne,akkor már én sem lennék rá kíváncsi....
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptyVas. Jan. 31, 2010 9:00 pm

nélküle az egész más lenne ˇ.ˇ
megnézni talán én is megnézném az első részt, de nem hiszem, hogy végig is nézném az egész évadot.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptyVas. Jan. 31, 2010 9:27 pm

nos igen Seb nélkül ez az egész nem érne semmit....
ja amúgy már egy ideje akarok írni,csak mindig elvonta valami a figyelmem...szóval nagyon jó lett ez a fejezeted is Miz Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptyVas. Jan. 31, 2010 9:54 pm

hát, köszönöm ^^ igyekeztem, hogy jó legyen. mégiscsak a jubileumi fejezet ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptyVas. Jan. 31, 2010 10:00 pm

hát én még csak a kilencediket írom,de a tizedikhez én is tervezek valami jót,ami mindenkinek tetszeni fog Very Happy
aztán majd kérdéses,hogy mi lesz az,de egyelőre még azon töröm a fejem,hogy mi legyen a kilencediknek a vége ^^"
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptyVas. Jan. 31, 2010 10:13 pm

Áww....Nagyon jó lett Miz! Most sem csalódtam benned. Nade mikor is csalódtam én a kedves művésznőben?XD Lehet h ez az egész dolog csak ki van találva. értitek, sokszor csinálnak ilyet, hogy elkezdenek terjeszteni a kiadók mindenféle pletykát és mikor megjelenik a fele sem igaz. -.- Lehet hogy a kuronál is ez lesz, hogy minél jobban idegeljenek minketXD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptyVas. Jan. 31, 2010 10:27 pm

nagyon örülök, hogy mindenkinek tetszik! ^^ bár, őszintén nem is vártam mást. ebben a fejezetben robbantottam a bombát, de még hogy! ˇ.ˇ
áá, szerintem úgyse csinálnak ilyet... Sebnek és Cielnek hatalmas rajongótábora van. nem mernék megcsinálni.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 EmptyHétf. Feb. 01, 2010 8:39 am

vagy ha meg is csinálják akkor hatalmas bukás lesz az egész,mert ha tetszeni is fog a rajongóknak annyira biztosan nem,mintha Ciel és Seb játszana benne Smile
hát az nem lenne rossz,ha ez csak egy egyszerű pletyka lenne,annak szerintem mindenki jobban örülne.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 37 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
37 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: