Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?

Go down 
+5
Madam Red
Mizeria
Gothic Lady
Mokcsi
May Rin-chan
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptySzer. Márc. 31, 2010 8:45 pm

Én azért néha eljátszom a gondolattalXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptySzer. Márc. 31, 2010 8:50 pm

asszem most nem kéne gondolnom semmire... oO
én megmaradok a GrellxWill párosításnálSebet meg hagyom békében xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptyHétf. Május 03, 2010 1:31 pm

Kitaláltam egy újat! SebastianxAsh!Xd Az milyen durva lenne már! O.o
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptyHétf. Május 03, 2010 10:08 pm

isten őrizz o.O ugye csak vicceltél? xD
ha azok ketten összeszűrnék a levet... hát alapjaiban letarolnák az egész világmindenséget. ˇ.ˇ legalábbis szerintem nem lenne valami jó ötlet xP
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptyKedd Május 04, 2010 2:23 pm

LOL! Képzeld el Asht!Xd "Tisztítsd meg a tisztátalant!"XD Abban a kapcsolatban melyikük lenne a seme?
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptySzer. Május 05, 2010 7:25 am

May Rin ugye ezt a párosítást te sem gondoltad komolyan? a SebxAlucard még elmegy,na de hogy AshxSeb... miket fogsz még kitalálni te lány? Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptyKedd Május 11, 2010 1:48 pm

Én negem nagyon perverz a fantáziám!XD Mit szólnátok mondjuk a SebxLight párosításhoz?Xd Az se lehet semmi! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptyKedd Május 11, 2010 2:05 pm

fúj már! azzal az emberrel? hová gondolsz?! kéksokk
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptyPént. Május 14, 2010 9:58 am

Na! Light volt a kedvencem!XD SebxCielnek jobban örülnél? Bár azt meg nem szeretemXd SebxMaylene v. SebxEmily aszt jól van! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptyPént. Május 14, 2010 11:38 am

*megkövezésre készen áll*
Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 96w654
SebxCiel! sir Csakazértis, akkoris, mert én szeretem, igeeeen X3
Azért, mert mióta a yaoit szeretem (light-os keretek között), mindig is az olyan párosítások jöttek be, ahol van egy tipikus seme és egy tipikus uke. Nem amikor van két überbishi, mindkettő elmehet görög félistennek csak az egyik éppen szempillát rebegtet, a másik meg keményen néz. Nem. Az kell (kell? xD) amikor van 1, azaz egy darab kemény nézésű überbishi, az uke párja pedig vagy feminin legyen, vagy törékeny kis pihe xD SebxCiel-nél ugye van az überbishi meg a pihe. Gondolom nem kérdéses melyik melyik xD (Másikra jó példa a SasoDei, bár Dei is sokszor inkább piheszerű. OFF vége.)
Másrészt azért, mert aranyos. Imádom a Ciel-t ölbe kapós, vagy Ciel-t pátyolgatós jeleneteket, fanartokat. Különben is csak a pátyolgatós, ölelgetős, szeretgetős, puszilgatós yaoi jöhet, hardcore már kössz nem XD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptyPént. Május 14, 2010 2:10 pm

inkább nézem Sebet Ciellel mint Lighttal. ezerszer jobb. EZERSZER Razz (pedig még mindig nem szeretem Cielt,bár Alois miatt már nem utálom,csak szimplán nem a kedvencem Very Happy)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptyPént. Május 14, 2010 3:13 pm

Hát Light, hááát... upsz Elég érdekesen mutatnának együtt xD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptySzomb. Május 22, 2010 8:18 pm

az enyhe kifejezés... de ha nem baj akkor inkább elképzelni sem szeretném őket együtt... akkor már inkább Aloissal raknám össze Light-ot. kész szereplő együtt akiket nem bírok. tökéletes páros Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptySzomb. Május 22, 2010 11:12 pm

héé, mi a baj Lighttal? o.O ő volt a kedvencem a Death Note-ban, Misa után ˇ.ˇ ( Miz nagy LightxMisa fan) lehet, hogy Light címeres k*csög volt, sőt, biztos, de én azért szerettem. =P
én nem szeretem a yaoit xD semmi bajom a melegekkel, sőt, bírom őket, mert öribarinak kiválóak, de a SebxCiel... nem, nem az én stílusom. ettől függetlenül, tiszteletben tartom az ízlésed és a véleményed, Koffeey =D még akkoris, ha idegenkedem az egésztől xD
szerintem Seb meg Light dögös lenne együtt xP két szexifiú... aztán bevillogtatnák mindketten a vörös szemeiket... dögös lenne ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptyVas. Május 23, 2010 4:32 pm

mi bajom vele? miután megkapta a listát egy beképzelt idióta lett,az vele a bajom -.-
de ez már kissé off szóval hagyjuk. Smile
én még mindig úgy vagyok vewle,hogy Seb jó úgy egyedül ahogy van és én a GrellxWill fan tábort erősítem de nagyon x]
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptyKedd Jún. 08, 2010 1:56 pm

Jaj, GrellxWill! *.* A jéghegy és a tűzhányóXD Imádom!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptyKedd Jún. 08, 2010 6:30 pm

Hát még én Very Happy Mostanában tényleg nagyon rájuk vagyok kattanva ^^"
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 11:28 pm

Jajj, Willt imádom! Megtudnám zabálni, persze csak Seb utánXD GrellxWill forever!
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptyPént. Júl. 09, 2010 8:07 am

Nekem is Seb után jön Will xD
És igen ez a párosítás az örök kedvenc! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 5:09 pm

Szerintem Willnek tetszik Grell!XD Vagy ha nem is, akkor is nagyon fontos személy a számára, különben nem szivatná mindig. Smile Ilyet csak azokkal csinálunk, akiket titokban nagyon szeretünk.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptyVas. Júl. 25, 2010 1:41 pm

Nem hinném,hogy tetszik neki. Viszont szerintem szereti őt piszkálni Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptyVas. Júl. 25, 2010 3:52 pm

Sebnek keresni kéne valami asszonyt. Már nem bírom elviselni az állandó SebxCiel vidiket a youtube-on.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptyVas. Júl. 25, 2010 3:55 pm

Engem már nem zavarnak. Mondhatjuk úgy is,hogy megszoktam. Természetesen ettől még nem pártolom ezt a párosítást,de mivel tenni nem lehet ellene így beletörődöm.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptyKedd Aug. 24, 2010 5:06 pm

Nekem mostanában bejön az AloisxClaude párosítás, bár Claude akkor is egy szemétláda, de az ő kapcsolatuk eléggé érdekes. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 EmptyKedd Aug. 24, 2010 5:49 pm

Én nem látok bennük fantáziát. Plusz nem is szimpik. Más gondom nincs velük xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: