Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?

Go down 
+5
Madam Red
Mizeria
Gothic Lady
Mokcsi
May Rin-chan
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptyKedd Aug. 24, 2010 7:26 pm

fantáziát? ami azt illeti, én Sebben és Cielben nem látok fantáziát... Claude és Alois kapcsolatában legalább van szenvedély ˇ.ˇ legalább nem alszom el, miközben kettejüket nézem... Sebéktől csak az ásítás jön rám, nem az orrvérzés xD
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptyKedd Aug. 24, 2010 7:27 pm

Nem is tudtam, hogy Aloiséktól rád jön az orrvérzés, Miz! Wink Nem sokára új rész, már nagyon kíváncsi vagyok *.*
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptyKedd Aug. 24, 2010 7:31 pm

Én sem Sebékben sem Aloisékban nem látok fantáziát. Én még mindig Grell x Will párti vagyok és azerintem semmilyen más párosítás híve nem leszek soha sem. Mondhatni megszállott lettem kettejük kapcsolatát illetően xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptyKedd Aug. 24, 2010 7:35 pm

nem jön rám az orrvérzés, May Rin xD soha nem jön rám ˇ.ˇ csak hasonlat volt. nem vagyok az az orrvérzős típus =D
jaj, erről jut eszembe, Willt olyan rég láttuk =( már hiányolom.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptyKedd Aug. 24, 2010 7:37 pm

Én is nagyon hiányolom. Bár tegnap olvastam a manga fejezeteket (végre az összeset magyarul! *.*) és ott benne volt. Annyira szeretem,mikor másokat oltogat. Különösen mikor Grellt. Még ha karót nyelt is és mondhatni munka mániás,én még akkor is imádom Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptyKedd Aug. 24, 2010 8:13 pm

Will már nekem is hiányzik, azt akarom, hogy oltsa Grellt. Twisted Evil Grell és Will=tűz és vízXD Pont ezt bírom bennük.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptyKedd Aug. 24, 2010 8:14 pm

Én is szeretem,hogy olyan ellentétesek,de mégis olyan jól illenek egymáshoz. Nem is értem Will miért nem szerepelt eddig. Pedig ő is egy fontos szereplő,még ha nincs is mindig ott.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 9:53 pm

A ClaudexHannah párosítás mostanában újabb kedvencem. Claudeot nem bírom ez igaz, De Hannahval nagyon jól mutatnak együtt, ezt el kell ismernem.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptyKedd Nov. 02, 2010 9:13 am

Van benne valami. Mondjuk ha Claude színpatikusabb lenne akkor jobban kedvelném ezt a párosítást,de mondjuk még mindig jobb,mint némelyik másik. Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptyKedd Nov. 02, 2010 10:42 am

Igen igen! =D Én minden esetre szeretem ezt a párosítást, csak sajnos nem találok róluk egyetlen vidit sem.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptyKedd Nov. 02, 2010 11:54 am

Hát Hannahval annyira nem foglalkoznak. Claude-ot meg vagy Aloisssal vagy pedig Sebbel szokták összerakni. Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptySzer. Nov. 03, 2010 5:41 pm

Ha már itt tartunk, szerintem a ClaudexAlois páros sokkal érdekesebb, mint a SebxCiel. Bírom Sebet meg minden, de ahogy Cielt tutujgatta, az már szerintem szánalmas volt. Nem illett az egyéniségéhez.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptySzer. Nov. 03, 2010 6:41 pm

Szerintem egyik sem túl értelmes. Sosem voltam a férfi szerelem pártján. Nincs vele bajom,de valahogy sosem hozott lázba. Az egyetlen és az örök páros az Will és Grell,rajtuk kívül más párost nem tudok elképzelni. x)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 10:11 pm

A Will és Grell páros az nálam is alap Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptyPént. Nov. 05, 2010 9:15 am

Akkor ebben egyet értünk. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptyVas. Nov. 28, 2010 8:25 pm

Drukkolok nekik, hogy össze jöjjenek. Milyen durva lenne már Oo Kész botrány! =D
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptyVas. Nov. 28, 2010 8:30 pm

Durva lenne,de nekem nem lenne vele bajom. Nem vagyok a férfi szerelem híve,de ők aranyosak lennének együtt. xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptyVas. Nov. 28, 2010 9:29 pm

Én most azon agyalok, hogy Ronaldnak tényleg tetszik Maylene vagy csak szimplán kedves volt hozzá. Jó volna, ha az a kis csaj össze jönne valakivel aki mellett tombolhatXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptyVas. Nov. 28, 2010 9:31 pm

Számomra Ronald olyan,mint ha még egy kis kamasz lenne,aki próbál menő lenni és ezért lesi el Grell mozdulatait meg minden. Szóval én sem tudom,hogy most kedves volt,vagy tényleg tetszik neki Meirin. Talán kiderül és akkor majd okosabbak leszünk. Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptyVas. Nov. 28, 2010 9:32 pm

Én örülnék neki! :3 Mindketten egyformán bolondok. Smile Bár eléggé fura kapcsolat lenne, de én csípném.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptySzer. Feb. 23, 2011 10:27 am

A ClaudexHannah párositás szerintem is aranyos,tetszik Smile
Meg kell,hogy mondjam,hogy sajnálom,hogy ma már tűlnyomó többségben a fan párositások shounen ai-sak,akkor is,ha
az adott animé nem shounen ai,a fanok összekombinálják.Igen,ez kicsit ellentmondásos lehet,mert én meg CxS párositást szeretem,de mindig megpróbálom elmagyarázni(nővéremnek főleg,mint tudjátok anti-shounen ai-s),hogy én nem egészen úgy szeretem ezt a párositást.tetszik,ha együtt vannak,közel vannak egymáshoz és tudom,hogy fontosak egymásnak,de nem feltétlenül szerelmi értelemben,sőt.Ők nem szerelmesek,még is egymásnak a legfontosabbak.Nem szeretem ha ez a CxS téma a sexualitásig fajul,az fuj XD
A nővérem ezt képtelen felfogni...-,- Ezért sem szeretem a többi shounen ai-s cuccot xD
Am,érthető amit irok vagy csak én értek?^^°

Azért az lássuk be durva,hogy a nővérem emsélte,hogy az ő animés RPG oldalán,ami a legnagyobb német naimés oldal a 100 db rpg-ből az adott témához csak KETTŐ volt hetero párositás!Hát az azért durva gyerekek O.O
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptySzer. Feb. 23, 2011 4:21 pm

Én értem,hogy mire akarsz kilyukadni Lady és én is így vagyok ezzel. Ugyan én GrellxWill párti vagyok,de ez a két szereplő az egyetlen,akik képesek voltak előhozni a yaoista énemet. (amelyről nem mellesleg eddig nem is tudtam oO)
Claude és Hannah nem voltak a szívem csücskei,de ennek ellenére tényleg nem mutatnának együtt rosszul. Csak persze itt megint jön az,hogy az emberek 99%-a nem Hannah-val,hanem Aloissal rakja össze Claude-ot. <_<
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptySzer. Feb. 23, 2011 7:47 pm

Én szeretem a yaoit Razz Hannah és Claude nagyon passzolnak egymáshoz és az anime végén szerintem nagyon szép volt, hogy Hannah lefeküdt Claude mellé. Szerintem szerette a fickót. Egyébként az AloisxClaude egy fokkal még mindig jobb, mint a SebxClaude. Én láttam már olyat is.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptySzer. Feb. 23, 2011 8:32 pm

Ne is említsd. Nincs még egy olyan borzasztó párosítás,mint a SebxClaude. oO
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 EmptySzer. Feb. 23, 2011 10:55 pm

Valahogy sejtettem ezt a reakciót Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: