Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?

Go down 
+5
Madam Red
Mizeria
Gothic Lady
Mokcsi
May Rin-chan
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 6 EmptySzer. Feb. 23, 2011 11:13 pm

Fuj, SebxKétajtós...iii!Néha nem tudom hogyan tudnak a yaoi fanok ilyet kitalálni...hiszen utálják egymást!Ők azért összeteszik,nem egy ilyen párositás van pl KanamexZero...borzalom...
Én nem szeretem a yaoit,se a shounen ait,de akceptálom ha valaki igen.Amig a melegek nekem nem próbáéják bemagyarázni,hogy ez a normális létforma,addig nekem semi bajom velük.
Seb és Ciel más,ott eleve ember-démon kapcsolatról van szó,ami nagy külömbség.Hiába nem fogja ezt fel pl a nővérem,hogy a démo az démon,nem férfi vagy nő.Csak képes felvenni az egyik nem alakját.Ráadásul a démonok lélekben gondolkdonak,ezt is annyiszor elmondtam neki.És Seb maga is mondja,még az elején,mikor Cielt elrabolják és az a fickó minden földi jót felajánl neki,akkor kikosarszza azzal,hogy neki ezek az emberi élvezetek,értékek nem jelentenek semmit,csak szeméta szemében.Szóval eleve nem vonzóhat emberi értelmbe véve senkihez -,-
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 6 EmptySzomb. Jan. 21, 2012 5:46 pm

Hát nem tudom Lady. Szerintem a szerelem az egy olyan dolog ami nemtől független, csak sokaknak furcsa melegeket kézen fogva látni az utcán.
Ez a SebxClaud dolog nagyon irritáló tud lenni, rákattintok egy videóra youtubeon és azt látom hogy az egész a kettejük "szerelméről" szól. ... Sebastian-hoz egy belevaló csaj kéne, nem pedig kétajtós vagy Ciel ><
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 6 EmptyHétf. Jan. 23, 2012 10:18 pm

az most gáz, hogy nekem egy Kuro párosítás se jön be? :'D talán még a SebxMay Rin elmegy. de azt akkor se tudom lenyelni, hogy Ciel és Seb között bármiféle romantikus lenne.. különleges a kapcsolatuk, de akkor se lávsztori.

úgy tűnik, néhány fangirl unatkozhatott.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: