Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?

Go down 
+5
Madam Red
Mizeria
Gothic Lady
Mokcsi
May Rin-chan
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptySzer. Feb. 10, 2010 9:20 pm

Ide írhatjátok, hogy ki a kedvenc párosításotok a Kuróból Smile Nekem ezek a kedvenceim:
1. SebyMei (mert jó őket nézni nagyon aranyos még ha teljesen egyoldalú isXD)
2. SebxGrell (szeretem ezt a párosítást, habár itt is egyoldalú az egész, de jókat tudok rajta nevetni)
3.BardxMei (szerintem illenek egymáshoz, persze a Sebastian és Meirin az örök kedvenc)
4. FinnyxMei (nem tudom, aranyosak együtt:D)
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptySzer. Feb. 10, 2010 9:25 pm

hát én a legjobban a SebxMeirin párosítást szeretem,mert tényleg aranyosak együtt még ha Seb nem is veszi észre a lányt. Very Happy
Grellel is jól mutat Seb,bár őket csak mint poénforrás tudom elképzelni,úgy szerelmi kapcsolatban nem igazán,na meg nem akarom Sebet fárasztani ezzel a mindig aktív és energikus halálistennel Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptySzer. Feb. 10, 2010 9:29 pm

Na igen, Grell elég fárasztó tud lenniXD Megértem a mi kis émununkat, de komolyan!Xd De azért Grellt is szeretjük, mert hát ő egy igazi személyiség! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptySzer. Feb. 10, 2010 9:35 pm

megértjük,csak azért Sebet ne fárasszuk annyit Very Happy
amúgy lehet hogy durván hangzik,de én Grellt el tudom képzelni Williammal is Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptySzer. Feb. 10, 2010 9:37 pm

Wááá, őket kihagytam! Oo Pedig szeretem az a pársítást isXD Grellt mindig jégcsapokkal hozzák összeXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptySzer. Feb. 10, 2010 9:39 pm

hát ha egyszer Grell az ilyenekre bukik Very Happy
Williammal is jól ellenne,annyira bírom őket mikor civakodnak,mint egy rossz házaspár xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptySzer. Feb. 10, 2010 9:43 pm

"Willl! William! Azért jöttél hogy megments?" Az nagyon jó rész volt! William jól ráncba szokta szedni a kis vöröst, de hál az égnek Grell javíthatatlan! Smile
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptySzer. Feb. 10, 2010 9:45 pm

igen az nagy rész volt.na meg az OVÁban is William belépője... akkor is hogy megszivatta már Grellt,de Grellt nem az érdekelte,hogy leesett,hanem hogy Will megérkezett. az már másodlagos volt számára hogy hogyan Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptySzer. Feb. 10, 2010 9:49 pm

Szerintem Grell jobban szereti Willt mint Sebet v ugyanannyira. De az biztos, h belé is fülig szerelmes! Bár Seb és Will előtt le a kalappal, hogy van türelmük Grellhez.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptySzer. Feb. 10, 2010 9:53 pm

hát szerintem főleg Will az aki a türelmesebb,elvégre neki kell több időt eltöltenie Grellel.de neki elnézzük ezeket a hülyeségeket,bár nem tudom,hogy én mennyi ideig bírnám ki mellette Very Happy
igazából Grellen képtelenség kiigazodni,mert ugye ott van Seb,Will és még egyszer Undertaker-re is nagyon ráindult... Grell nagyon sok embert képes megszeretni mindenféle apróságok miatt. Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptySzer. Feb. 10, 2010 10:17 pm

Észre se vettem,hogy ilyen topicot is nyitottatok Very Happy
Nos nekem csak egy van és az a SxC,de ezt mindneki tudja :3
(NEM vagyok yaoi fan!-,-)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptySzer. Feb. 10, 2010 10:21 pm

nekem SebxMaylene, SebxGrell ( mert irtó vicces őket nézni xD ) , és nagyjából ennyi... gondolom, a SebxEmily-t nem mondhatom, mert ők csak az én fejemben léteznek ˇ.ˇ
a SebxCiel nekem valahogy még mindig nem... túl egyértelmű xD én hozzájuk túlságosan bonyolult lélek vagyok ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptySzer. Feb. 10, 2010 10:29 pm

Bevallom, én régen szerettem a SebxCiel párost csak aztán valahogy kiszerettem belőlük . Még írni is akartam egy ilyen ficet, de nem jött össze....Szerintem is nagyon vicces és aranyos a SebxMaylne párosítás de néha eljátszom a gondolattal, ha Meirin nem hordaná a szemüvegét és mindig ilyen vadmacskásan viselkedne akkor nagyon dögös kis párosítás lehetneXD Ám Miz, be kell hogy valljam én a SebxEmily párost sem vetem meg Razz
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 8:46 am

én csak akkor szeretem a SbxCiel párosítást,ha a sztori nem megy át yaoiba,nem tgörténik közöttük semmi.... mert ha igen az már nagyon nem jön be >.<
ha Meirin nem viselkedne mindig olyan furcsán,akkor több esélye is lehetne Sebnél.... vagy legalábbis lehet hogy észrevenné Very Happy
na igen a SebxEmily párosítás sem rossz,akkor még jöhetnek az én sztorim beli párosítások,bár még nem döntöttem el a végleges párosítást Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 8:52 pm

Meg kell jegeznem h érdekesen futnak a szálak a storídban! Smile Ám igazad van, szerintem is Will a türelmesebb fajta mert ő tölt több időt Grellel. Szerintem már meg is szokta Grell hülyeségeit.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 8:58 pm

van egy olyan érzésem,hogy nem volt más választása,mindenképpen meg kellett szoknia Grellt Very Happy
na igen még néha magamat is meglepem,hogy milyen bonyolultam tudom kihozni a szereplők közötti viszonyokat Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Madam Red
Shinigami
Shinigami
Madam Red


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2008. Jun. 07.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pokol

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptySzomb. Feb. 13, 2010 3:16 pm

Csak meg kellett látnom Grell nevét xD

Na mesélek:
Egy szerepjátékos oldalon, még anno a tanár karim képe Undertaker volt, simán eljátszottam vele az elmebeteget, akinek minden vágya a diákokat élve eltemetni. A minap...kitöröltem, méghozzá Grell miatt. ^^"
Az oké, hogy ő a képe (egyébként William R. Rayner a neve), de egy önmagát nőnek képzelő, pedofil (!!!!) szadista, egocentrikus, rendmániás, meleg (!!!) tanárt játszom ki vele...s mégis, mindenki szereti xD
Ennyire azért ne érezzünk Grell iránt Plátói szerelmet. Very Happy

Törmészetesen az én imádott párosításom William meg Grell. Nemkérdés. Ahogy Will megszadizza Grellt...nos, kitárom az ablakom éjjel, hátha berepül >.<

( Hermafrodita angyalokat kérem, mellőzzünk.)


Vigyázzunk az off-ra,ne offoljuk szét a topicot.A jó élményeket az általános Kuro topicban vagy a társalgóban osszuk meg.
Köszönöm
Lady
Vissza az elejére Go down
http://www.dexternon.eoldal.hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptySzomb. Feb. 13, 2010 3:37 pm

Üdv a fórumon Madam! Smile Nekem honfoglalón a nevem a Madam RedXD Will téll tud Grellel szadizni, de épp ez a jó benneük! Smile
Vissza az elejére Go down
Madam Red
Shinigami
Shinigami
Madam Red


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2008. Jun. 07.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pokol

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptySzomb. Feb. 13, 2010 3:42 pm

A hozzászólást töröltem,mert OFF!
Lady
Vissza az elejére Go down
http://www.dexternon.eoldal.hu
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 29
Tartózkodási hely : bloody heaven

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptyVas. Feb. 14, 2010 6:54 pm

Nekem a kedvenc párosom az Sebastian és Grell párosa,mert nagyon szórakoztató egy páros. Grellt mondjuk elég sok mindenkivel el tudom még képzelni,főleg Will-lel. Ők elég régóta együtt vannak így még az is lehetséges,hogy tényleg van köztük valami,csak Willnek túl nagy a büszkesége ahhoz hogy ezt beismerje Razz
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptyVas. Feb. 14, 2010 8:47 pm

LOL! Lehet h van benne valami. Elvégre a fiúk úgy mutatják ki az érzelmeiket a gyengébbik nem iránt hogy állandóan cukkolják meg ilyesmik. És ha van köztük valami akkor gondolom h Will a Seme Grell pedig az ukeXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptyVas. Feb. 14, 2010 8:54 pm

még ez az eshetőség is fenn áll... elég vicces lenne,ha kiderülne,hogy Willnek és Grellnek régóta viszonya van... elképzelem milyen fejet vágnanák a többiek... nem lenne semmi xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptyVas. Feb. 14, 2010 8:57 pm

Awww! Az LOL lenne, elképzelem azokat a fejeketXD Hát tél LOL. Will szegény, hogy égne...XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptyVas. Feb. 14, 2010 8:58 pm

de ahogy őt ismerem megmaradna a nyugodtsága és nemes egyszerűséggel elmagyarázna mindent és még csak el sem pirulna közben meg semmi. Grell meg közben szabadkozna Sebnek,hogy nem akarta megcsalni őt vagy valami ilyesmi xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? EmptyVas. Feb. 14, 2010 9:02 pm

Na Grell ahogy ott magyarázkodna...Xd Sebet megnem nem nagyon érdekelné a dologXd
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: