Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 7:29 pm

Spacecat rämförmedt egy kissé...szerinte smemi extra,hogy Maaya nem lesz jelen,hiszen neki énekesi karriere van és nincs ilyesmire
ideje!Hát megáll az eszem...-,- igen,énekesnő...és?Szerintem több seyuu a Kurósak közül is énekes,hiszen ők általában énekesek is egyben -,-
Szóval nem lesz...ennyi....nem tudom,én akkor is hiányolom Cielt a 'nagy' seyuu event-ekről T.T
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 8:21 pm

Hát én is örülnék neki ha ott lenne... sokkal Kuro-sabb hangulat lenne, mármint a Seb-Ciel dialógusok/helyzetek miatt... hát majd talán egyszer ):
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 8:25 pm

kíváncsi vagyok a seiyuu eventre és én is remélem,hogy kapunk infókat.
én már meg sem lepődök azon,hogy Ciel seiyuuja nem lesz ott,valahogy éreztem... ettől függetlenül jó lenne,ha ő is ott lenne,elvégre ő is oda tartozik... -.-
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 8:43 pm

őszintén, nem értem, miért van mindenki ennyire kiakadva, hogy Maaya Sakamoto nem lesz ott. ˇ.ˇ nekem nem hiányzik különösképpen xD mármint, jó lenne, ha ott lenne, de ha nem lesz ott, akkor se fogom esténként telesírni a párnámat ˇ.ˇ
tudom, ez elég megbotránkoztató kijelentés volt =D ( Miz most roppant büszke magára ˇ.ˇ ) de nem kell aggódni, csak akkor lopom el, ha a barátnője egy unszimpatikus, irritáló plázar*banc. vagy ha csak simán unszimpatikus és irritáló ˇ.ˇ
nekem nem ered el az orrom vére, nekem ez a minimum xD mármint, hogy valami dögöset kapjunk =D ( a szemérmeskedés amúgyis mindig távol állt tőlem ˇ.ˇ )
de mi a baj Grellel? o.O *szipp* én bírom xD

Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptyVas. Jan. 24, 2010 12:39 pm

Grell sokkal szerethetőbb kari, mint Ciel!XD Engem sem érdekel különösebben ha Maaya Sakamoto nem lesz ott. Jól elvagyok én nélküle is.xd
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptyVas. Jan. 24, 2010 12:46 pm

én igazából csak azt furcsálom,hogy egyik női seiyuu sincs ott soha...pedig elvégre ők is a csapathoz tartoznak,akkor meg nem értem miért... o.O
Grell-lel semmi baj,inkább ő másszon rá Sebre,mint Ciel Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptyVas. Jan. 24, 2010 2:03 pm

azért nincsenek ott nők, mert a drága kis fangirlöket csak a pasik érdeklik. hiszen ti is láttátok, meg hallhattátok is, hogy a seiyuu event többsége lány volt.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptyVas. Jan. 24, 2010 2:50 pm

ez hülyeség.miért kéne csak a fangirlök miatt a nőket kihagyni ebből az egészből? -.-
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptyKedd Jan. 26, 2010 9:16 pm

azért kedveznek többet a fangilröknek, mert a Kuro rajongótábora vagy 70-80%ban belőlük áll. de nem hiszem, hogy csak miattuk lennének kihagyva, valószínűbbnek tartom, hogy a női seiyuuk egyszerűen csak nem érnek rá. pölö ott van Maaya Sakamoto is, oké, hogy Cielt szinkronizálja, de attól még csaj, úgyhogy példának felhozhatom xD szóval nem feltétlenül a fangirlök miatt van ez az egész. bár tény és való, hogyha úgy adódik, nagyon idegesítően tudnak viselkedni ˇ.ˇ
amúgy perpill most a ficemen dolgozok gőzerővel, ezért vagyok mostanában kicsit kevésbé aktív. különben az életbe nem fog elkészülni ^^' pedig már több mint 12 oldalt megcsináltam, és még mindig nincs vége ˇ.ˇ számítsatok rá, hogy a 10. , jubileumi fejezet extra hosszú lesz ( de extra izgalmas is, remélem ). =P


Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptyKedd Jan. 26, 2010 9:26 pm

na mindegy inkább hagyom a fangirlöket,mert a végén még olyat mondanék ami nem lenne szalonképes xD
én jelenleg gőzerővel készítek kuros aláírásképeket a manga segítségével,a fickem most egy kicsit szünetel. az új fejiből még csak három oldal van meg,és valószínű,hogy még egy jó ideig nem is lesz több,de amint lesz időm és ötletem akkor folytatom Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptyKedd Jan. 26, 2010 9:32 pm

Lehet,h rögeszme,de szerintem akkor is köze van a seyuu nemének ahhoz,hogy nem jön el...mármint a seyuuk ott mind a férfi karakterek
seyuujai...(bár a legtöbb kari férfi,szóval...)és Maaya ugye nő...nem tudom,de lehet,h a rendezőknek nem tetszene úgy....
Most kérdeztem nővéremet,Japánban "csak" enyhe női elnyomás van,az is a munkahelyen...hát nem tudom,h err evonatkoztathatunk-e,de
szerintem ha meghivták volna akkor tudott volna időt szakitani rá,hires énekesnő,de annyi ideje szerintem lenne....Ono Daisuke szerintem van olyan
elfoglalt mint Maaya Sakamoto-ez privát vélemény.
...ha nem Cielről lenne szó,nem szólok semmit.De Seb mellett Ciel a másik főszereplő,még ha a cim csak Sebastiant foglalja magába,akkor is.
Ez olyan minthogy az "Inuyasha" c.mangában is Inuyasha ÉS Kagome a főszereplők,nem csak Inuyasha....
Hugi,nem akadtam ki,tőled ezt vártam Very Happy Grellel emg tudod hogy vagyok,smemi bajom vele,csak Sebet hagyja békén...^^°


Master and Butler (wall)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptyKedd Jan. 26, 2010 9:34 pm

én nem bántom őket, mert én is tudok úgy viselkedni, mint egy zakkant fangirl, ha rámjön a dili xD valószínűleg én is ott visonyálnék Ono Daisukének, mint egy belőtt plázar*banc. ˇ.ˇ =D
hát, ajánlom, hogy folytasd majd, mert kezdenek pikánssá és izgalmassá válni a dolgok, és tudjátok, hogy azt szeretem ˇ.ˇ
inkább Grell vesse rá magát Sebre, mint Seb Cielre, nekem ez a privát véleményem =D és szerintem viccesek, úgy értem, SebxCielből már elegem van, nem inspirálnak ˇ.ˇ mondjuk a SebxGrell se túlzottan, de még mindig jobb, mint az SxC, ha már SebxEmily csak nálam létezik ˇ.ˇ

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptyKedd Jan. 26, 2010 9:38 pm

hát igyekszem folytatni,csak jelenleg kifogytam az ihletből,úgyhogy most valami olyayn zenét keresek ami talán meghozza,meg olvasgatom a mangát,miközben képeket keresek amik jók lesznek aláírásnak és talán közben lesz valami jó ötletem.
nem is tudom...Ono Daisukénak nagyon jó hangja van,egyszerűen imádom azt a hangot,de maga a pasi nem az esetem Very Happy
én is úgy vagyok vele,hogy inkább Grell lógjon Seben,mert Grellt még könnyebb lekoptatnia Sebnek,mintha Ciel lógna rajta,mert ugyebár őt nem küldheti el Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptyKedd Jan. 26, 2010 9:42 pm

hát... nekem mindig segít az Opheliac vagy a Bad Romance, de ajánlhatom Emilie Autumntól a La foliát, nagyon inspiráló. ( nekem legalábbis mindegyik bevált )
höhh, nem is úgy gondoltam xD majd becsukom a szemem, és a hangjára sikonyálok =D xD
nem hogy nem küldheti el Cielt, van egy sanda gyanúm, hogy nem is AKARNÁ. ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptyKedd Jan. 26, 2010 9:51 pm

a Bad Romance-t ma egymás után minimum 10-szer hallgattam,meg de eddig még csak nagyon csekély segítséget nyújtott,úgyhogy majd holnap próbálkozok valami mással is Very Happy
hát a hangjára lehet is.főleg,ha közben magad elé képzeled Sebet légyszii-örülős
na igen az is elég valószínű,hogy nem állna szándékában elküldeni azt a gyereket maga mellől... -.-
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptyKedd Jan. 26, 2010 10:01 pm

.Ono Daisukénak nekem is csak a hangja jön be, egyébként em nagyon. Nem ronda, inkább olyan átlagos vagy én nem tudom. Figyelj Miz, szerintem a fangirlök 90%a Sebet képzeli oda és azért visít annyira, mint egy rakás mészárlásra váró kismalac.Xd Ám megértem őket én is ezt tennémXD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptyKedd Jan. 26, 2010 10:19 pm

szerintem Ono Daisuke csini. ^^ bár még mindig Johnny Depp rulez, szóval mellette labdába se rúghat nálam xD ( off de nehogy bárki is tévedésbe essen, vannak nekem ám még nagy kedvenceim Johnny-n kívül... van nekem szemem... remélem, George Clooney nem dobja fel a pacskert, mire betöltöm a 18at, mert még szeretnék a barátnője lenni... Geroge igazi gavallér, mindenfélével elhalmozza a nőit, és még a válás után is dúskálnak a mindenféle jóban ˇ.ˇ meg aztán, ahhoz képest, milyen öreg, nem rossz pasi =D ha Hugh Hefnernek 3 huszonéves barátnője van, mikor nyolcvannemtomhány éves, akkor ez se lenne gáz on )
a 90% szerintem kicsit sok lenne... mondjuk a felük. a másik fele meg a SebxCiel miatt vonyítana.


Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptySzer. Jan. 27, 2010 3:13 pm

nekem is meg vannak az ideáljaim,de Ono Daisuke csak a hangjával tartozik közéjük xD
nekem mindegy,hogy hány százalék képzeli oda,a lényeg,hogy már több olyannal is találkoztam aki csak azért kedvel egy bizonyos személyt,mert nagyon sokan kedvelik...szóval gondolom értitek mire gondolok... -.-
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptySzer. Jan. 27, 2010 8:20 pm

Ono Daisuke nálam is csak hangügyileg nyerő ^^ Bár nem néz ki rosszul, de nem az esetem ^^'


Találtam egy BJD babát aki kiköpött Seb Orrvérzés
Sebby
Az első képen. Hát nem tisztára? légyszii-örülős
Lesz különben ilyen babám : D Nem pont ő, de egy BJD ^^ De majd a Társalgóban bővebben kifejtem valamikor xD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptySzer. Jan. 27, 2010 8:29 pm

ez a baba tényleg nagyon Sebes Orrvérzés
én is szeretnék egy ilyen babát,de sajnos nem lesz,pedig olyan jól megcsinálnám Sebnek.
jeleneg most anyámékat rá akarom venni,hogy megvehessem őt: [url=Seb]http://sakurazaka.hu/kepek/ku59.jpg[/url]
olyan kis édes *.*
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptySzer. Jan. 27, 2010 8:36 pm

váá, Koffeey, te rohadt mázlista, ezt nem hiszem eeel T.T egy saját BJD! *.* pedig aranyáron vannak.... komolyan irigyellek. na nem baj, ha egyszer nagyon gazdag és nagyon híres leszek, húszat fogok otthon tartani =P
és az a baba... az valami mesés =D
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptySzer. Jan. 27, 2010 9:22 pm

Aww...Ez a ba egyszerűen mesés, szerintem a készítőket Seb ihlette én mondom!Xd Azok a szemek! Elolvadok.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptySzomb. Jan. 30, 2010 12:48 pm

A Tea Party-s képet még ma befejezem,ha minden igaz.
A baba szép,de nem tudnék vele mit csinálni xD

Új kép a mangaka blogjáról:
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 0130

Wake up,It's an order...(fana rt)
Eternal Butterfly (wall)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptySzomb. Jan. 30, 2010 1:12 pm

LOL! Hát ez a kép nagyon jó!XD Ciel és Soma tömik a majmot, mondjuk Cielnek nem árt ha felszed pár kilót úgy is olyan csontosXD
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 EmptySzomb. Jan. 30, 2010 1:52 pm

Ne is málmodj,Seb rögtön Norbi tornára fogja!XD
Az angol könyvünk(Oppurtunities) pedig midnig okoz meglepetést....már legutóbb is mondani akartam,hogy egy olyan olvasmányt vettünk,
ami az angol hiedelmekkel foglalkozott és emlitetétk,hogy érdekesség,hogy Angliában a fekete macska SZERENCSÉT HOZ.
Ez eleve emglepő,illetve nekem rögtön a Kuro jutott eszembe,hiszen ha emlékeztek,Cielt tulajdonképpen a fekete macska(Seb?) vezeti el a kikötőhöz,
amit annyit keresett....vagyis szerencsét hozott neki!Yana,imádom mikor ilyeneket beletesz!*g* Ezt az alaposságot!*v*
És tegnap pdig egy olyan szöveget vettünk amibene gy bizonyos "Meirin" nevű nő volt xDDDD Ez a Kurotunutes és nem Oppurtunites könyv lesz lasssan XD
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 36 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
36 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: