Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptyPént. Nov. 27, 2009 9:57 pm

hmm, minden porcikáját? xD annak nem csak te örülnél Mokcsi xDD
ja, tényleg jó videó Smile
halljátok, én most le vagyok épülve ˇ.ˇ naponta csak nagyon keveset írom a fanficem. pedig tudom, mit akarok írni, csak nincs hozzá energiám ='( hiába, a suli kiszívja minden erőmet ˇ.ˇ és elveszi az inspirációmat. és Lady Gaga. na tőle is lemegy az életkedvem és inspirációm. olyan, mint egy agyzabáló vírus xD ( fene esne a Bad Romance-ba -.- )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptyPént. Nov. 27, 2009 10:02 pm

nem kell rosszra gondolni Miz Razz
én nem is írom egy ideje,most van elég dolgom.majd a téli szünetben folytatom,akkor lesz egy kis időm Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptyPént. Nov. 27, 2009 10:13 pm

nem én gondoltam rosszra, te fogalmazol félreérthetően ˇ.ˇ
rájöttem, hogy engem most alapból az irritál, hogy folyamatosan cincog a zene a fülemben, és egy kis csöndet akarok xD
amúgy jó eseménydús lesz ám az új fejezet =D és szép hosszú, mint az előző Razz
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptyPént. Nov. 27, 2009 10:19 pm

én tökéletesen fogalmazok,neked rossz a fantáziád Razz
már megszoktam tőled a hosszú és érdeks fejezeteket,tehát valószínű,hogy most sem fogok benned csalódni Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptyPént. Nov. 27, 2009 10:27 pm

Lady Gagát szerencsére csak 1x láttam képen és csak hallásból ismerem,de ez bőven elég,még sok is.
Nem fogok a számaira Kuro vidiket nézni,mert nem akarom meghallgatni őket xD

Minap a szüleim éppen beszélgettek és a lényeg az,hogy szóba került a "Sebastian" név is
és akkor tudatosult bennem mikor ők beszéltek erről,hogy a név magyar megfelelője a
"Sebestyén" xD Valahogy erre még sose gondoltam és el sem tudom képzelni,hogy Sebet "Sebestyénnek" szólitsuk XD
(mondjuk neveket nem szokás leforditani,bár egyes nyelvek pl a szlovák előszerettettel teszi ezt)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptyPént. Nov. 27, 2009 10:34 pm

de nekem a húgom hallgatja állandó jelleggel, nem tudok mit csinálni -.- komolyan, a végén már hozzáedződik az ember füle. azaz, a végére már olyan sz*r, hogy az már jó xD
amúgy, én megfigyeltem, a Grell videókhoz nagyon passzol Lady Gaga világa xDD ( öhm, hadd ne fejtsem ki, miért, mert nem tudnám szalonképesen kifejezni magam =D )
azt a Sebestyénes dolgot már eddig is tudtam. =D de én még sokszor gondolok is rá. azért a fiamat nem hívnám Sebestyénnek, de ha megnézed, a kiejtése hasonlít a külföldi kiejtéséhez, csak "magyarosítva" .
( amúgy meg, mikor szándékozod elolvasni a ficem? ˇ.ˇ)
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptyPént. Nov. 27, 2009 10:52 pm

Igen, erről én istudtam, de nagyon furcsa. -.- Még mindig jobb mint a Jackson, az tudtommal magyarúl Jakab v. mi.XD Ezt én is begfigyeltem, hogy az angolok is hasonlóképeen rjtik a Sebastiant szóval én azt is eltudom képzelni hogy a Sebastian nevet átvettük tőlük, csak ugye a kiejtése miatt Sebestyén lett. Na ez most jó nagy hülyeség let.XD
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptyPént. Nov. 27, 2009 11:27 pm

Én is tudtam,hogy a Sebastian az Sebestyén,csak Seb esetében még nem esett le XD
A Sebastian név latin ereedetű,"Sebastianus",de még utána nézek bővebben.
Na,nem találtam túl sokkal többet xD Szóval "Sebastianus" ami annyit tesz "Sebastból",ami egy ázsiai város (volt?)XD,
"sebastos" szó jelentése tiszteletre méltó.

Ó,Hugi,tudnád mennyi dolgom van most is T.T Kis offba gyorsan sorolom is!
Ma irtunk fizikából,persze nulladikkal kezdtem,felsőfokú német a lektorral,szlovákból feleltetés
és bioszon is akartam felelni,de nem hivott ki.A hétvégém se lesz szép,el kéne olvansi Mikszáth-tól a Noszti fiút,
de nem fogom,szóval a tartalmát kell magolnom,illetve hétfőn matekdoli és tót irodalom doli,ha elfelejti akkor emg feleltetés,töridoga
kedden is irunk valamiből(tudnám mivől) utána szinház Győrben,este érünk haza de szerdán reggel ismét nulladik német és 3-4. "rendes" németen
pedig dolgozat stb T.T Egyszerűen borzalom!T.T Lehet,hogy sikerül 1 vagy 2 fejezetet elolvasnom,de nem többet...még midnig lógok
a forditással is egy barátnőmnek rain
De betehetnél még 1x linket nekem...Tényleg,legalább az elsőt elolvasom ls fokozatosam,.mert ennek a sulis ámokfutásnak
sose lesz vége x.x


"Poor Gloomy" XD:
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Poor_Gloomy_by_olei


A hozzászólást Gothic Lady összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 27, 2009 11:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptyPént. Nov. 27, 2009 11:31 pm

na, édeseim, örömmel jelentem, kész lett a fanficem 7. fejezete is, de mivel Mokcsi már nincs msn-en, ezért sajnos csak holnap tudjátok elolvasni, ugyanis ő szokta nekem feltenni a fejezeteket netre. ˇ.ˇ ismételten szép hosszú lett a cucc, sőt, még hosszabb is, 13 oldal, szóval a mennyiségre többet senki sem panaszkodhat =D
Nővér, nem is kérem, hogy olvasd el, ha ennyire el vagy havazva. részvétem ˇ.ˇ kész rémálomnak tűnik ez az egész. ( amúgy, én rühellem a Noszty-fiút, régebben megpróbáltam kiolvasni, de elég unalmas. -.- ) azért, ahogy kérted, a linket beteszem, addig olvasod, amíg kitelik az idődből és az energiádból, viszont a véleményezést nem úszod meg =P Miz fanfice
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 10:35 am

Na,egész hétvégén szenvedni fogok,még olvasni sincs időm,tornyosulnak a könyveim ideg
...de,most reggel elolvasom végre az első fejezeted a ficedből,már kiváncsi vagyok rá,az a kis történeted amit legutóbb betettél nagyooon tetszett,szóval
kétlem,hogy elpazarolt idő lenne ha msot gyorsan elolvasnáke gy fejezetkét XD

Hugi,te irónőnek születtél!>////<
Elolvastam az első fejezetet és odáig vagyok érte,főleg a befejezés,ó,Istenem,zseniális! Love
Pont ilyen jellemet képzelnék el Sebby mellé,ó,igen!
Annyira tovább olvasnám!!! nagyon sir hiszti
De nem lehet,mert vár a tonnányi tanulnivaló,estéig be sem fejezem,holnasp dettó! szörnyülködik rain
Remélem azért este lesz még elgé lelki erőm és időm elolvasni még egy fejezetet....nagyon jó,tényleg,
nem csak a nővéri elfogultság!Bár már az előző kis művednél is megállapitottam tehetségedet u.u
Ez nem éri,legalább hétvégén csinálhatnám amit akarok! hulla vagyok
Szerintem készithetnél pár illusztrációt a fickhez!*g*
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 12:28 pm

Igen azt én is akartam már írni, hogy rajzolhatnál hozzá illusztrációt! király!
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 12:30 pm

Seb nevén már én is sokadt gondolkodtam,de a Sebestyén annyira nem tetszik,így csak maradjunk a Sebastiannál Very Happy
jajj az a kép hát az valami eszméletlen.imádom Twisted Evil
nekem semmi bajom Lady Gagával,ugyan nem hallgatom,de nem is utálom.a Grelles klippeknél elég sokszor van és szerintem is illik hozzájuk Smile
az illusztráció szerintem sem lenne rossz ötlet király!
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 12:42 pm

Annak én is örülnék. király! Alig várom, hogy elolvassam!XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 4:47 pm

Mwahaha, a sok kis csillogó szemű kobold várja az illusztrációkat király! xD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 5:00 pm

én személy szerint inkább csillogó szemű démon vagyok az jobb,mint a kobold,de a lényeg ugyanaz xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 9:32 pm

Hugi,nem menekülsz xDDD Mondjuk mindneki elképzeli valahogy Emilyt,de akkro is kiváncsian
várjuk az illusztrációt xD :3
Na,ma reggeltől csupán fél ötig tanultam( szörnyülködik ),most kis szünetet tartottam és nekiállok
ismét a fan fic-nek,mert már nagyon kiváncsi vagyok Smile Azért vártam kcsiti,mert a Noszty fiú terjedelmes részletes tartalmát magoltam
és nem akarom elfelejteni vagy beleszőni a viktoriánus kor szépségeit xD
Emilyben azt is szeretem,hogy egy részt tudok vele azonosulni,ami nálam ritka...animékből/mangákból
kb csak Diva a Blood-ból és Sunako,akikkel kissé azonosulni tudtam,még ha nem is teljesen


A hozzászólást Gothic Lady összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 28, 2009 10:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 9:57 pm

istenem, annyira örülök, hogy tetszik! *.* ^^ bár mondjuk már elég rég írtam a legelső fejezetet, még valamikor a nyár közepén, azóta valamennyit csiszolódtam. de mindig jó érzés, mikor olvashatom a véleményeiteket, ez ad igazi lendületet és szuszt az íráshoz, még ha az egész nap le is fárasztott, leülök a gép elé, és kiírok magamból mindent. Smile
örülök, hogy tudsz az én Emily-mel azonosulni, Lady. =) az az igazság, ő ilyen összegyúrt lényecske, vagyis, azt mondom, hogy a legtöbbet magamból tettem bele ( de, ez természetes, az ember önkéntelenül is beletesz magából egy szívéhez közel álló szereplőbe ) , de van benne az austen-i hősnőkből, egy kicsi az Emilie Autumn-által teremtett nőszemélyből, egy kis részét pedig a zenei példaképeim inspirálták. xP sokan vannak rám meg az írásaimra hatással. ˇ.ˇ
ugyan, túlzás lenne azt állítani, hogy írónőnek születtem. csak kicsi korom óta rengeteget olvasok, ezért tudok fogalmazni. ( de a magyartanáraim mindig is imádtak ezért )
" Pont ilyen jellemet képzelnék el Sebby mellé,ó,igen! " - ez eddig az egyik leggyönyörűbb bók, amit valaha is kaptam egy szereplőmmel kapcsolatban ˇ.ˇ ezért már megérte =D és, az a tudat, hogy sikerült egy ilyesvalakit megalkotnom, mert igazából csak bizonyítani akartam, hogy márpedig igenis egy csajszi kéne Seb mellé... no meg, egy akaratos viktoriánus kisasszony a kedvemre való.
ígérem, hogy csinálok hozzá illusztrációt xD sőt, van is már nem egy, de még csak próbaverziók, addig akarok kísérletezni, amíg a tökéleteset meg nem tudom csinálni. legalábbis, Emily-ről, eddig még csak vázlataim vannak. fufruja van ( imádom a fufrukat, és nekem is az van xP ) , és a dús szempilla adott. csak annyi, hogy egy kicsit mindig változik, mindig variálok valamit az arcán. a végső változat még nincs kész. de a régieket betehetem, bár nem valami jók.
mellesleg, Mokcsi, fel tudsz jönni msnre? ˇ.ˇ


Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 10:16 pm

Ez az igazság,van tehtséged hozzá,nem kell ezt tagadni.Állitólag én is jól fogalmazok,
de engem nehezen vesz rá a lélek,hogy irjak,ugyanis nagyon nehezen kezdem el,van,hogy egy órát
ülök mig belekezdek egy házi fogalmazásba.Na meg kevés ötletem van,nincs nagyon időm történeteket kitalálni.
Az angol novellámnál modnjuk jött az ihlet,ráállitottam magam X3
Most végeztem a második fejezettel,most kezdtem a harmadikat.Talán még a negyedikre is jut idő ma.
Most SebxEmily és SebxCiel fan is leszek xDDD LOL AMúgy ha nem sértődsz meg drága húgom,
a régebben emlitett meg nem valósult douji-m,amelyben Ciel egy hölgyemény reinkarnációja lett
volna,az illető lady is hasonló személyiség lett volna,mint a te Emilyd.Vagyis Cieles,mert ugye ő maga lenne Ciel
egy másik életben,de még sem olyan fagyos,mivel vele olyan drasztikus dolgok nem történtek volna.
Szóval talán ezért is tetszik ez az Emily-Seb párositás,mert az általam elképzeld női Ciel(aki történetesen a képzeletem szüleménye
és a srác lelke egy előző életben XD ),aki Seb szerelme lett volna még a régmúlt időkből,na,ő eléggé hasonló
jellem Emilykéhez.Most ennek örülsz vagy nem,te döntsd el XD
(jaj,ha a nővérem ezt a sok agyrémet elolvasná amit itt most össezirok,bizonyára bevitetne a zártosztályra xD)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 10:24 pm

még a végén elpirulok ˇ.ˇ
pedig Lady, te tényleg jól fogalmazol, csak lustácska vagy =D de ez tök természetes, én is nehezen kezdek bele az ilyesmibe, de utána már írom tele az oldalakat. csak az eleje döcögős.
nos, örülök neki, hogy jut időd a fanficemre ^^
höhh, én is SebxEmily fan vagyok... xD ( ez kicsit szerénytelenül hangzott ^^' )
lehet, azért van ez a hasonlóság Lady Ciel és Emily között, mert mindkettejükben vannak Cieles vonások. az elsőnél, egyértelmű, hogy vannak, Emily-be meg csak úgy véletlenszerűen belekerültek, vagy valami ilyesmi. de nem, hülye lennék megsértődni, legalább egy dologra gondoltunk xD
nekem már bérelt szobám van a zártosztályon! =D xD

Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 10:48 pm

Jaj,hát ez a Pluto-jelenés kegyetlen volt XD Nagyon jót szórakoztam rajta xD
Kiváncsi vagyok mit fogsz akarni ebből az egészből kihozni,majd meglátom Smile
Hát igen,lusta is vagyok...na meg ha kreativan fantáziálgatok akkor vagy már meglevő animé kapcsán pl
Kuro,vagy az RPG kapcsán amit játszom(vámpiros miegyéb,fórumos saját akrikkal,nem W.O.W.),szóval ezen kivül nem találtam ki semmit....
bár magából az RPG-ből is lehetne egy akárhány kötetes könyvet irni,na meg már tervben volt a Kurós doujim,
de annál is csak egyes elemeket találtam ki,és nincs időm,kedvem gondolkodni terjedelmesebb dolgokon,tudod.
Na meg ki olvasná?Ha már időt és energitá fektetek bele,akkor örülnék,ha olvasott lenne,haszonelvű vagyok ha az idő
tényezőjéről van szó v.v Majd meglátjuk...viszont a nővérem élve belezne ki ha Kurós douji-t vagy ficet készitenék xD
(off rá akart már pűrszor szedni,hogy egy régebbi ficemet doujiba adaptáljam vagy miegyéb,de lustaaa vagyokxD
viszont ehhez készült egy rövid,elég filozofikus novellánk,ami közös a növéremmel,de németül van.azért berakom majd az off-ba on)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 11:04 pm

eszem ágában sincs előre megmondani, mi lesz az egészből Razz
viszont szeretek a Pluto-s jelenethez hasonlókat beletenni a történeteimbe, hogy kicsit enyhítsenek az esetleges nyomasztó hangulaton... könnyed hangnemben beszélek szörnyű dolgokról, ha kell. vagyis, azzal kompenzálom az esetleges borzalmakat. de nem mondtam semmit xD
nem mintha nekem sok szabadidőm lenne, inkább csak annyi, hogy én meg még akkoris agyalok és álmodozok, mikor nem kéne ^^' mondhatni, mikor egy-egy kritikusabb pontjához érek a történetemnek, másra sem tudok gondolni.
ha írnál valamit, én bizti elolvasnám Smile már az a Dark Crow Smiles is nagyon tetszett, ha angolul ilyen jól fogalmazol, vajon milyen lehet magyarul... ?
nos, ez a novella nagyon szép és jó dolog, de én egy kukkot se tudok németül =D
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 11:44 pm

Igen.észre vettem ezt a stilusodban és találó godnotlat.Smile Végeztem a 3.fejezettel,de mára már elég
az olvasásból,a Noszty fiú kivett belőlem mindent hulla vagyok
Holnap majd folytatom,szerintem a végére is érek ha ügyes leszek X)
Köszönöm a bókot kis gonosz upsz
Magyarul nem kérnek tőlünk ilyes jelelgű alkotást,szóval.....a német is egy versenyre készült,az angol emg házi volt xD
(off megjegyzem,hogy ha idegen nyelven ir az ember valamit,akkor helytelennek tartom,hogy először mgirja magyarul,
aztán meg leforditja,Szerintem eza elgnagyobb hülyeség.Ha egy idegen nyelven irsz,akkor azon a nyelven kell gondolkodnod
és ehhez nem kell feltétlenül nemtom' hány év nyelvtanulás.Egyszerűen eél sem tudom képelni,hogy a magyar fogalmazásomat
forditsam angolra,borzasztóan nehéz,lehetetlen lenne azt úgy visszaadni!Pedig osztálytársaimmal beszéltem és ők bizony sajnos
igy csinálják,hát rosszul teszik.Csak még több munkát és fejfájást okoznak amguknak on)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 11:51 pm

hát, köszönöm, igyekszem Razz
részvétem a Noszty-fiú miatt, egy nagy ... az egész -.-
tökéletesen egyetértek ebben veled, én már gondolkoztam azon, hogy lefordítsam a ficem angolra, és feltegyem deviantartra, vagy hasonló helyre, de reménytelen vállalkozás lenne. meg aztán, utálok magyarról angolra fordítani. vagy eleve angolul fogalmazódik meg bennem a dolog, vagy sehogyse xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptyVas. Nov. 29, 2009 3:29 pm

bocsi Miz,hogy nem voltam msn-en tegnap de nem voltam valami fényesen.... Neutral
akkor is írónőnek való vagy ha tetszik ha nem.én is sokat olvasok még sem tudok ilyen jól fogalmazni,túlságosan is a rövidségre és tömörségre hajlok Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 EmptyVas. Nov. 29, 2009 9:45 pm

( semmi gond, Mokcsi. =) amúgy jobbulást! ^^ )
hát, írónő ( vagy mangaka, vagy színésznő, vagy énekesnő stb. ) szeretnék lenni, úgyhogy örülök, hogy legalább nem csak nekem tetszenek az írásaim. xP
pedig az is egy előny, ha az ember célra törően tud fogalmazni, és nincsenek terjengős leírásai. Smile
ja, amúgy ma fel tudsz gyünni msnre? xD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 15 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
15 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: