Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptySzomb. Dec. 12, 2009 2:59 pm

Hát ja, a Mondo nem eröltette meg magát. -.- De legalább írtak róla.XD Ezek a képek!*.* Az utolsón akaratlanul is feltűnt nekem, hogy Sebnek milyen sexy lábai vannak.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptySzomb. Dec. 12, 2009 3:31 pm

csak a nagyon felkapott,monfűdhtni divat animékről képesek több oldalas cikkeket írni,de azokról többször is csak azt tudnám minek... -.-
valóban nagyon jók a képek,hát nekem nem Seb lábai szúrtak szemet a képen,hanem maga Seb teljes valójában xD
jaj de várom már a fejit,annyira kíváncsi vagyok Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptySzomb. Dec. 12, 2009 4:36 pm

De fejlődnek Smile Ha így haladunk, a januáriban már talán fél oldalt is kap xD Legutóbb csak pár sor volt róla, ahoz képest ez is jó, nem? xD (Nyaggatom őket különben kis gonosz )
Az a két háttér nagyon tetszik király! A második főleg, a képet is szeretem alapból, de ezekkel a feliratokkal... hmm >3 *előtör a SebCiel fangörl*
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptySzomb. Dec. 12, 2009 4:53 pm

nyaggatsd csak őket Koffeey hátha akkor megtörnek és hosszbb cikket is adnak.de persze egy poszterrel is megelégednék ha ciket nem is kapnánk...szép is lenne Very Happy
én is szeretm azt a képet,de belőlem nem tör elő a Seb,xCielfangirl,max a Seb fangirl xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptySzomb. Dec. 12, 2009 6:01 pm

Hát max cikk, posztert sajnos csak itthon is futó animékből adhatnak ^^' De a cikk se lenne rossz >3
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptySzomb. Dec. 12, 2009 7:03 pm

az nem olyan biztos elvégre eddig azt mondták,hogy cikk is olyan lesz ami megy az animaxon,vagy megjelent manga,ehhez képest mostanában olyan is van ami nem megy rajta.tehát még bármi elképzelhető (én sem hiszem hgy adnának kuro posztert,de reménykedni szabad Very Happy)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptySzomb. Dec. 12, 2009 9:30 pm

hát, ezvan. szerintem ne sokat várjunk a hazai anime és manga magazinoktól ( se csatornáktól). -.-' még csak Gothic&Lolita Bible sincs nálunk, pedig külföldön van. mármint, nem csak Japánban, hanem mondjuk Amerikában meg ilyen helyeken. bár tény, hogy itthon meg szinte alig vannak gothlolik. ami kár, mert az egyik legszebb stílus a világon, olyan ennivaló és kislányosan gonosz/ártatlan ! ^^ de végülis, úgyis mindegy. sok értelme nem lenne, mert mint mondtam, itthon alig vannak loliták. úgy kell nagyítóval keresni őket.
nekem nem kell Kuro poszter, mert Ciel nélkülit úgyse tennének be, nekem meg egy Sebes kell xD izé, kiragasztanám az ágyam fölé, a Versailles meg a Lady Gaga poszterem közé, amit még poénból kértem el az egyik oszt. társnőmtől, azzal az elhatározással hogy április 1-én kiragasztom René Descartes vagy Pitagorasz portréjára a matekteremben xD ( addig meg a szobám falán éktelenkedik, hogy ne gyűrődjön össze és ne kallódjon el ˇ.ˇ )
jaaj, azok a képek nagyon jók... mármint az elsőnél attól villanyozódtam fel, hogy az illető egy Lady Gaga számról nevezte el a képet magát xDD ( a Monster dalszövegéből egy sor. mondjuk az a szám jó, és rá is illik a SebxCiel párosításra, főleg a " He ate my heart " rész =D ezér is szeretem, mer mindig Seb jut róla az eszembe ˇ.ˇ )


Vissza az elejére Go down
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : bloody heaven

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptyVas. Dec. 13, 2009 8:52 pm

azt a cikket én is láttam a Mondoban....na igen ez már azért fejlődés,de szerintem többet ne nagyon várjunk,már ez is sok...bár régebben volt egy cikk a mangáról benne,de az sem volt egy hú de nagy cikk,de ha jól emlékszem ennél nagyobb volt.hát én a poszterben nem reménykedek,ha nagyon kéne rendelnék egyet,de nem vagyok egy poszter kirakó,így felesleges lenne Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptyVas. Dec. 13, 2009 11:28 pm

Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptyHétf. Dec. 14, 2009 8:53 am

nagyon jó képekkülönösen a Sebesek tetsznek,de gondoom ezt mondanom sem kell Very Happy
ja igen arra a mangás cikkre én is emlékszem,asszem tényleg nagyobb volt mint a mostani cikk.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptyHétf. Dec. 14, 2009 11:37 pm

Happy Birthday Ciel-kun!^^
Ma lenne Cielkénk születésnapja :3 (1875.dec.14.)
Ennek tiszteletére a mangaka is készitett eghy képet,amit a blogján tett közzé:
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 20091214_01
Szóval,Ciel 14,mármint a mangában :3 Viszotn azthiszem a mangaka kissé elszámolta magát...de számoljunk utána *Lady roszs matekbólXD*
Na,Ciel a 14.fejezetben ünnepli 13.születésnapját.Ez mit jelent?Ha 1875 decemberében született,akkor 1888 decemberében 13 éves.
Viszont a 35.fejezetben Will azt modnja, hogy 1889 február 9 van és a mangaka 14 évesnek akarja valószinűleg Cielt,ez a képből is kdierül,na emg logikus.
Szóval akkor elszámolta,szerintem ő 1890 februárját akarta irni.Kétlem,hogy a 14. és 35. fjezet között mindössze 2 hónap telt el v.v
És a kép is...szóval szerintem tuti félreszámolt...vagy én számoltam félre?Számoljuk át,az lesz a legjob xD
Ami tuti,hogy ma 134 éves lenne ,ha létezne és még nem halt volna meg xDD (ezt persze számológéppel számitottam kixD)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptyKedd Dec. 15, 2009 8:54 am

tetszik ez a kép Very Happy
hát nekem végülis mindegy,hogy Ciel hány éves.a mangaka meg lehet,hogy elszámolta magát,lehet hogy nem...ő is tévedhet Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptyKedd Dec. 15, 2009 5:26 pm

De cuki feje van rajta Cielnek :} *Gyorsan lementi a képet*
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptyKedd Dec. 15, 2009 7:52 pm

Na, vissza tértem!XD Így utólag is boldog születés napot Ciel-kunXD Az a Dorcell and Lizzy-s kép nagyon tetszik, meg az utolsó is. *.* Na meg az összes Sebes kép. Új fejezetről nem tudtok valamit?
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptyKedd Dec. 15, 2009 8:03 pm

hát szerintem vagy a héten jön ki a következő fejezet,vagy a jövőhéten.
Ciel aranyosabb lenne,ha végre mosolyogna,unom ezt a savanyú arcot Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptyKedd Dec. 15, 2009 9:13 pm

én Ciel szülinapjára csak annyit tudok mondani, hogy nem érdemes kiszámolni, hányadik. ezt csak azért mondom, mert már megállapítottuk, hogy Ciel nem öregszik, nem férfiasodik, és ölök életére így marad. xD ez köbö olyan lenne, mintha Pán Péter életkorát akarnánk kiszámítani, vagy ilyesmi =D
de nagyon édes ez a kép! ^^ olyan husi kis unott feje van rajta x3 emlékeztet az unokaöcsikémre =D
( de mondjuk poén, hogy a húgom szülinapja meg pont 15-re esik, az egyik legjobb barátnőmé meg 13-ára, Cielé meg 14-ére, de legalább könnyebb megjegyezni őket ˇ.ˇ )
amúgy, kész a 8 fejezet! ^^
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptyKedd Dec. 15, 2009 9:18 pm

nekem nem áll szándékomban megjegyezni Ciel születésnapját,bár valami azt súgja,hogy úgy is bennem fog maradni szóval mindegy... Very Happy
de jó neked,hogy ilyen gyorsan haladsz,én most egy ideje leálltam,mert nincs elég időm a suli melett írni tovább... Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptyKedd Dec. 15, 2009 10:06 pm

Szeretek jelentéktelen,iylen jelelgű dolgokkal foglalkozni(pl számoloma gombokat az orvosi rendelő bőrajtaján és hasonlók ^^°)...
Hugi,jaj,de jó!Szólj,ha fent lesz :3
Eh,igaz...ő úgy se öregszik..a 18-asán is igy nézne ki xD

Az új fejezet midnig 18-án jelenik meg,de mi időnk szerint már 17-én fent szokott lenni Smile
Ami azt jelenti,hogy csütörtök,ha minden igaz :3

Phantomhive's Christmas - We wish you a merry Christmas!(wal)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptyKedd Dec. 15, 2009 10:12 pm

de édes. én minyonokat szoktam magam elé képzelni az orvosi rendelőben, ha meg lázas vagyok, akkor alapból odahallucinálom őket =D ( egyik barátnőm dinoszauruszokat szokott látni xD )
szerintem holnap lesz fent, de azt garantálom, hogy most se fogtok unatkozni ˇ.ˇ ( nem, nem, Emily-t ebben a fejezetben még mindig nem erőszakolja meg semmilyen elmebeteg orvos xP )
na mondom én. szerintem ő Pán Péter. titokban. kettős életet él, mint Hannah Montana =D aztán majd ő is letépi a parókát xD

Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptyKedd Dec. 15, 2009 11:05 pm

Na,ne kéresd magad Hugi,mikor teszed közzé az új fejezetet?*g*
Hehe....Ciel...hát még ha nem is Pán Péter,de valami hasonló hormonzavaros alak XD
*Lady odamegy Cielhez,megfogja a vállát és megjegyzi*
"- Ma már nagyon eredményes hormonkezelések vannak."
*Ciel csúnyán felnéz a nála valamivel magasabb Ladyre*
xD
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptyKedd Dec. 15, 2009 11:09 pm

Az durva lenne! O.o Bár én utálom a Hannah Montana-t.XD Kiderülne róla hogy lányO.o Mondjuk nem sokan lepődnénk meg, szerintem. Én se nagyon számolom, hogy hány éves lenne, utálom a matekot...Szörnyen utálom -.- Mondjuk a születési dátuma bennem maradt. Egyik barátnőm 1.-jén született a másiknak meg 27.-én lesz a születésnapja, egy fiú osztálytársam 6.-án (azt hiszem) én meg 4-én, szóval nálunk is vannak bőven.XD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptyKedd Dec. 15, 2009 11:14 pm

Mokcsi szokta feltenni őket, kérdezzétek őt, hogy mikor tudja felpakolni, engem ne zaklassatok xD különben is, a türelem erény ˇ.ˇ
hééé, de ez nemis igaz, hazudsz, Pán Péter örök gyerek, nem pedig hormonzavaros! >.< Nővér, ne törd össze egy kislány álmait, épp a minap tudtam meg, hogy nem létezik a húsvéti nyuszi, az épp elég megrázkódtatás volt xD
jájdebírnám, ha valaki ilyesmit mondana Cielnek =D most elképzeltem... ez kész xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptySzer. Dec. 16, 2009 6:38 pm

bocs,de tegnap nem tudtam felrakni Miz új fejezetét,mert ma korán kellett kellnem,és így is minden nap küszködök,hogy na halljak meg köhögés közben... -.-
na de most már felraktam.nekem nagyon tetszik,Miz megint nem csalódtam benned Very Happy
jajj Lady,most magam elé képzeltem milyen fejet is vágna Ciel,ha ezt mondanád neki xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptySzer. Dec. 16, 2009 7:32 pm

Csúnyán nézne, az biztos.XD *Elképzeli azt a nézést majd kitör belőle a röhögés*
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 EmptySzer. Dec. 16, 2009 7:36 pm

na édeseim, ittvagyok, és el is hoztam nektek a fanficem 8. fejezetét is. ^^ jó szórakozást hozzá! =D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 19 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
19 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: