Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptyKedd Jan. 05, 2010 7:59 pm

a nyálképű az a fickó aki a musicalben alakította Sebet Smile
én láttam a Lovelesst,de hidd el semmit nem vesztettél azzal,hogy nem láttad,az egyneműek vonzódása nem nagy szám... -.-
hát ha Ciel egy hörcsög lenne én biztos nem őt tartanám otthon,mert a végén még nem adnék neki enni,vagy valami extrém dolgot tanítanék neki amibe belehalna xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptyKedd Jan. 05, 2010 8:21 pm

igen, tudom, észrevettem =D
nem is akarom megnézni, de ez a macskás dolog tetszik ˇ.ˇ
ilyen mini futópadhoz kötöznéd szegényt, mi? xD aztán addig szaladna, míg kilehelné a csöpp lelkét ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptyKedd Jan. 05, 2010 8:22 pm

a macskás dolog tényleg aranyos benne,de a sztori maga hülyeség... -.-
hát én egy kicsit morbidabb dologra gondoltam,de ez a futópados dolog sem hangzik rosszul,kíváncsi vagyok meddig bírná xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptyKedd Jan. 05, 2010 8:30 pm

Ciel szerintem futni sem tud rendesen, tuti buktára állna tesibőlXD Oh..Én csinálnék vele olyan morbid dolgokat, hogy még magam is meglepődnék saját magamon. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptyKedd Jan. 05, 2010 8:35 pm

azért valamennyire biztos tudna futni,de mivel nincs tesi órája valószínű,hogy nem bírná elég sokáig....valami motiváció kéne neki,mondjuk bár dühös kutya a nyomába xD
ezek szerint nem én vagyok az egyetlen aki Ciellel morbid dolgokat művelne Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptyKedd Jan. 05, 2010 8:56 pm

én leitatnám xD de komolyan ˇ.ˇ
amúgy, már kész a 9. fejezete a fanficemnek, egészen tűrhető lett.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptyKedd Jan. 05, 2010 9:04 pm

én most egy kicsit leálltam vele,mert most elfogyott az ihletem,de szerintem hamarosan folytatni fogom Smile
mindig csak a pia... Razz na de az sem lenne rossz.előbb itassuk le,aztán jöhetnek a kínzások xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptyKedd Jan. 05, 2010 9:07 pm

Leitatnád? O.o LOL! Gonosz vagy, de ezért szeretünk..pontosabban ezért IS. XD Én elkezdtem tegnap egyet. valószínű, hogy csak egy fejezetes lesz, de aazt olyan kis szomira tervezem.
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptyKedd Jan. 05, 2010 9:11 pm

ebbe most mi a gonoszság? xD én a helyében örülnék, hogy valaki ingyen tölti belém a piát... ˇ.ˇ vagyis, a piát ő fizeti, az ő pincéjéből csórjuk =D
hát, kíváncsi leszek rá, May Rin. volt már szerencsém az írásaidhoz, és szerintem van tehetséged.
Mokcsi, a tiédre is kíváncsi leszek! Smile


Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptyKedd Jan. 05, 2010 9:19 pm

hát igyekszem,csak most kéne bele egy kis csavar,különben,meg kell majd változtatnom az utolsó fejezet utolsó mondatát amit már elég régen kigondoltam Smile
szerintem ebben nincs semmi gonoszság,Cielre ráférne egy kis vidámság azt meg a piától legalább megkapná xD
én nem örülnék neki,ha valaki leitatna főleg mert beadnám a kulcsot tőle,de ez most más kérdés Smile
én is kíváncsi vagyok majd az írásodra May Rin Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptyKedd Jan. 05, 2010 9:22 pm

Oh köszi, ha már a profik kíváncsiak rá, akkor már igazán nem okozhatok csalódást. -^^- Fogalmam sincs hogy mikor lesz kész, mert mindig akkor jutnak az eszembe a dolgok, amikor írom.
Én örülnék, ha valaki leitatna, vagyis...rámférne már, hogy kirúgjak a hámból. De cielre jobbanXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptyKedd Jan. 05, 2010 9:30 pm

Cielre minden képpen ráférne,olyan savanyú az a gyerek,mintha mindig citromot nyalogatna. itt az ideje,hogy a pohár alját kezdje pásztázni xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptyKedd Jan. 05, 2010 10:02 pm

jajmár majd rajzolok olyan képet ahol mosolyog...xD
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptyKedd Jan. 05, 2010 10:27 pm

Én nem támogatom Ciel ivászatát xD Még alkoholista lenne a végén szegény gyerekből ˇ,ˇ
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptyKedd Jan. 05, 2010 10:31 pm

én nem bántom Cielt, csak muris lenne részegen látni xD
hát... ki tudja... lehet hogy már most az... végülis, az is lehet, hogy kis piásüvegeket tart a kalapjai alatt, aztán mikor Seb nem figyel, titokban meghúzza őket ˇ.ˇ így sutty, előveszi az üveget a cilinder alól, meghúzza, visszateszi xD ( najó, ez beteg =D )
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptyKedd Jan. 05, 2010 10:35 pm

beteg gobdolatok, de én eltudom képzelniXD Ebből a kölyökből már mindent kinézekXD
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptyKedd Jan. 05, 2010 10:57 pm

Hát sosem lehet tudni xD Mondjuk inkább dugicsokit nézek ki belőle mint piát, de az is lehet hogy egy egész kis hűtőszekrény ott van kis gonosz
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptySzer. Jan. 06, 2010 2:04 pm

A Frissbe NEM kördezgetünk!Az a téma azért van,hogy egy helyre gyűjtsük össze az újdonságokat,hogy áttekinthető legyen!!!
Ha kérdezni szeretnétek,ITT tegylétek!
Kérdeztétek,hogy mikor lesz a második évad.Már megírtam (itt)nem is olyan régen,hogy sajnos még nem tudunk semmi konkrétat.
Annyit tudunk,hogy a 31-i seyuu event-en új infókat tesznek közzé,remélhetőleg az indulás időpontját is.

Ciel.....olyan mint ,mint....nem is tudom,de sok hasonlat passzolna xD
Persze,h nem Johnny a nyálképű,hová gondolsz,Hugi?v.v
Cielt lehetne elméletileg macskához hasonlítani,de az túl szép állatXD Elvégre Ciel is
öntörvényű és ha birizgálod,megharap XD Nem tudom mely állati példa lenne Cielre a legjobb...
Szegény Cielt,ti kis gonoszokXD De elfelejtitek,hogy Seb védelmezi.
Én is leitatnám,ki akarnám faggatni,kiszedni belőle dolgokat XD
Először azt kérdezném emg,hogy mit gondol Sebről,arra annyira kiváncsi lennék o.o
Ciel iszik alkoholt,nem egyszer látutk már borozni a mangában,ha nem csak az emlékezetem...
(vagy az csak málnalé?DX)


Pár kép,az első kettőt már betettem még annó a frissbe,mint kis csomagot több képpel,mikor megjelentek,
de gondoltam ezt a kettőt még 1x beteszem,mert nagyon szeretem őket,igaz,hogy csak skitzek Yana senseitől,de nagyon jók.
És mivel nemrég ugye egy fogfúróval bárázolta Sebet a blogján,ki se birtam volna,hogy az elsőt ne tegyem be XD
Aki új tag és nem ismerné,érdemes visszakeresni a mindössze pár oldalas friss-ben,mert oda betettem sok különleges és friss Kuro cuccal együtt!
Say: Aaaaa!
In the hands of a demon

Yes,My Lord
He loves cats XD
Meirin
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptySzer. Jan. 06, 2010 4:50 pm

hát szerintem Cielnél inkább a dugi csoki van nem pedig pia Very Happy
arra én is kíváncsi lennék,hogy Cielnek mi a véleménye Sebről,mert azt nem hiszem hogy utálja hiába mondja mindig azt,némelyik arckifejezése nem erről szokott árulkodni.
ezek a képek jók,pont ma néztem őket Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptySzer. Jan. 06, 2010 5:12 pm

juj bocsi a kérdezésért!


aaaaw az az első kép annyira cuki máááár*.* Nem csoda, Sebnek kell is ellenőrizni Ciel fogait annyi édességet csinál neki =_=
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptySzer. Jan. 06, 2010 7:25 pm

Szerintem sem mondaná azt, hogy gyűlöli, sőt kifejezetten szeretiXD Ezek a képek nagyon jók, az utolsó hát az LOL! XD Mondjuk nekem Meirin jobban bejön ha egy picit világosabb a bőre meg a szemei is furcsák, de alapjában véve tetszik.
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptySzer. Jan. 06, 2010 8:24 pm

hé, a macskákat hagyjátok ki ebből xD ( engem is folyton lemacskáznak, csak azér ˇ.ˇ ) szerintem Ciel inkább valami cuki kis hörcsög =D az is harap xP
tetszenek ezek a képek, az a skicc különösen, amin Seb és Ciel van, egyszerű vázlat, de nagyon lendületes =)

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptySzer. Jan. 06, 2010 9:16 pm

na igen ne hasonlítsuk Ciel a macskákhoz,ne bántsuk már szegény állatokat Very Happy
ha én ilyen vázlatokat tudnék rajzolni de örülnék xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptySzer. Jan. 06, 2010 9:31 pm

Én is örülnék, ha ilyen vázlatokat tudnék rajzolniXD
Apropó Miz, az újabb fejezetet mikor olvashatjuk? Már elvonási tüneteim vannakXD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 EmptySzer. Jan. 06, 2010 9:35 pm

na, drágáim itt a fanficem 9. fejezete is. =D ami azt jelenti, hogy nemsokára kész a 10. is. és ez mindenképpen haladás nekem, mert ilyen hosszú még egyetlen írásom sem volt ˇ.ˇ ( az egyik barátnőm szerint ha kész, ki kéne adatnom, de nem hiszem, hogy egyhamar megtenném, mert akkor meg kéne mutatnom apáméknak is, nekik meg nem feltétlenül tetszene... ˇ.ˇ na, vannak benne dolgok, amik arra késztetnék őket, hogy esetlegesen alaposan elbeszélgessenek velem xD )
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 28 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
28 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: