Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?

Go down 
+5
Madam Red
Mizeria
Gothic Lady
Mokcsi
May Rin-chan
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 4:16 pm

Igen igen, a hosszúságával nekem is gondjaim voltak. szerintem több ideig is lehetett volna húzni a storyt, de azért jó volt. Smile
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 4:44 pm

Will belépője után még lehetett volna valami,azt nem bántam volna Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 4:49 pm

Én sem bántam volna, dehát nem így lett. -.-
Vissza az elejére Go down
kame
Ember
Ember
kame


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Mar. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Jigoku

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptyKedd Márc. 02, 2010 5:21 pm

én szeretem az ilyen standard,egyértelmű párosításokat, mert nem tér el nagyon az eredetitől...tehát abszolút nagyon-nagyon Sebby x Ciel (bár azért meg kell hagyni,hogy standardnak mondani egy kisfiú és egy démon kapcsolatát elég beteges xD )
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptyKedd Márc. 02, 2010 6:19 pm

Üdv, kame! Smile Hú, úgxlátom szaporodnak itt a SebxCiel fanokXD
Vissza az elejére Go down
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 29
Tartózkodási hely : bloody heaven

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptyPént. Márc. 05, 2010 7:33 pm

Én még mindig nem szeretem a CielxSebastian párosítást... Külön külön semmi bajom velük,de így együtt... Cielhez valami olyan ember kell hozzá akit megérdemel. Sebastiant nem érdemli meg,eleve egy ember ne háljon együtt egy démonnal Razz
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptyPént. Márc. 05, 2010 7:36 pm

Én meg úgy vagyok vele, hogy Sebastiant nem érdemli meg CielXd
Vissza az elejére Go down
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 29
Tartózkodási hely : bloody heaven

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptyPént. Márc. 05, 2010 7:37 pm

Én is ugyan ezt mondtam XD
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptyPént. Márc. 05, 2010 7:38 pm

Jaj, bocsXd Rosszul olvastam. Akkor egy véleményen vagyunk. Smile
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptyPént. Márc. 05, 2010 7:46 pm

Sebastiant senki nem értemli meg igazán,de ha már választani kell,akkor mi sokkal jobban megérmelenénk,mint Ciel Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 29
Tartózkodási hely : bloody heaven

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptyPént. Márc. 05, 2010 7:51 pm

Na ebben van valami. Ugyan nekem nincs szükségem Sebastianra,én meghagyom őt nektek,nekem bőven elég Unertaker Very Happy
Semmi baj May Rin mindenki téved ^ ^
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptyPént. Márc. 05, 2010 7:56 pm

azt sejtettem,hogy te megelégszel Undertakerrel.de vigyázz,mert Grell is ráhajtott már Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 29
Tartózkodási hely : bloody heaven

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptyPént. Márc. 05, 2010 8:02 pm

Ne félts te engem,már kifejlesztettem egy Grell ellenes tervet (nem értjük félre,kedvelem Grellt,de Undertaker-ről szálljon csak le Razz)
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptyPént. Márc. 05, 2010 8:09 pm

sejtettem,hogy valami ilyen lesz a válasz. de ne bántsd Grellt,nem tehet az érzéseiről.bár sokkal jobban néznek ki Willel,Undertaker olyan nyomasztóvá teszi Grellt,pedig Grell olyan vicces figura Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 18, 2010 10:56 pm

Undertaker is vicces. Csak megkell érteni az ő fekete humorátXD Aki szereti a fekete humort az nagyon mulatságosnak tarthatja. =Most magamból indultam kiXD) Nem tudom miért, de amikor ránézek Undertakerre mindig Grell jut az eszembe. Bár az igaz, hogy a Grell és Will páros a legjobbXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptyPént. Márc. 19, 2010 4:24 pm

Undertaker számomra nem tud vicces lenni.engem kissé fárasztanak a humorosnak szánt dolgai Smile
én azt hiszem már mindig is GrellxWill fan maradok Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
akumaNeko
Kis Denevér
Kis Denevér
akumaNeko


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. Feb. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jászberény / Budapest

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptySzer. Márc. 31, 2010 11:28 am

Sebas-chan X Ciel meg Grell x Will XDD meg mikor Grell folyton ráugrik Sebas-chanra azt naon birom, tisztára magamra emlékeztet XD aztán volt egy olyan az animében hogy Grell belezúgott Undertakerbe mikor meglátta a szemeit, hát az nagy volt >.< lol!
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptySzer. Márc. 31, 2010 3:51 pm

XDXD Üdv a fórumon Neko-chan! Smile Grellt nem lehet nem szeretni! Olyan kis hülye, hogy imádnivaló! WillxGrell nekem is a kedvenceim, a CielxSebet nem szeretem. :S
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptySzer. Márc. 31, 2010 5:40 pm

Ciel x Sebbet nagyon minimális esetekben szeretem. akkor ha jó a sztori meg aranyos és ha nincs benne yaoi... sajnálatos módon ilyenből nagyon kevés van így nem nagyon kedvelem Neutral
de a GrellxWill minden mennyiségben jöhet Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptySzer. Márc. 31, 2010 7:58 pm

Igen, igen a GrellxWillt nagyon csípjük, meg a SebxMaylene-t isXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptySzer. Márc. 31, 2010 8:15 pm

csak kár hogy olyan nincs,legalábbis doujinshit még egyet sem találtam amiben ők ketten voltak :/
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptySzer. Márc. 31, 2010 8:17 pm

Igen, mert álltalában minden csak a CielxSebre összpontosul. :S Pedig nagyon szivesen olvasnék egy jó SebxMay doujit.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptySzer. Márc. 31, 2010 8:25 pm

csak az a gond,hogy manapság a fanok inkább a yaoira buknak,a normális párosításokat nem csípik,mert az túl sablonos nekik... -.-
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptySzer. Márc. 31, 2010 8:30 pm

Azért a yaoit sem szabad leírniXD ALUCARDxSEBASTIAn forever!XD Egek, vajon hányan kapnak padlót amikor ezt a két nevet meglátják egymás mellett egy x-el össze kapcsolva?XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 EmptySzer. Márc. 31, 2010 8:41 pm

AlucardxSebastian? kéksokk
Sebet én nem raknám össze Alucarddal,az már azért tényleg durva lenne...
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?   Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért? - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Neked melyik a kedvenc Kuro párosításod és miért?
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: